bugün

köprüden geçerken kıçı kıçına değmek gibi bişey
eski sevgilinin yeni sevgilisinin eski sevgilisinin yeni sevgilisi... **
mahmuttur.
(bkz: dış kapının mandalı)
(bkz: sarı çizmeli mehmet ağa)
eski sevgiliyi bilemem ama bol bol eski yazar görmemizi sağlayacak entryler girilmiştir uğruna, böyle de bir sevgili türüdür bu.
''eski sevgilimin yeni sevgilisinin eski sevgilisi benim yeni sevgilim olduğuna göre benim eski sevgilimin yeni sevgiliside benim yeni sevgilimin eski sevgilisi mi olur?'' sorunsalına yol açabilecek durumdur.
(bkz: karincayiyen yiyen karincayemeyen)
düşmanın düşmanı. yani dost.
eğer onu bulur ve yeni sevgilisi olursan çaprazlama herkes birbiriyle zamanında sevgili olmuş olur..
potansiyel olarak sizin av sevgiliniz.
(bkz: en iyi aldatma yolları)
dis kapinin dis mandalidir.
terkedenler sizlerseniz zaten yapacağınızı yapmışsınız, daha fazla uğraşmayın. yok terkedilenlerseniz, yine boşverin. komik olur, ikisi birarada olur, sadece eğlendirirsiniz onları. hem çocuklarınız da çirkin olur.
en guzel duygunun ınsanıdır.
(bkz: kım lan bu)
lebronjamesgillerin samidir.
kader ortağıdır.*
dış kapının dış koluna konmuş sineğin koldaki parmak izini farkedip koldaki parmak izinin kime ait olduğunu düşünürken bir yandan da sağ kanadını sol gözüne sürtmeye çalışmasıdır. *
(bkz: fesuphanallah)
yazıktır. günahtır.
Eğer eski sevgilinin yeni sevgilisinin eski sevgilisi yine sensen. Bi tarafımla * güleceğim durumdur.
garip bir başlık olmakla birlikte dörtlü takılınabilir. tamam gariptir ama başlık da gariptir zaten. yadırganmamalıdır.
kedidir o, kedi.
**
(bkz: DALLAS)
aynı kaderi paylaştığınız insandır. ikiniz de eskisinizdir. diğerleri de eski olmakla beraber yenilenmişlerdir. ikinci kez eski olmayacaklarının garantisi yoktur. eski ve yeni kavramları girift olmuştur. * *
sizi büyük ihtimalle alakadar etmeyecek kişidir.
eğer ikiniz de entrikacıysanız, aradan eski sevgililerinizi çıkartabilirsiniz belki, o ayrı mesele.
başgöz edilesi çift.
(bkz: dert ortağım benim biricik sevgilim)