bugün

aşkın bir göstergesidir. özlemin bir tepkisidir aslında.
rüyada eski sevgiliyi görmek maddi açıdan isteklerinizin yerine gelmemesine delalaet ediyormuş.
"gelen gideni aratır" ata sözünün kanıtlandığı durumdur.
garip bir durumdur, hem de alakasız bir zamanda, tam da yeni bir şeylere başlamaya karar verdiğinizde gerçekleşiyorsa...
rüyamı da yazayım tam olsun...*

''uzun zamandır konuşmuyoruz ya seninle, unutmaya başladım sayılır seni... ama bu gece, uyuyakaldığımda seni gördüm... arıyorsun beni, konuşmaya başlıyoruz... senin finallerin var ya bu aralar, okulunun şehrine gittiğini söylüyorsun, arkadaşlarında kalacakmışsın... ben neden buraya gelmediğini soruyorum, oradan buraya geçeceğini de söylemiştin ya bir zamanlar... neyse, biz biraz özelleştiriyoruz muhabbeti, sen odadan çıkmaya karar veriyorsun, arkadan kızların sesi geliyor ama tam çıkarken bir erkek sesi... soruyorum sana, cevap vermiyorsun, laf karıştırıyorsun... uyanıyorum...''

sanırım gerçekten uyanıyorum....
bilinc altina yerlesen anilarin, gece hortlayip, ruhu yurege getirdigi durum.
''Şimdi ne yapar kimbilir,hangi yerlerde dolaşır'' cümlesini akla getirecek olan durum ...

Ayrıca, Kötü bir günün habercisidir.
uyanıp durumun farkına varıldığında 'çık lan hayatımdan' denerek bilinçaltına bi güzel sövülür. freud'a göre yakında eski sevgilinin mefta olucağının işaretidir * *
eski sevgilinin sadece lafta eski olduğunun göstergesidir.
unutamamışsınızdır, seviyorsunuz. aynı vefat eden bir sevdiğinizi rüyanızda görmek gibidir.
onu kafanızda bitirmeye, öldürmeye çalışıyorsunuzdur. eski sevgili demekte bunun göstergesidir. bir zamanlar birşeyler yaşadık denmez. "eski" denir, geçmiş bitmiş.
ama öyle değildir. sadece kendinizi kandırıyorsunuzdur. hala seviyorsunuzdur, unutmak istiyorsunuzdur ama kalbiniz izin vermiyordur.
ona olan özleminiz gösteriyordur onu rüyalarınızda veyahutta.
(bkz: rüyanda görsen inanma)
(bkz: kedidir kedi)
sevgilinin hala eskimediginin göstergesidir. Genelde eski sevgililer hep kötü hatırlandıgı için bi söylenme durumu ile kalkmak olasıdır.
onun bütün gün aklından çıkmamasına sebep olacak durum.
(bkz: ruyada eski sevgiliye gommek) * *
Pek hayra alamet bir durum değildir.Rüya bittiğinde insanın kendisini garip hissetmesine sebep olabilir.
uzun zaman sonra görülmesiyle ararsınız. o ise telefonu meşgule alır. üzülürsünüz.
özlemdir, tutkudur.
(bkz: rüyalarda buluşuruz)
Özlemdir ama gerçekten kötü bir şeydir gün boyu kendinize lanet etmenizi ortaya çıkarabilir bu durum..
ertesi sabah itibariyle, tekrar yeni sevgili konumuna getirmek için uğraşmak demektir. rüyada, el ele tutuş, masmavi bir havuzun çevresinde onunla habire dön, uyanınca, gel de arama. olacak şey değil.
eğer eski sevgiliyi hala eskisi kadar çok seviyorsan uyandığında elinden emziği alınan bir bebeğe döndüğün durumdur. uyndığında uykuya devam etmek istersin olmaz öyle için acır ki ayrıldığındaki ilk acı tazelenmiştir eğer oda hala aynı durumları yaşıyorsa talihli olanlardansın ama tersi durumsa işte o zaman zor gerçekten çok zor. tabii bu durum eskisi kadar sevenler için geçerli birde sevgilinin eski olması kadar sevginin de eskimiş olanı var işte o zaman uyandığında suratında hafif bir tebessümle hayırdır der kalkarsın ve gün boyunca bırak eski sevgiliyi rüyayı bile hatırlamassın.
son beş gündür her gece olan şey.unutmaya çalıştıkça rüyalarıma girmeye çalışıyor.dibe vurmanın bir başka halidir.**
malı sıyırmak için gazetelerin verdiği kuponlu ultra mega keko kampanyalardan bile iyi bir fırsat.
bastırılmış duyguların en güzel örneğidir.
(bkz: sigmund freud)
çok sevdiyseniz normal bir durumdur. bilinçaltı uyurken bazı oyunlar oynayabilir. unutamamışsınızdır ya da onu unutturacak kimseyle hala karşılaşmamışsınızdır. paniğe gerek yoktur. kabus muamelesi yapmamak gerekir.

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=174245
çekilen rahatsızlığın gördürdüğü rüyadır; (bkz: boynuzların en hızlı uyurken uzaması).