bugün

Her turlu gideri olan erkektir.
mümkünsüzdür kanaatimce.seksilik kısmı değil ev işi yapan erkek kısmı.

ev işinden kastınız nedir? şarap soslu güzel yemekler, görselliği ön planda sofralar..
hayır.asıl ev işi; banyo tuvaleti temizlemek, yerleri ve camları silmek, toz almak, halıları silmek yahut yıkamak, ütü yapmak, mutfak banyo ve tuvalet çöplerini değiştirmek.
çamaşır ve bulaşığı makine yıkıyor işten saymıyorum.

bunları yapıyor ise tacize uğrayıp itinayla mıncıklanacak erkektir.
an itibariyle çamaşır yıkamayı öğrenmeme neden olan başlık.
Götümden ter akarken bu kadan seksi olduğumu bilmezdim lan.
Gaza geldim amk, kapı pencereye de dalayım bari.
Az önce anneme yardım etmek amacıyla ciseleyen yağmura rağmen gidip bir liracıdan konserve kapağı aldım.

Sayılır mı?

Ekleme: sayılmıyormuş arkadaşlar.
Böyle seksi meksi diyerek ev işlerini erkeğe itelemeye çalışan kadınların kapıldığı seksiliktir. Ama anadolu çocuğu yemez gibime geliyor. *
Doğrudur. Kendimden biliyorum. Tek kalmanın getirdiği mecburiyetten doğan bir seksilik işte. Amele atleti omuzda toz bezi elde süpürge. Lan amk bunun neyi seksi bildiğin bekarlık işte.
Hülya avşar modunda, eteğimi baldırlarıma kadar açıp leğende çamaşır yıkadığım dönemlerin seksiliğidir.
Bazen de hemşire kıyafeti giyip yerlere paspas atmam var ki; seksiliğimden utanıyorum. Göğüs kıllarımdan aşağıya süzülen ter damlalarından ve ıslaklığımdan bahsetmedim henüz.
tuvaleti de ovalar bu simdi .
Hormonların zamanla yer değiştirmesiye, testosteronu azalıp östrojeni artan erkeğin edilgen eşcinsel seksiliğidir!
Erkek kardeşlerim! inanmayın feminist lobinin böyle yönlendirme ve algı yerleştirme oyunlarına!
Sen ev işine dalar da kadınlaşırsan, o uğruna saçını süpürge edip dökeceğin kadın kafanda açılan boşluklara itinayla parlatılmış boynuzları ekleyecektir.
Ha hormonların yeterince yer değiştirdiğinde bundan da mutlu olabilirsin... Kim bilir?!
(bkz: ev işi yapılır)
Böyle böyle gaz verip size ev işi yaptırıyoruz beyler, yoksa paçası kıvrılmış eşofmanla yer silerken ne seksiliği allasen?

Dipnot: benim sevgilimde de olduğuna inandığım seksiliktir. Tabi lanasdgj.
Utu yapan adam bulsam nikahi basarim.
Olmayan seksiliktir.

Ulan elektrik süpürgesi benden seksi duruyor be.
anneleri tarafından zorla ev işi yapmak zorunda kalan erkeğin kendisini hissettiği ruh hali.
iyidir ev şi yapan erkek,seksisin ,tatlısın diye itelersiniz ütüyü.
Olmayandır. Bakın arkadaşlar bu kadıntalizmin bir oyunu. Bizi buna inandırarak kullanmak istiyorlar lütfen oyuna gelmeyelim, dikkatli olalım.
Bir biskolata erkeği olsa seksi denilir diğer türlü ev işi erkeğe yakışmıyor. Tabi gözümüz görmeden dip bucak temizlik yapmaları makbuldur.
Oyle bi olay yok. Adam gibi parasini kazansin isleri hallederim ben cok istiyorsa yardim eder.
Yemek yapsın da tuvalet temizlerken üzer. Göze kezzap etkisi.
inkar edilse de var olan seksilik. Garsonlar ve muavinlerden her zaman etkilenmişimdir. Zengin kadınlar kocalarını zengin adamlarla değil uşak ve evin şoförüyle aldatır.
Hiçte seksi değil bence.Hele ki çamaşır asarken.Biskolata erkekleriyle mi karıştırdınız siz hayırdır?
Kimi zaman 2 yumurta kırmaktan https://galeri.uludagsozl...k-seksili%C4%9Fi-1050177/ daha da ileri gitmiş erkektir.
Vay anasını yakmayasın kendini https://galeri.uludagsozl...k-seksili%C4%9Fi-1050179/
birazdan dahil olacağım seksilik idir.

dipköşe gireceğim valla anacığım her yer batmış.
(bkz: inanmayın sikecekler)