bugün

4:19 da ki kısmın daha uzun tutulmaması beni çok üzüyor, en azından tekrar tekrar kullanılsaydı. Axl sesi kadar iyi piyano çalıyor adamı duygulardan duygulara sürüklüyor. Kesinlikle en iyi GnR şarkısı.
eğer boşanma gibi durumlardaysan- son paragrafını dinlememen gereken, belki de en önemli rock şarkılarından biri...ve evet doğru- halen daha bu şarkının olması gereken yerde olmadığını düşünürüm, bu konuda diğer yazarlara tüm kalbimle katılıyorum.

" ...but everything we´ve ever known s here

i never wanted it to die !!"

slash bu şarkıyla ölümsüzleşmiştir...
(bkz: slash)
(bkz: axl rose) isimlerini akla getiren parça.
Axl rose'nin en iyi vokal performanslarından birini sergilediği Guns n roses şarkısı.
en sevdiğim gn'r parçasıdır. şu an camdan dışarıyı izlerken müthiş bir huzur veriyor. az sonra crimson'a geçeceğim. (bkz: King crimson)
Güzel, Müthiş, harika, hüzünlü, inişli çıkışlı bir gnr şarkısı.
mükemmel tınıları olan gnr parçası. insanı alıp başka yerlere götürür.
Gecenin dibinde uykusuzluk sarhoşluğunu en üst düzeye çıkarabilecek ayarda guns n roses şarkısı.
Guns N roses'in en özel şarkısıdır.
Soloları ile alıp götürür sizi uzak diyarlara..
Zaten arada uzak diyarlardaki ütopyaların şatafatlığında sarhoş olmak
Yaşamak için gerekli değil midir ?
gitar riffleri ve sololarıyla nirvanaya ulaşmış bi eser.slash bu denizden çıkıncada solo atar kilisiden çıkıncada piyanoya çıkıncada.
Sözleriyle, müziğiyle her şeyiyle baştan aşağı şaheser olan, özellikle de sonunda insanı derin duygulara ve hüzne sürükleyen
bir guns n'roses parçası.

i'll never find anyone to replace
you
guess i'll have to make it thru, this
time- oh this time
without you
i knew the storm was getting
closer
and all my friends said i was high
but everything we've ever
known's here
i never wanted it to die..
*
sabah sabah insanı kendinden geçiren gnr şarkısıdır.
Bir arkadaşımın bana "Ne kadar cool olursan ol, denizin dibinden çıkıp solo atan Slash kadar cool olamazsın." sözünü söylemesine vesile olmuş bir klibe sahip, aşmış şarkıdır. Gnr'nin enfes parçalarından sadece biridir. Ben sevdim benim olsundur.
introsu ile insanda liseli kız gibi çığlık atma hissi uyandıran güzel şarkı.
en güzel gnr şarkılarından biridir. yalnızlık temasını gitar sololarıyla başarıyla bütünleştirmişlerdir, dinlerken o hissi verir size. Klibi de 4milyon dolara mal olmuş, dünyanın en pahalı klipleri arasında beşinci sırada yerini almıştır.
youtube da related yaparken gözüme takılıp beni 15 yıl öncesine götürmüş harika guns n roses şarkısı. arada bir dinlemek bünyelere iyi gelebilir.

http://www.youtube.com/wa...p;list=pl8bee1bf5e2551cd6
Guns n' roses' in sadece rock müzik severlere değil, tüm evrene bir hediyesidir. Alakasız bir insan bile instrumental olarak dinleyip beğenebilir. Ülkede bir çok insanı müzik aleti çalmaya, şarkı söylemeye teşvik eden bir grubun en güzel şarkılarından biridir. Slash sololarıyla ön plana çıkarken, şarkının adeta ikinci bölümü diyebileceğimiz kısımda axl vokaliyle, tonlamalarıyla bir numaradır. Kısacası harika bir şarkıdır.
çok güzel bir gnr şarkısı...iki bölümden oluşur. ikinci bölüm majör birincisi minördür. ortadaki modulasyon uzun sürer.slash in ikinci bölümde çaldığı sololar çok güzeldir. sözleri gnr use your illusion albümündeki birçok şarkı gibi, depresssif birilerine "akıl" veren bir karakterdedir. ve çok anlamlıdır. mutlaka dinlenmesi ve tanınması gerekir.
bir şarkı bu kadar güzel olamaz dedirten ender şarkılardan. çok düşündüm; eğer bir gün intihar edeceksem arka fonda ne çalsın diye. ya bu şarkı çalacak ya da freebird. ama cenazemde kesinlikle estranged çalmasını vasiyet ettim. bir şarkı, bir insanın ruhuna bu kadar selenmemeli. 92 tokyo konserinde şöyle der axl abimiz şarkı öncesinde: "this is a nice happy song kinda like a walk in the park sun coming through your window in the morning. it is a beautiful day and you got nothing better to do then commit harakiri." sanırım bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor.
şahane ara sololara sahip şarkıdır, ayrıca piyanoda çok güzel gitmiştir...
Guns n' roses'ın en uzun parçalarından biridir. slash 'in gitarıyla her zamanki gibi muhteşem işler çıkarmıştır, "o sololar nedir baba" diye tepki vermek istiyor insan.
bu şarkının klibinde slash abimiz denizin buz gibi sularından çıkıp solo atareak şahin k ya gönderme yapmıştır.
kendi gibi muhteşem klibi için;
http://www.youtube.com/watch?v=bjK8CAivhGE
gnr vazgeçilmezi.
alır götürür, götürür, götürür... *
klibindeki ev axl roseun malibudaki evidir. limuzin falan hava atar görmemiş axl. ama çok şık şarkıdır. (bkz: slash)