bugün

(bkz: nasıl ispikçi olunur)
malum mülayim etuuu abim şimdi hepinizi lokma lokma eder.

https://www.youtube.com/watch?v=2Qaeoq3p10o
arkadaşlar ben 2-3 ay yokum haberiniz olsun. maldivler'de teyzem çağırdı. hindistan cevizi mevsimiymiş, toplamaya falan yardım edicem.
atatürk'ten özür dileyip. fareo adaları'nın ilk milli maçını izlersen. yanındayız rayso.

üşüyoz amk.
Salih'te kanadaya gidiyomus teyzesi çagirmis somon baligi avlamaya.
Necip diye isim mi olurmus lan? imzasi da faul.
Bence bunu ebeveynleri aldirmali.
Etuuu reyizi yedirmeyiz.
Hayirli etuuular. Evet.
Bak yine frodonun mektubunu gordum de iclendim.
imzan kötü. Lisede necip hoca vardı onu da sevmezdim. Sen de farklı değilsin. Umarım silik alırsın davadan da silik alırsın. Ne boş insanmışsın.
Bitmedi mi yav hindistan cevizi toblama isi.
arada sırada (#15682881) şu entrysi aklıma gelen yazar. her seferinde yarılıyorum açık ve net.
Ah be kanka nerdesin..
Üsüyoruz reiz nerdesin

saka lan saka gelme amk.
Uzun zamandır olmayan kral. Özlettin kendini reis.
gece saatlerinde ısrarla çalan telefonlardan hep korkmuşumdur. ki korkum gerçek oldu, bugün 1.30 gibi çalan telefonuma baktığımda etuu ariyordu, ulan yine ne oldu diye telefonu açmamla ağlayan bir kadın sesi duydum. trafik kazası geçirmiş yoğun bakıma alınmış, giyinip hastaneye yanına giderken yolda nasıl sürdüm hatırlamıyorum. ne yazık ki hastaneye vardığımda, benim kadim dostum etuuya veda edemeyecek olduğumu, son nefesini verdiğini öğrendim. allah rahmet eylesin canım dostum.
öldüyse kedisi salih'i bana vermesini rica ettiğim aramızdaki kişi şeysi.
salih'e dair planlarım var. evet.
Yavşak fırlama bir ibnenin tekidir. Buradaki vasat troller bin kat daha iyidir o düzenbaz şarlatandan. Hikaye adı altında uydurduğu yazılarla inceden ve çaktırmadan sözde islama müslümana ayar vermeye kalkan münafık kılıklı şeytan. Hangi taşın altında kaldıysa hiç çıkarmasın o kafasını zehirli yılan.
sözlüğün gelmiş geçmiş en iyi trollüdür. entryleri zeka kokar. şimdiki troller çok sıradan ve zeki değil. sadece cinsiyetçilik üzerinden boş yapmak trollük değil.
Özledik.
Hoş gelmiş yeni yazar.
2 3 ay diyip 1 senede anca dönebilen yazar.
Sanırım maldivde esir almışlar.
Başıma bir şey gelmeyecekse geri gelmesine sevindim ya. Eski yazarlara duyulan özlem mi kendisinin güçlü ve keskin kaleminden (!) mi bilemiyorum ama sebepsiz mutlu oldum ya.
Ay o kadar sevindim ki salih'e mama alasım geldi ama kedi mamaları da zamlandı. Yok olmaz. Neyse hoşgelmiş.
Hoş gelmiş. son kemalist bükücü, Bıçkın delikanlı.
Önemli bi sahsiyet galiba..
salihi gördüm, jartiyer giymiş merter de dolaşıyordu

çok yoğunum falan dedi.
Ulan daha bu akşam bi etuu vardı ne oldu diye içimden geçirmiştim cidden mübarek adammışsın. *