bugün

Ölse de öğrensek.
Ölse de yesek.
Düşünmesi dahi üzer. Ne kadar eski de olsa ne kadar üzücü şeyler yaşansa da ölüm kimseye yakışmıyor.
bir film şeriti gibi yaşananların gözünüzün önünden geçmesine neden olan acı haberi almaktır.
Hayır ölmedi kalbimizde yaşıyor.
her ne kadar eskide olsa elbette üzer. insanız hepimiz ve birçoğumuz vicdanla hareket eden canlılarız.
Sevgilim denemez ama yaz aşkım diyelim. Çok bir şey paylaşmamıştım belki ama intihar ettiğini duyunca çok üzüldüm. Fotoğraflarımızı açıp tekrar baktım. Mutsuzken beni nasıl güldürdüğünü hatırladım. Mekanı cennet olsun.
Pekte uzulmedim oyle. Ölmüş gibi hissetmistim sadece. O gozlere birdaha bakamama hissi nefes almama engel olmustu. Akabinde kalp hastasi oldum. Sonrada mide. Belkide onu sevmeyi sevmistim.
Eski sevgili bir anlam taşımasa bile can taşır. Birisi için belki büyük bir anlam taşır... Ölüyü gömerler götünü dürterler. Dua et geç.
Kalp bu sonuçta devir daim pompası değil inceden inceden sızlar.
Her canlı ölümü tadacağına göre, bu grnellemeye eski sevgili de katılacaktır dedirten başlık.
Göbek atmaya sebep olur. Evet.
Daha yaşattiklarini yaşamadan gittiyse üzülürüm.
Tarifi imkansız bir duygu...düşünün ; iyi kötü birşeyler yaşanmış iyi yada kötü bir ilişki bitmiş , üzerinden yıllar geçmiş evlenmişsiniz çocuğunuz olmuş...

Ve sonra Ortak bir arkadaş internetten bir link gönderir. Linke girince eski sevgilinin kendini 4. Kattan atmak sureti ile intihar ettiğini öğrenirsiniz!!!

Kötü oldum lan bak yine hatırlayınca...

Not: intiharın benimle bir alakası yok. Zaten olayı üzerinden 2 yıl geçtikten sonra öğrendim.