bugün

Bu tiplere eğer düzgün moderasyon olsa gereğini yapar zaten. He ben bunlara gerekli yazıyı da yazarım ama beni çaylak yapan moderasyon bu kişileri ellemez.

Her neyse herkes biliyor zaten bunların nasıl gereksiz olduğunu.
sözlükteki en gereksiz trolldür. şimdi diyeceksiniz ki gerekli troll mü var? hayır yok ama en gereksizi bu eleman.
Besiktas sampiyon olursa sözlügü birakiyodu birakmadi gene buralarda bu trolist.
Sözlükten gitmiş gereksiz bir kişi. Bu kişilere iyi niyetli davranan kişileri anlamıyorum.

Ulan bu adamlar kim ki bizim bulunduğumuz kimliğe veya herhangi bir şeye hakaret etme veya kötüleme yetkisine sahip. Bunlara iyi niyet gösterirseniz yazmaya devam eder. Kendisi de diyor anama bacıma küfür ettiler ne için ettiler trollük yapıp millete laf attığın için.

Ama anasına bacısına küfür edilince muhtemelen gülüyordur. Çünkü zaten istediği bu. Annesine bacısına küfür edilmesi. Cidden istedikleri bu, bu kişilerin.

Sen gelip benim kimliğimle ilgili bir şeye trollük yaparsan senin 7 sülalene bile söverim. Bu tiplerin götünü kaldıran kişileride anlamıyorum.

Bu tarz adamlara yapılan yorumlarda şunu görüyorum. Ya işte eğleniyorlar ben de gülüyorum falan. Neye mi gülüyorlar kendi sevmedikleri şeye hakaret edilmesine. Yani iki yüzlü insanlar anca bunları destekler.

Bir de masum ayağına yatıyorlar. siz kendinizi çok büyütmüşsünüz. Burası sanal alem veya herhangi bir yer olabilir ama sizin gibi kendisine trol diyen şeref yoksunlarının her istediğini yapabileceği anlamına gelmez.

Defolmuş gitmiş sanırım. Bir daha gelmez umarım.
o degilde arada saglam korkutuyorlar uzun uzun yazip gidiyor ahahahagagaya. ne guzel hayat amk sen herseye trolleme adi altinda salla is mahkemeye gelince auuvvv..
Küffara bilezik gibi geçiren, adamın hası, reislerin reisi, gönül fatihi yazardır. Umarım geri döner.
Aha geri gelmis münafik.
öğrenciyim desem yeterli sebep sanırım *
arkadaşlar sözlük yönetimi olarak bi karar aldık, bundan böyle sözlüğe fotoğraf ekleyen çirkin kızları ciddiye almıcaz. mümkün mertebe bdv'lerine, şikayetlerine, mesajlarına, dırdırlarına geri dönüş yapmıcaz.

götünüz arkada kalmasın, barış her daim bizimle olsun.
kısmetse bayramdan sonra nişanlanıyorum. hep merak ederdim, imkansız derdim, çok erken, ben yapamam beceremem derdim ama oluyormuş, karşına biri çıkınca bütün olmazlar olur hale geliyormuş...

ayrıca bir şeyi daha çok merak ederdim hep; sözlükte tanışılan biriyle evlenilir mi diye. bu merakım da gitti. birbirimize söz verdik sözlüğe yansıtmayacağımıza ama nickini vermeyeceğim için sorun teşkil etmez, sadece mutluluğumu paylaşmak istedim sizlerle.

birbirimizin nazını çektik, nazdan öte, kahrımı çektiniz amk daha ötesi var mı? hepinizi seviyorum, aranızdan bir yazarı sizden daha çok tabii...
sözlükten biriyle nişanlanacağını açıklayan yazar. verdiği sözden dolayı müstakbel nişanlısının nickini açıklamadı ama uludağ sözlük paparazzi timi boş durur mu? söyleyeyim yani, bu işin peşini bırakmazlar. takkeyi kolla hacı. bu arada mutluluklar tabi. *
Son bi kaç gündür adam olmaya yönelik emareler gördügüm bi trol.
arkadaşlar maalesef bugün öğlen saatlerinde vefat ettim. ben böyle sıcak görmedim amk.

bahariyeden yukarı çıkıyorum rexx'in sokağının köşesinden biri el sallıyor bana. alla alla bu kim diyorum. kapkara böyle nasıl desem çarşaflı kadınlara benziyor ama değil erkek yani bıyıklarını görüyorum uzaktan. biraz yaklaştım, bi baktım siyah çöp torbalarını üst üste yığmışlar klasik chp pisliği. aynı insan gibi duruyor. sonra elimi başıma attım, atmamla elimi çekmem bir oldu. kafam bildiğin pişmiş, tansiyonum düşmüş, yığılıverdim köşedeki çantacının önüne.

allahtan duyarlı esnaflar üstüme su döktü. bi tane çocuk pet şişenin ucunu delmiş pıs pıs su püskürtüyor ağzıma. sonra bi tane kedi geldi tombi, o da geçerken selam verir gibi yaptı halimi anlayıp.

hala kendime gelemedim, vefat ettim mi etmedim mi şüpheliyim. hayvanların hali de bu misal işte...

