bugün

az önce ayrıldıysanız

*anahtarını burada unutmuşsun şeklindeki bir mesaj koşa koşa getirir kendisini...
dönmezsen ananı avradını sikerim!
eski sevgiliyi mesajla geri getirmeyi başarabilecek olanınız varsa, zaten o kadar da eskimemişdir sanırım. bugüne kadar kırdığım yalnızca bir kişiye gönlünü almak için mesajla çağrıda bulundum saolsun siklemedi o da. bu gibi durumlarda albert camus amcamızdan bir alıntıyla uğurlayabiliriz kendisini.

"Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi, her şeyi feda etti ona, dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile, ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu, insanların çoğu gibi canı sıkılıyordu. Böylece karmaşa ve dram dolu bir yaşam yaratmıştı kendine. Bir olayın olması gerek, insan bağlantılarından çoğunun açıklaması işte bu. Bir olayın olması gerek, hatta aşksız bir köleliğin, hatta savaşın ya da ölümün bile. O halde yaşasın ölü gömme törenleri!"

gömün gitsin amk.
(bkz: hamileyim)

kız iseniz geri getirir erkek iseniz karşı tarafı kahkaha krizine sokar yine geri getirir.
Hacı naber naptın ? Şekkinde olmalı (denendi) % 96.5 çalışıyor.
öncelikle; "sevgili bumerang değildir".

başlıktaki gibi "eski"dir o giden sevgili. zaten bir miad koymuşsundur olaya ve aşkınız raf ömrünü dolduralı tam tamına bildiğiniz ve nefes alıp verdiğiniz kadar geçen günler olmuştur.
her dakika hatta ve hatta her an değişen ve değişecek olan bir kalbe sahip olan her insanoğlu gibi sürekli olarak bir şeylere sınır çizip süre vermek gibi pis bir alışkanlığın eseridir biten ilişkiler.
giden -yaklaşık olarak altı ay evvelinden- kafasına koymuş, ölçmüş-biçmiş ve kendince haklı sebepleriyle bitirmek istemiştir. olay da burada ya; "kafasında" bitirmiştir, halbuki sevmek "gönül" işidir. hiç marangozun yapabileceği bir masayı manavdan yapmasını istediniz mi? çok absürd olurdu değil mi? işte gitmeye "aklını" koyanlar da bu absürdlüğün içerisindedir.

boşvereceksin veya can yücel'in dediği gibi "bağlanmayacaksın bir şeye körü körüne". hem daha aklı ile kalbinin yerini karıştıranla muhabbet mi edilir?
piyango bana çıktı.
(bkz: eski sevgiliyi gegirtecek mesaj)

sms: askm sen bnm icin cok ozelsn cnm optm.
+ garkkk estafurrulah
hamile olabilirim denmisti bana da vakti zamaninda.
tabiki gotumle gulmustum.
koltukta çırılçıplak uzandım, canım sıkılıyor, uğrasana, doggy yaparız.
tülay ne olur geri dön! seni çok seviyom sevgilim. ıggghhhhh. (sonundaki anırma efektinide verdim)
Anan elimizde.
görsel buna donmeyen kiz yoktur zaten. Birde erkek versiyonu icin (bkz: hamileyim tokmakcan)
"yaptığımız karışık cd hala bende, hatırlatıyim istedim...

yeterlidir.
o gecelerimizi düşün ! gündüzleri salla o gündüzleri sana herkes yaşatır ama o geceleri sadece bende bulabilirsin !
toplumsal mesaj dır, yahut subliminal mesaj.
''uyudun mu?''nun ta kendisi. başka bir şey yazmanıza da gerek yok öyle etkili!
(bkz: Çay yaptım gelsene)
Hadi gel buluşalım eski köprünün altında
Kimseler bilmesin kimseler duymasın.

Önemli uyarı; denenmiş bi yöntem değildir. profesyonel değilseniz tavsiye edilmez.
Hala seni seviyorum.

Yerse senindir, yemezse sana degil lan yanlislikla halama yazmisim de gec.
2 hafta önce atmış olduğum mesajdır. Özel şeyler olmasa içinde paylaşırdım.
Kulaklığın bende kalmış. (Bedeli 250tl)
Henüz yazılmamış mesajdır ay pardon öyle diildi. Ne mesajı at bakayim posta kutusuna bir mektup geliyor gelmiyor mu?
R'ye al, topla gel.
Yoktur öyle bi mesaj olaydı ben bilirdim.