bugün

Tv8deki psikolog. Resimde soldaki.
görsel
kitap yazmış. maşallah.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...-kitabi-okumasin-41011324
21.01.2020 zahide yetiş'in programına çıkan psikolog. instagramda 540 bin takipçili hesabı ve youtube hesabıda bulunan çekici bir bayan
Felaket bir şey.
Tas bir psikolog.
https://www.internethaber...foto-galerisi-2244313.htm psikolog olduğunu zannetmiyorum bunun
19 yaşında evlenmiş 30 yaşında boşanmış millete akıl veriyor. Tipi de estetikle düzelmiş.
Şuh bir biçimde kadınlığını ön plana çıkararak mesleğini icra etmeye çalışan şovmen.Hastaları ile gizlilik ilkesi yok mu bunun her interneti açtığında bunun hastaları ile ilgili olan şeyleri paylaştığı şeyler ile karşılaşıyorum.Antipatik tip.
fulya yı yedi amk.
Bir kadın psikolog. Mesleğini doğru yapiyordur yapmiyordur bilemiyorum. Tuzlu, dilek defteri, cinsel çapalama yöntemleri ile eşlerini sevgililerini birbirine felan bağlıyor. Cinsel çapalama yaptım hergun istiyor. iste dilek defterine yazdim evlenme teklifi etti garip geri donutler aliyor. Dogrudur yanlistir bilemem. Ama bu kadina gelen sorular en az yöntemler kadar ilginç. Bir girin okuyun allasen. Okuyunca Allah'ım ne kadar sağlıklı iliskilerim olmus diyorsunuz. insanlar neler yaşıyor boyle.
şovmenin önde bayrak taşıyanıdır. hiçbir psikoloji vasfı olduğuna inanmıyorum şahsen. yaptığı programa akşamları mecburen 10-15 dakika kadar maruz kalıyorum. sürekli bir şov peşinde sürekli konuşulan konu ile alakası olmayan yerlere çekiyor konuları. zaten programına çıkanlarda normal insanlar değil. kimisi kocasını bırakıp 4.defa başka adama kaçmış. kocası olacak gurursuz da orada ağlıyor geri dön ne olur diye.. kimisi yaşlı başlı kadın ama kumarbaz muhabbet tellallığı falan yapmış çıkmış oraya ahkam kesiyor.. programa telefonla bağlanan iş adamları falan oluyor saçma sapan şeylere para yağdırıyorlar. gerçekten ihtiyacı olana 100 lira vermeyen adamlar canlı yayına bağlayıp ev falan bağışlıyorlar. her tarafı rezillik..
Milletin cinsel açlığını kullanarak Show ve reklam yapan kadın nedense hep internethaber baştacı yapıyor bunu iyi para veriyor herhalde reklama.
haydar dümenin boşluğunu doldurmaya çalışıyor gibi.

Bir de batılı tasvir safi zihinleri idlal eder ( yani kötü şeyleri dile getirmek, masumların zihnini bulandırır ) hükmünce bu tür şeylerin dile getirilmesi ahlaksızlığın yayılması ve genel kabul görmesinin yolunu açar.
başımıza taş yağacak dedirten mesajları yayınlıyor. bazılarının erkekler tarafından makara amaçlı yazıldığını düşünüyorum.
herkes geçim derdinde, esra ezmeci de bu kervana katılanlardan.
Paylaştığı şeyleri hiç normal bulmuyorum ve çoğunun uydurma olduğunu düşünüyorum.
Traverten isimli yazarın sözlükte meşhur ettiği bir psikolog.
Bir zamanlar sadece psikolog olarak yarım saat takılıp giderdi programlarda keşke hep öyle kalsaydı.
Saf Bi kadına benziyor.
Muhtemelen hayal dünyası baya baya geniş sapıkça fantezi müptelası bazı troll kişiler sayesinde gündemde olan psikolog..
Herkes bu kadının paylaştığı şeyleri troll diye yaftaliyor.

Nerden biliyorsun troll olduğunu ?.

> Esra Erol'da da zibilyon tane benzeri ahlaksız olayı izliyor elalem. Bu da mı troll.

> Diğer kanallardaki benzer programlarda ayni teraneleri izliyoruz. Bu da mı troll.

Haa. Hala troll diyorsanız o zaman size şunu söyleyeyim.

>>> Google ye 'türk seks hikayeleri' yazın.

Gerçekleri görün !. Bakın bakalım elalem ne fantaziler peşinde...

Ama ben hala inanmıyorum diyorsan. Sorun sende. Ahlak anlayışın kıt ise sorun bende değil beybi.
nefret ettiğim sayılı insanlar listesinde bulunuyor.
6 kitap serisi var üçünü okudum. Çok dolu çok bilimsel vs değil ama genel olarak baktığınızda söylediği şeyleri mantıklı buluyorum. En çok üzerinde durduğu konu iyi bir ilişki istiyorsan iyi birini arıyorsan önce sen eski yaralarını hasarlarını düzelt. Buna benzer bir şeyi eric fromm un sevme sanatı kitabında da okumuştum. Bazen yaşadığımız bir sürü aksilik bizim bakış açımız ve yanlış aksiyon almamızla ilgili önce bunu düzeltmek lazım.
Bugün ne kurgular yapmış göremedik.
Sözlükteki müridi boşladı cık cık.
Kurgularla yolunu bulmuş tipitiptir kesinlikle şüphesiz.. sevmem kendisini..