bi kap su, bi kap mama, ne verirseniz artık. ekmeği ufalayıp sütle karıştırın köpekler de yer kediler de. bi kap da su koyun yanına. namaz kılmazsınız oruç tutmazsınız, bari hayvanlara sevap işleyin de öbür tarafta mahşere çıkıcak yüzünüz olsun. benden sölemesi yani, çok kötü olaylar bizi bekliyor oralarda...
özledik be reis.

hayırlı reisler arkadaşlar...
arkadaşlar pek yakında dünya evine giricem ama seksin nasıl yapıldığına dair en ufak bir bilgim olmadığından gerdek gecesinde rezil olmaktan korkuyorum. içinizde seks hakkında özel ders verebilecek tecrübeli bayanlar varsa lütfen benimle iletişime geçsinler. bu arada alet sağlam maşallah ferhat olsam dağları delerdim ama kontrolsüz çük, çük değildir.
saçlarım hz isa modeli diyerek sevgimi kazanmış yazar. ahahah.
Taksim direniş mitinginde bicaklandigi söyleniyor. Başımız sağolsun.
bu hala yaşıyormu lan.
arkadaşlar çok büyük bir yapım şirketinden dizi teklifi geldi. oyuncu seçimini falan da bana bırakıyorlar, yapımcı danışmanı ve senarist olarak düşünüyorlarmış. kısaca özetliyim; kız kardeşiyle başı dertte olan bi abinin, can dostu kedisiyle beraber verdiği onurlu ve meşakkatli mücadeleyi anlatan bir dizi... hatta ismi bile ayarladık.

(bkz: bacı ama gerçek)

kız kardeş rolünde serenay sarıkaya'yı düşünüyorum allah izin verirse, abi rolü için birini bulamadım bizzat ben oynıcam. kedi rolünde okan bayülgen'i düşündük. gövdesi normal kedi olacak, kafa okan'ın kafası.

--spoiler--
amk yarın yine iş var. ne çabuk bitti tatil...

uykumun en tatlı yerinde kikirdeme seslerine uyandım. muhalif cinler korkutmaya mı geldi yine amk diyerek yatağın diplerine bakarken, seslerin içeriden geldiğini fark ettim. kalktım, yarı baygın yarı uyanık vaziyette tam da kendime gelemeden koridorda ilerlerken sesler iyice yükselmeye başladı. kulağımı kız kardeşimin odasının kapısına dayayıp biraz dinledim, ingilizce bir şeyler söyleyip gülüyordu sonra da uww what a mysterious cock diyordu. "cock ne demekti lan, horoz mu demekti, yoksa kok kömürleriyle alakalı bi ödev sunumuna mı çalışıyordu" diye aptalca sorular kafamda dolanmaya başladı. ardı ardına tekrarladı aynı kelimeleri. kokkk kokk kokk arada da fakk diyordu. galiba fok balığı falan demek istiyordu. dayanamayıp pat diye daldım içeri, kız kardeşim cam açmış, loş ışıkta zenci olup olmadığını tam seçemediğim bi yabancıyla sanal seks yapıyordu. "hee tamam arkadaşınla mı konuşuyordun kusura bakma. neyse fazla ses çıkarma da erken kalkıcam, ortalığı da çok dağıtma" deyip çıktım odadan...

tam o esnada rüyada farkındalık yaşayıp kabus gördüğümü anlayıp uyanmak istedim ve ani bi düşüşle uyandım. allahım nası bi kabustu. zenci camdan bana bakıyordu bi de elinde oduna benzeyen bi alet vardı. onu geçtim, sanal seks yaparken yakaladığım kız kardeşimi oracıkta özür dileyip bıraktım sanki ben suçluymuşum gibi. sanki ben soyunmuşum da çıplak yakalanmışım gibi. sanki ben...

nası terlemişim.

-salih fanila getirsene bi tane sucuk gibi terlemişim, salihhh!
+ay ananı bacını ya ne diyon noldu?
-gel bi kabus gördüm aklın çıkar ayy fanila da getir gelirken çabuk..
+pff..
--spoiler--
vasvasat bir troll.

oytunkaran'dan bile vasat siz düşünün gerisini.
arkadaşlar bu başlığı görünce (bkz: uludağ sözlük kadın gibi kadınlar listesi) aklıma bir şey geldi; sözlüğümüzün bayan yazarları nasıl kadın olduklarını yazsalar, başlarından geçen maceraları konu alan yazılarıyla sözlükte samimi bir aktivite yaratsalar ne güzel olurdu.

(bkz: sözlükteki bayan yazarların kadın olma hikayeleri)

bence çok ilgi çekici, merak uyandırıcı ve genç kızlarımız açısından bilgilendirici olurdu. sonuçta kadınlığa ilk adım süreci çok çetrefilli bir olay. alengirli yollardan geçiliyor, atlamalı zıplamalı engebeli arazilerde koşuluyor, yoğun ter dökülüyor, hatta kan dökülüyor kan kan...

kanla yazılıyor kızlarımızın kadınlık destanı...
Pembe troll.
ya çok zeki ya zırdeli. böyle insanlar toplum için çok tehlikeli oluyor.
Maklube fetöcülerde meşhurdu. Kesin bir iş var bunda.
http://www.uludagsozluk.com/ayarlarim/?ne=hk

hadi aslan. evet.