bugün

entry'ler (17)

eski sevgilinin evlendiği gün yapılacaklar

Mutluluklar dilemek. Eski sevgiliyi nüfusa almadığınız sürece akrabalak bağı olmayacaktır. Herkes gibi mutluluk dilemek ve hayata devam etmek normaldir.

popüler olmayan sözlük yazarlarının yazma amacı

4 yıldır sözlük kullanıyorum hiç popüler olma derdim olmadı. Burayı da başka bir sözlükten görüp gelmiştim. Hoşuma gitmisti. yazmak için kimseye ihtiyaç yok.

özgüvenli kadın görünce şaşırmak

Destekliyorum daha çok. Özgüven güçlü olmayı beraberinde getiriyorsa şahane bir şey çıkıyor ortaya.

türkiye de bilimin gelişmeme nedenleri

Prof olma amacı maas olan bir ülkeden ne bekliyoruz ki. sonra o egoyla kendilerini yere göğe sigdiramiyorlar. Mesleği katkısı sıfır. Mesleği geliştirme yetisi sıfır otur kalk 10 bin ülke bunu yaşıyor. Üniversitedeki hocalar serbest piyasada iş yapanlardan daha vasıfsız.

aşk evliliği vs mantık evliliği

Öncelik mutlu olmak ve aşk. Aşk olmadığı sürece mantık evliliği.

eski sevgilinin yeni sevgilisi ile fotoğrafları

Sırf sizin eskiniz diye mutlu olmasın mı kimse. yarin birgün sen de evleneceksin o zaman mutsuz olmayı ister misin. sanmıyorum hiç. Bırakın da insanlar mutlu olsun. Yarın sen de mutlu olacaksın.

su dalgası

Kuaförlerin kalıcılığını bir türlü olduramadıgı dalga. Evde yapılmış gibi sönüyor. Düğünde törende vs kendim yapıyorum artık. Sırrı spreyde mi tam anlamadim ben de.

kürtlerin dağdan inmesi için bir şey söyle

Kürtleri dağda olmakla bir tuttuğunuz sürece sanmıyorum ki sizin samimîyetinize inansinlar ki samimi değilsiniz. Dağda önce kim var yanınızdaki kaftanlara bakarak konuşun. Namussuzlugun da bir adabı var. hababam Ahmete bağlayıp yüzünüze tükürmek isterdim ama siz ondan da anlamazsınız demek istemezdim . ama hakikaten ülkede ciddi bir şerefsiz grubu var.

dışarıda kahvaltı etmek

Açık havada güzel manzaralı bir yerde sabah sabah sarma bile yedirtecek kahvaltı. Termos olmadı ateş yakılacak yerse çay içerek öğleni buluyor insan. oh huzur.

sözlük yazarlarının itirafları

Bu sene çöktüğüm kadar hicbir sene böyle olmadım. 5 6 yaş yaşlanmış gibi hissediyorum. Saçımda beyazım eksik.

30 nisan 2019 alanya müftülüğünün adi fetvası

Etik kavramı olmayan ülkemizde sıradan bir gün. Açıkçası ne niyetle söylenir böyle bir hoşgörüsüzlük anlaşılmıyor.

sevgilinin 1 mayısını kutlamak

Emek verdiyse kutlamak güzel olur. Ince düşünceler bunlar öküz gibi herkes kime yapacaksın ki.

kitap alıntıları

Şöhretini ve Konsorsiyom'u iki altın kural üzerine kurmuştu.
Asla tutamayacağın sözü verme. Ve asla bir müşteriye yalan söyleme. Cehennem , Dan Brown

e imamoğlunun ibb binasına tc ibaresi koydurması

Siyaset bunu gerektirdiği için imamoglunun yaptığı şaşılacak bir şey olmadı. Keşke ordaki tc ye göre hareket etseler orası ayrı. pkk ile imam nikahlı bir imamoğlu ne kadar inkar edebilir bu saatten sonra onu da göreceğiz.

bir kilo eti sürekli yarıya bölerek yemek

Sebzeli yemeklerin içine lezzet versin diye de kullanıyorsanız gayet her evde yapılan bir durum. Özellikle kıyma daha çok bölünmeye uğruyor.

günaydın

Günaydın tüm güzelliklere inanan ve hakeden güzel insanlar. Hayat gönlünüzce olsun.

atatürk e şeytan diyen yunan

Yunan asıllı ingiliz senin ülkende senin halkınca benimsenen lidere şeytan diyor ve sen alkışlıyorsun. Enterasan bir haysiyetsizlik. Diger ülkelere karşı ülkene yaptığın hainlik. Bunu kabul etmek kanı bozukluk içine giriyor. Utanmadan orda duruyorlar. Kimse islamcı dinci vs dem vurmasın. Bunu yapana etiket basmak, kimseye bir şey kazandırmaz Ayrıştırmaktan başka.