bugün

salep.
Hey gidi hey nerde o eski salepler nerde şimdikiler.
sigara içmek. nerde o gözünü sevdğimin tekel 2000 ni nerdeeeee .
bi kere tadına bakıldı ise aşktır adı.
(bkz: yarrah)
sigara içmek. nerde o gözünü sevdğimin tekel 2000 ni nerdeeeee şimdiki sigarların çoğu saman gibi keşke daha önceden bol bol stoklasaymışızda o zaman nerde a. g. o kadar para...
onu sevmek.
fortçuluk.
sözlük net. 2008de buraya bir arkadaşımın* tavsiyesiyle geldiğimde çok heyecan yapmıştım. çünkü bana 34730 forumu gibi kafana estiği gibi yazma, kelimeleri de kısaltma demişti. o zamanlar kelimeleri kısaltmak, sesli harfleri mümkün olduğunca kullanmamak modaydı. yazar olduk, imla noktalamamıza dikkat ettik, güzel entryler yazdık, tebrik mesajları aldık, usul usul karmamızı yükselttik. 1 entry yazarken 2 kere düşünürdük. o zamanlar başımdan enteresan veya komik ne geçse sözlükte hemen yazar paylaşırdım, olumlu ya da olumsuz yorumlar alırdım. gülüp eğlenirdik. sıkıldığımda sözlüğe bakardım saatlerin nasıl geçtiğini anlamazdım. ama şu an görüyorum da, entry yazmaya bile o kadar eriniyorum ki. o zamanalar 80630dan 34730dan kaçıp geldiğim sözlük, şimdi o sitelerin forumlarından beter olmuş.
serde gençlik varken içkinin dibine vurulduysa içki de tat vermeyebilecek şeyler arasındadır.
sık sık yapılan her şeyden sıkılma durumu.
onu özlemek.
galiba unutmaya başladım.
yok lan yok yeni hatun yaptım ondandır. *
hayal kurmak..
sevişmek.
(bkz: 31)
tüm meyveler, sebzeler.
Sabahlar. Hep gece hep karanlık olsun istiyorum bu sıra içten içe.
insan iliskileri ve samimiyet eskisi gibi degil kimisi aşkta samimi gibi gözükür kimisi işte ama herkesin içten içe bi hesap içinde olmasıdır sosyal bagların tadını kaçıran.
domates.
sextir efenim. Evet eskisi gibi tat vermemekte olsa da olur olmasa da olur kategorisine düşmekte kendileri.
hayatta tekrarı olan hiçbir şey eskisi gibi tat vermez. çünkü insanlar bir şeyi doyana kadar yaşayınca daha fazlasını ister. yani insanlar sadece yeni ve kısa süren şeylere ilgi duyar. eski şeylerin hepsi çöptür.
arkadaşlıklar.~~
uyku.

çocukken hafta sonu uykum evimize çizgi film izlemeye gelen arkadaşım tarafından sabote edilse de çok mutluydum, şimdi 12 saat uyusam tat yok.
yeni başlangıçlar.
(bkz: yaşamak)
(bkz: iddaa)