bugün

aptallık vardı tabi. keşke hiç olmasaydın.
sorun bende değil sende.
her şeyi al beni bana geri ver. verebilir misin orrospu çocuğu?*
(bkz: behlül kaçar)
çek git bebeğimm uzaklara çek giiiğğğttt.. değil tabi.

ağzına sıçıyım ne gerek vardı hatun, güzel arkadaş olurduk senle biz.
uzun zaman önce bir kızı sevdim ama öyle bir kızı sevmek gibi değil yağmuru sevmek gibi
güneşi bulutları sevmek gibi bir sonbahar akşamı hafif serinleten bir esinti gibi.

uzun zaman önce bir kızı sevdim.yalan yok abartma yok oyun yok o da beni çok sevdi.
3 tane çocuk yapıcaktık. büyüğü doktor ortanca mühendis küçüğü hayırsız olacaktı.
ne güzeldi işte kalsaydık ya öyle soğutmasaydı ailen seni benden.
gitmeseydin dolu gözlerle unutmasaydın beni.
evimize bir kaç mobilya bakıcaktık bir de kadıköy sanatkarlar sokağından eski bir gramafon.
ıssız adamın tüm playlistinin plaklarını alacaktık.
ne bileyim işte be böyle düşününce.

gittiğinde pek inanmadım biliyor musun döner dedim dönmeliydin bakıyorumda aylar sonra
neden karardı gözlerin sevdiklerin vefasız mıydı bu kadar.

ne bileyim işte ey sevgili ne sen mutlusun ne ben
ne sen yeniden sevebilirsin ne ben
ne sen bana mesajı atabilirsin ne ben sana
aramızda dağlar denizler bir de o kahrolasıca gururumuz.

ne diyeyim bensiz iyiysen öyle kal bensiz iyi değilsen
atla bi otobüse gel amk özledim işte ulan ötesi var mı
köpek gibi seviyorum hala.
Hayatın "keşke"lerle geçsin.
Pipin düşer inşallah.
ya hadi bis.*
"gerek yok ne sana ne de anılara, ahmet kayanın dediği
gibi biraz da sen ağla."
insan seviyorum derken pek kafası çalışmıyor nasıl bir dümene düştüğünü.
ulan resmen senelerimi, arkadaşlarımı, umutlarımı, parlarıamı bile yemişssin bre kahpe yeni anladım.
anangillere selam söyle.
Ben de içimi nereye döksem diyodum. Site sakinlerine vereceğim rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum. Hadi ben başlayayım

Ben senin karını kızını halanı teyzeni emesen arkadaşını hürriyetini vs. vs. hepsini saydım neyse millet okumayı bırakmıştır heralde. senin gibi gerizekalı merak etmiştir ne anlattığımı.Muhtemelen bu yazıyı okuyosundur, yeni birisiyle birlikte olsan da eskileri es geçip bırakamıyosun ya. Eskiyle başladık eskilerle çoğaldık, sürtüklüklerinle bir'den birkaç'a yol aldık. Birçok'u hedef olarak belirlemişken yakıt ( sabır ) tükendi ve yolda kaldık. Sen yalanlarınla yaşa, ben zaten sensiz mutluyum *

Neyse son olarak teşekkürler başlık sahibi, teşekkürler uludağ sözlük, teşekkürler sürtük eski sevgilim.
Harika bir evliliği mahvettin. Ağzına sıçıyim senin.
Mutlulugu benimle bulan benimdir. Gerisi misafir...
verdigin hayat tecrübeleri icin omrum boyunca sana minnet duycam teşekkür ederim.
yine bana kelebeğim ve kelebekli küpeler al.
hani diyodun ya senden sonrası yok diye. merak ediyorum söyledinmi aynı cümleyi, facebokta aynı kareyi paylaştığın mutlu nişan pozundaki nişanlınada? hani gül sevmiyodun, elindekilerle zoraki poz mu verdin? papatyamı istiyosun? eski camlar bardak oldu!
Siktir de öyle git.
Susarak da anlaşırdık biz. Bir zamanlar gözlerinin içinin bana bakarken nasıl güldüğünü biliyorum, şimdi ise birbirimizi özlemedigimizin farkındayım ya o yıkıyor beni. Şimdi o günlerin hatrina birbirimizi kırmayalım. Biliyorum ki ikimiz için de en doğrusu bu.
aldığın beyaz gülleri ve sırf dokunup güldüğüm için ardından aldığın karanfilleri ayrıca kordonda çekildiğimiz resimleri yazdığımız mektupları sakladığım film biletlerini çoğalttığın çocukluk albümünü kokunu özlediğim için senden aldığım gömleğini ve yolladığın parfümünü adımı ve ileride doğacak olan çocuklarımızın adlarını yazdığın kağıtları yaktım. Taktığımız yüzüğü de kerpetenle parçaladım benden çaldığın eski dostum yeni can düşmanımla mutlu ol.
ilk sevgilim olmadın ama ilk sevdiğimdin. bir daha olmayacak emin ol.
yarrak afedersin.
Çoktan söylenmiştir.
S
i
e.