bugün

tam bir kaşardın. çevirdiğin oyunları er geç öğrendimde güzel bir tokatı yedin benden.
görsel
Kendine iyi bak da sakın dönme.
seni artik sevmiyorum. böyle olacagimizi bizzat allah söylese inanmazdim.
Görmeyeli ortalık malı olmuşsun canısı.
naber bebeğim ben meriç.
Ne gadan salak gadınsın. Benim gibi adamı gaybetmişsin. ilginç. Bu ego bize fazla yivrim.
Artık rüyalarıma girmiyorsun. Yedi yılımı aldı seni unutmak. Ama sen bu yedi yılda pçliğinden bişey kaybetmedin. Hala aynı pçsin hatta fazlan var eksiğin yok o zamanlardan.
ilahi adalet vuku bulduğunda kadehimi sana kaldiricam. Ospu cocu
sen kız cinsinin en mal ve duygusuz versiyonuymuşsun. arkadaş kız dediğin biraz işveli cilveli olur.. allahın odunu ne aptal bir türmüssün sen seninle harcadığım vakte yanıyorum.
Benden uzak Allah'a yakın olman dilegimle lütfen geri dönme.
kiminle gittiysen orda kal bunaldım hatta hep orda kal.
Seninle sevgili bile olamamıştık ama gel gör ki şu eski sevgili başlıklarının altına bile seni düşünerek bir şeyler karalıyorum
BAna da yazıklar olsun.
eğer eski sevgilim olabilecek bir yeni sevgili bulursam allah razı olsun derim.
"Bana da yazıklar olsun... o kadar iyi biliyorum ki; şimdi çağırsan, yine geleceğim."
Gereksiz eylemdir.
Hangisine bırakayım.
görsel
senden sonra yerden kalkamadım mevlana ahı mı ettin be.
sırasıyla kaltak,aşüfte.
zengin bi kürtle evlenirsin, adam erken boşalır ama parası vardır. baban açar kollarını geçer karşısına düğünde oynar o adamın. yüzünde bi tebessüm.

sen mutlu olursun bilirim. baban mutlu olsun diye tüm bu söylediklerim.
duydum ki orospu olmuşsun.
en çok neye üzülüyorum biliyor musun? senin için canımı bile verebilecek kadar severken nice geceler nice gündüzler hatta birlikteyken dahi senin için çektiğim içime atıp atıp biriktirdiğim onca sıkıntılara rağmen bırakıp gitmen. sevdin veya sevmedin umrumda değil zaten 1 yıldan fazla oldu ayrılalı. şimdi veya sonra hiç fark etmez bir gün bir başka adamla birlikte olacaksın ve belki de o adam senin için parmağını bile kımıldatmazken, senin için çektiğim onca koşturmacaya üzülüyorum. hatırlasana sırf sen üzülme diye çektiğim sıkıntıları. şimdi ise gittin ve senden geriye kalan sadece hiç kullanmadığım sigara denen meret ve dişlerimin arasından durduk yere gelen kan damlacıkları.
Ne sevimsiz idin.
birlikte insanlarla ve dünyayla alay edip gülmekten ağladığımız günler i birbirimize yazdığımız notları verdiğimiz hediyeleri uzaylı olduğumuz anları senin benim taklidimi yapmanı baban sen ben köftecide takıldığımız günleri ve daha birçok şeyi özledim aslında..

ama doğru bir karar alıp ayrılmak iyi fikirdi.özellikle son görüşmemizde değiştiğini çok net anladım üzüldüm senin adına.umarım toparlarsın kendini.
arkadaşlar karmaya inanın arkadaşlar.