bugün

eski sevgiliden dost olup olamayacağına ilişkin yorumların getireleceği sorudur.
Kendince size dostluk edebileceğinin düşüncesindedir.
yok öyle dost most kalmak, kim demiş eski sevgiliden dost olur diye. dost ayağı gotayağıdır
bu soruya cevabım olmazdır. ateşle buzun yan yana gelmesi gibi olur. bünyeye zarar verir. sıkıntı çıkarır. nadir de olsa tekrar eski günlere dönüldüğü görülür. tavsiye olarak beni bir daha görmeyeceğinden emin olacağım gibilerinden sözler ederek bu durumu savuşturmak gerekir.
" kezbandan post, eski sevgiliden dost olmaz " deyimini hatırlatandır. *
+Ya Merve hatırlıyor musun eskiden çok güzel öpüşürdük.
-Ay evet Ahmet yaa.
+Yeni sevgilinle aran nasıl?
-Evleneceğiz ya canım benim geçen yatağıma kahvaltı getirdi.
(bkz: eski kaşardan tost eski sevgiliden dost olmaz)
Dostluk değil de biz eski sevgilimle arkadaş kaldık. Tabi o zaman zaman eskileri açtı, hala benimle olmak istediğini söyledi fakat benden bir ışık olmayınca vazgeçti. Arada hal hatır sorup, ayda yılda bir görüşüyoruz.
(bkz: eski sevgiliden dost olur mu sorunsalı)
Dost olmaz, eski sevgiliden hiç bir şey olmaz. Yalnız eski sevgili olur.
kestirip atamayanların azaltarak bırakma yavuşaklığıdır "arkadaş kalalım" hikayesi. başka birini bulunca komple keser muhabbeti.

eski sevgili eski sevgilidir. başka da bir bok olmaz.
Dost olmaz da, tost olur.
Bayat ekmek misali.
kendi üstümde yaptığım arama sonucunda Yaklaşık 45.500.000 adet "eski sevgili" konulu yazı, resim, video, ses kaydı vb. buldum.
bana sorarsanız tost yapın. dost olmaz.
ayıdan post eski sevgiliden dost olmaz.
Hiçbirşey olmaz o saatten sonra. Ne konuşup ne anlatabilirsin ona bu neyin kafası?
Ben tepemize yıkılacağını bildiğim o eve ayakkabılarımız dışarıda yanyana olsun diye girdim.
Kesinlikle olmaz. Dostluk demek, sohbet muhabbet demek. Eski sevgilisinin evinde netflikşte sarılarak izledikleri dizileri mi konuşmak istiyorsunuz? Birde seviyeli sohbet dedikleri saçmalık var. Önceden sanki seviyesiz konuşuyormuşsunuz gibi. Nasıl bir seviyeli konuşma? insan neden eski sevgisiyle striknin maddesinin canlılar üzerindeki olumsuz etkileri üzerine konuşsun? 18. Yy sonlarında mimarideki rokoko etkisini neden konuşalım? Amaç ne ?
SevmediyseniZ olur seven arkadaş kalamaz.