bugün

benim gibi camdan yazardır. biz odundan olmayı tercih ederdik bize sormadılar. sözlük bize bahmir? ühü.
sozluk kariyerinde yakin zamanda parlama olacagini tahmin ettigim yazar.
en az yetkili.
uyumamam için yakında seferberlik ilan edecek yazar. acı bana eppek!
o melek sendin etuuum.
uludağ sözlük ferdici yazarlar birliği nin üyesi değerli yazar.
eklediği görsellerle sözlüğün bilgi altyapısına önemli katkı sağlayan bir yazardır.
(#16719716) , teşekkürlerimi sunduğum yazar arkadaşım.
Tobb etü'de okuduğundan şüphelendiğim yazar.
sözlükte kariyeri en parlak yazar, zall ın ayağını bile kaydırabilecek yeteneği görüyorum kendisinde. *
yazılarını takip ettiğimö, kalemi ve karakteri sağlam değerli dost. kendisine bu parçayı armağan ederim http://www.youtube.com/watch?v=So4kY2jDhrI
http://www.youtube.com/watch?v=-jf71vljMc8
çak orti.hehe
sol frameden düşmedi bugün ne varsa sanki. *

çok iyi muhabbeti olan yazar. Özentilik olmasa ben de ona bir görsel hazırlardım ama ilk o yaptı. Düşünceli insan.
(#16772190) hem şanslı hem aranızda olduğum için size de şans getirmiş yazarım demek isteyip de dediğim buradan kocaman iyi niyetlerimi kucaklamasını istediğim yazar.*
bir ciddiyet, bir kasıntı aman aman sayın yazarlar falanlar filanlar, mod olmaya göz kırpan 9. nesil. böyle nasıl diyeyim mentol ferahlığında bir espri anlayışı var. itici bi tarzı da var eklemeden edemiycim, umarım mod olmaz.

edit: kendisini pek tanımam etmem. orası ayrı, ilk izlenim bu. istisnasız kötü nickaltı girdiğim yazarların hepsiyle iyi arkadaş oldum. hadi sen bi istisna ol. *

editplus: ulan vicdan azabından ölücem, halbuse kendileri bana yardımcı olmak istemişti. ben nasıl bir insan oldum çıktım allahım. *

editmultiplus: hayatını sözlüğe adamışgillerden. asosyal ve şişko bir kız oluşu onu bu hale getirmiş, öyle diyolla.
sözlükte nadir bulunan kaliteli yazarlardandır. yazarlığın ötesinde yardımsever, ince ve saygılı bir insan.

ayrıca yazdıgım iki cümlemin üslubu kadar da ciddi kendileri.
hep yazsın, biz okuruz.
hayırsız yazar. insan bir mesaj atar lan...

(bkz: seviyorsan git konuş)*
(#16788831)
çok güzel tespitleri olan fakat gereksiz spoiler kullandığını düşündüğüm, dediğim başlık *
tatillerden, kayıtlara binbir iş peşinde koştuğumdan arada kendisinden eli eteği çekmek zorunda kaldığım eppek. çok pis deli manyak dostum olan adam.
kendisine bi özür borçlu olduğum yazar. eğer kabul ederse.
sözlüğü tanıdıkça bu yazarın değeri ayrı bir anlaşılıyor.
gecenin köründe uyandırmaktan ekstra keyif aldığım, ancak şu aralar benden daha geç yattığı için rahatsız edemediğim yazar. Ağzını burnunu kırasım geliyor o derece seviyorum bu adamı.

(bkz: yamuk prenses ve kedi cüceler)
geldi yine t.. neyse.
bugün bana çok hoş şarkılar dinletmiş olan yazar.
hoş gelmiş nesildaş yazardır.
Benim melek arkadaşım. *