bugün

Muhtemelen ayakta duramayacak kadar içer ve sızarım.
Anımsıyamadım galiba cok sarhostum.
Hacıya hocaya gidip bağlatmak...hahahah! sevişemesinler bari kăr kârdır.
Öğrenmeyeceğim için, öğrensem bile bişey değişmeyeceği için günüme devam ederim.
Düğüne gidicem. Neler kaybettiğini bir kez daha görsün.
Bence çeyrek altın.
akılla kalbin yarışıdır.

alkolden uzak durun. güzelce giyinin, düğünün yapıldığı mekanın yakınında gizlenin. sevdiğiniz kadını gelinlik içinde bir daha görmek nasip olmayacağı için uzaktan izleyin, aklınıza kazıyın. yüzünde güller açıyorsa kabullenin, gülümseyin, evinize dönün. bir sigara yakın. uyuyun.

tercihen sigarayı söndürdükten sonra uyuyun.
Sen derdine yan mk balayında eski sevgiliye bam bam.
takı töreninde millet para takarken; ben bana borcu olan tutarı tahsil ediyor olurum.
görsel
geçmişe sünger çekilir. gerçekten sevmişseniz sol tarafı sızlatabilir buda iyi biri olduğunuzu gösterir.
Boş boş bakınmıştım etrafa. Bi sukunet gelmişti.. o günden beri de fazla konuşmadım zaten.
tarihi bile belli, boğaza karşı rakı içeceğim, rezervettim...
ben maç izlemiştim. derbi vardı
eğer evli değilseniz;

-akşam balkona geçip etrafı seyrederek, geçmiş günleri düşünerek, düğün fotoğraflarını stalklamak.
-bu adamda/ kadında ne buldu diye düşünmek.
Geçmiş günleri düşünüp başını duvardan duvara vurmak istemek fakat bunun yerine gizli gizli ağlamak.
https://twitter.com/benut...tatus/1123939799960838144
hiç birşey yapmamıştım
biten biter, giden gider.
karıya gitmek.
Haberim bile olmaz.
haberim bile olmaz ve olmamıştır da muhtemelen. hiç biri evlenmemiş değil ya. günlük rutinin tekrarı.
Bir şeyler yolunca gitseydi “eski” sıfatı almazdı. Yapacak bir şey yok. Ha biraz hüzünlenirim ama geçer.

- Mesela bir tanesi evlendi. Şu an hamile.
- Lisedeki sevgililerimden birisi de evlenmişti. Daha sonradan boşandığını ya da aralarının kötü olduğunu duymuştum.
- ben ve arkadaşlarına saran bi kız vardı o da evlendi. Bebek arabasıyla görmüştüm.

Hayat garip arkadaşlar. Ardına bakan önüne bakamaz.
Mutluluklar dilemek. Eski sevgiliyi nüfusa almadığınız sürece akrabalak bağı olmayacaktır. Herkes gibi mutluluk dilemek ve hayata devam etmek normaldir.
Sosyal medyada evlendigine dair fotolari gordukten sonra en kaliteli bi icecek alip ekrana serefe yapmistim.
düğüne gider ve hangi taraftan olduğum sorulursa damadın eski sevgilisiyim derim, ya da televizyon izler çekirdek kola yaparım, hayatımda kaç kez yapabilirim ki?
hiç eski sevgilim olmadığı düşünmediğim olay açık ve net.