bugün

akıcı konuşamıyor, bundan sebep kendisini dinlerken inanılmaz geriliyor ve sıkılıyorum. sorulara soruyla karşılık veriyor, konular arası geçiş yapabilecek yeterliliği de yok. bir sorunun cevabını almadan bir diğer soruya geçiyor. hani öyle sorular soruyor ki bazen, insan kendi kendine 'ne alakası var amk ya' demekten kendini alamıyor. minimum seviyede karşıt görüş belirten insana ''bence öyle değil. şimdi buna cevap verirdim ama burası yeri değil. aslında o konuda bir sürü şeyden bahsederiz ama vaktimiz yetmez.''minvalinde laflar ediyor yalnızca ya. bıraksana allah aşkına, kimi kandırıyorsun sen?

29 haziran'da Emine Şenlikoğlu'yla ülke tv de yayınlanan programını izledim az önce. kadını 1 saatte aptal etmiş yahu. şenlikoğlu'nun çekilir yanı var hadi diyelim ama programı öyle bi hale sokmuş ki esra... ne soru sorabiliyor, ne sorduğu yarım yamalak soruların cevabını bekliyor.

gazeteciymiş, sunucuymuş... basının böylesine yetersiz kişilerin elinde olduğunu görünce, show tv de sürekli yayınlanan pis yedili dizisini çokta yerden yere vurmamak lazım aslında. neyse esra elönü; dandik tesettürünle sana mutluluklar. ben demiyorum, emine şenlikoğlu diyor ; http://www.youtube.com/watch?v=sBYnoyMelL0
Müthis zeki bir kız. ülkedeki bütün kemaliz tayfayla düelloya çıksa hepsini alt edip paspas eder. net.
görsel
satanist kılıklı kezbanın teki. hayır türbanlı falan olmasından değil, türbanlılara alerji de yok ama hafiften nagihan alçı'nın türbanlı modelini andırıyor. ayrıca gördüm ki: başkalarının cümlelerine sığınarak yaşayan yancıları da pek bir poh pohlamış ki o da kendini bir şey sanıyor. * *
görsel

@2..
Kendini peygamber ilan eden itici kadın.

https://www.facebook.com/...50&type=1&theater
niyetini bilemeyeceğim ama uslubu ve tarzı çok itici.

(bkz: zeki ama çalışmıyor)
nagehan alçı ile emine şenlikoğlunu convert etmişler ortaya bu çıkmış kişisi. şaka gibi bir şey aslında ama değil. hani muhafazakarım ama aydın havası çalıyorum... "yavaş çal şekerim" diyesi geliyor insanın. da diyemem ! adını sol fıreym de görünce bile korktum amk. bu kadından çok tırsıyorum sözlük. tivitde nasıl takip ediyorlar arkadaş anlamış değilim...
görsel ahahha daşşağın kralını geçiyor ablamız. saygılar. *
farklı bir kişilik.
(bkz: geldi yine tipini s)
kabuğunu beğenmeyen ikinci bir ahmet hakan vakası.
irrite edici tipi var..
degisik bir tip yapıp az biraz modern gibi gozukup ustune basortusunu takıp 2-3 konu hakkındada islamiyette vik vikleyebiliyorsan bu ulke de cıkıp para kazanabiliyorsun ya ben de ona yanarım.
Yine mağdur. Hep mağdur.
konuşma engelli kadıncağız. lutfedip ağzını açsa belki anlayacaz ama buna fırsat vermiyor.
su anda arafta sorular programinda kendi iticiligi izleyiciye yetmezmis gibi enver ayseveri konuk almis 2 saat boyunca soru sormaya calismis, ben bir gazeteci olarak diye baslayan her cumlesinin sonunda izleyiciye ''hay senin gazeteciligine'' dedirtmis, insana ahmet hakanla melih gokcekin gecen katildigi programdaki saygili, seviyeli ortami aratmis yazardir. Nadiren guzel seyler yaziyor, keske takma bir isimle isimsiz cisimsiz sadece kalem oynataymis, o zaman bu kada itici gelmezdi.
Azonce enver ayseveri konuk aldigi programda dogru duzgun hic soru soramamis, sormaya calistigi her soruda enver aysever'in cevaplari karsisinda cogu zaman ne diyecegini bilememis buna ragmen program boyunca surekli enver aysever'e kabul et seni nasil ezdim ama bu programda gibi cumleler kuran bayan.
Ayrica enver aysever kendisine cok guzel bir oneride bulunup programin ismini arafta sorular yerine duymak istedigim cevaplar yap istersen demistir.
Kendisi ülke tv de sunduğu programda kj (altyazı) yüzünden enver aysever ile ikili münakaşaya girmiş yaptığı hatayı kabullenmeyip özür dilememiş esas amacının muhafazakar kesime enver aysever'i düşman olarak tanıtmak olduğu ortaya çıktı dün akşam, inkar etmek yerine kuklalıktan çıkıp kendi fikirleriyle program sunabileceği günü merak ediyoruz.
namaz kılmaya gidiyorum allahtan birşey isteyen varmı tweeti ile beni şoke etmiş akp nin yazar ettiği yazarımsı kadın sanki alışveriş listesi yapıyor hanfendi.
el nusra'ya cani diyenlere "it" demiş, sözde muhafazakar. bu beyne göre el nusra denilen oluşum cani değil, koruyucu melek...
buyurun el nusra meleğinin bir eylemi http://www.youtube.com/watch?v=NOe25B9fnvA

ne diyelim, esra bir gün inşallah ellerine düşer...
o türbanı, üstündekileri çıkarsa aslında çok çekici bir kadın.

(bkz: çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor)
http://31.media.tumblr.co...9alwOe6I1s4kxlno1_500.jpg
ismini her gördüğümde aklıma esra elinin körü gelen kadınımsı.
sevilmeyen, görmeye katlanılamayan, her haliyle rahatsız edici, sözlerine itibar edilmeyen buna rağmen hala aynı kanalda gözlere sokulurcasına programlarına devam etmesine anlam veremediğim isim.
tek özelliği türbanlı olup emo gibi kılıklanması. denk geldiğim istisnasız bütün programlarda sürekli aynı şeylerden konuşuyor, kasete kaydı alınmış gibi, sürekli başa sarıp sarıp oynatıyor. atatürk'ü ve türkiye ile ilgili halkın özellikle belli bir kesimi tarafından benimsenmiş bazı şeylerden hoşlanmadığından ve sevmek zorunda olmadığından bahsediyor.
buradan kendisine sesleniyorum, biz seni anladık, elbette zorunda değilsin, ne düşünüyorsan hakaret olmadığı sürece bunu istediğin gibi dile getirebilirsin. fakat istirham ediyorum, sen de anla artık, çık şu aygıttan lütfen.