bugün

sevgiliden ayrıldıktan ıki hafta sonra en yakın arkadaşı tarafından öğrendiğiniz mide bulandırıcı durum. jigololuk ya da fahiselik yalnızca para karşılığı biriyle seks yapmak değildir. Örneğin bu basliktaki sevgilinin yaptığı, kendisine iş sağlayacağını düşündüğü çirkin mi çirkin bir kadınla aylarca yatmak olmuştur. Bana en çok da koyan bunun hesabını ondan soramamak. gerçi düşünüyorum da öylesine midesiz bir adam icin "hâlâ hesap sormayı" istemek benim acizliğim mi? buradan değmezsin ağlamaya diyip sizi kocaman öpüyorum sevgili jigolo sevgilim ve müşterisi poşet hanim.
Okudum ve dedim ki "eeee?"

Bosver.

Siklenmeyen ogretidir. Ya da siklenmemesi gereken.
hobi olarak başlayıp işi profesyonelliğe dökmüştür. türkiye de kahrolunacak çok daha fazla şey var.
başlık "sevgilinin geçmişte jigolo olduğunu öğrenmek" değildir. birlikte olduğunuz dönemde aldatma ve yalana asla tahammülü olmadığını, kısacası kendini tam bir dürüstlük abidesi olarak gösteren bu beyin sizi yalnızca sushi yemek, bmw'ye binmek, iyi bir iş bulmak amacı ile aldattığını öğrenince yakıştırdığınız muhteşem sıfat. (bkz: jigolo)