bugün

ole ismarlama msj atiliyorsa bir msj da benim istedigim yazardır. geri dönüş yapmicam lutfen rahatsiz etmeyin diye tersleycem ama atsin iste yine de *
Wp ye giremediğim (bozuk olduğundan) için bana sms yada i mesaage ile ulaşmasını temenni ettiğim tatliş yazar. Kendisine yazamıyorumda...
ilginç insan.
şu kıvırcık şey mi?
Görüpte iplemeyen yazardır. O dosyaları elinden alırım diyerek patronvari şekilde tehdit ettiğim yazar. Vari kısmı fazla oldu. Dişi yazar.
Biraz sonra sevgilim olacak yazar. Buradan geçmişini öğreniyorum.
(bkz: silik yemedim kendim kapattım)
(bkz: eskiden ne kasarmisim)
(bkz: ne kıskanç insanlarsiniz)
Yazarlıkla pek alakası yok gibi.

Onun haricinde kendisini bir yerden tanıyor olduğuma eminim. Wiccan galiba.
Yazdıkları okunası, entarileri mislenesi, sözlüğün bilgi kaynağı, yazdıklarıyla kah gerçek hayatımıza olsun, kah sözlük yazarlığımıza olsun ışık tutan yazar.

Peşinen edit: yürümüyorum kuzenim yürümüş*
görsel
çok tatlı.
(bkz: tövbe bismillah)
Umarım erkek bir trolldür yazarı.
burayı yıkarlar:

(#36429182)

saldırın tellioğulları.
güzel ayaklı sözlük kadınları arasında olduğu tahmin edilmekle birlikte, bu durum henüz görselle teyit edilmemiş olan hanım yazar.
Up up up. Hala uyumamış yazar. Tibb gibi yavşaklar rahat bırakmayacaktır bu hanım kızı.
Liseyi nerde okuduğunu merak ettiğim yazar.

Ben o saçları tanıyorum.
girdiği kitap entrylerini beğeneceğimi yazacakken fotoğrafları ile sözlüğün gündemine geldiğini öğrendiğim yazar.

(#36416565)
Siyah Pesimist ve karanlık tarzına hayranlık duymamanın imkansız olduğu yazar... Keşke şu hayatta bir köşe başında çarpışsaydık ve O elinde ki kitapları tabi misal veriyorum kitap okumayı sevmiyor olabilir neyse kitapları düşürseydi ve bende toplamasına yardım etseydim Ardından gözlerimizle ilk kıvılcımı çaksaydık ve perşembe ve pazar akşamları hariç Fix her akşam saat 11.30 12.30 arası 1 saat sevişseydik... Malesef hayat çok acımasız Doğru zamanda doğru kişiyi doğru şekilde bulabilmek aşırı zayıf bir ihtimal.
Çok taş bir kızdır. ilkokuldan tanışıyoruz.
Hiç bir fotoğraf paylaşmadan popüler olan sözlük kızlarını sinirlendirmiştir.

En azından bir işe yarıyor. Helal olsun. Devam devam.
Seri artı veriyorum baska türlü yürünmüyor.
gece gece azgın uludağ sözlük tayfasının uyumama sebebidir.
görsel
(bkz: Akıyo bu akşam maşallah)

Uyanık bir şekilde bekliyoruz. Devamını diliyoruz.
hala açık halini atmadığı için kınadığım yazar. madem meme atıyorsun, olmayan memeyi niye atıyorsun? hadi olmayan memeyi atıyorsun, olmayan memeyi ne diye saklıyorsun?