bugün

Aziz yıldırım’dan daha büyük fenerbahçeli.
Hangi hakka hizmet 300 400 bin maaşları aldığını anlamadığım spiker. Ee o paralar ile eşi seyhan şaşko ile kocaman villaların da lüks hayat yaşıyorlar tabi.
tv360'a geçmiş orada yarışma sunacakmış.
https://www.aksam.com.tr/...kinda-360ta/haber-1209626
yanaşmalar yanaşması, el öpücüsü.
boyu uzunmuş tahminimden.
Veyis abisinin izinden gitmektedir

görsel

Bakalım sonu nasıl olacak.
sebebini bilmediğim bir olay yüzünden demin özür üstüne özür diledi. adamın beti benzi attı ama. sesi soluğu bile değişti. gözleri doldu ağlayamadı. ilk defa içine atmış içerlemiş bir adam gördüm bu işi yapan
beşiktaş ağır taştır, altında ezilirsin böyle...
4 sene üniversite okuyan yerli para sayma makinası.
Eski düzen okudum. *
Düzenin parçalarından biri. Şaşırtmıyorlar.
Trt bir spikere 412 bin tl maaş veriyorsa bu milleti futbolla uyutmak caizdir. Hayır yani hiç olmazsa anadolu klüplerinin alt yapısına harcansa bu rakamlar, içimiz acımazdı bu kadar..
ya bu adam 300.000 bin aylık alıyor denıldı sonra bu adam dedıkı ıspatlayın bırakacagım ispatlandı ses yok ne gereksiz bir paradır bu ne yapıyor bu adam bu parayı alacak uzay mekgımı yapıyor sankı altı üstü spiker.
Yarım milyon maaş , afiyet olsun kardesim. 27 bin kazandığına inanan varsa bana bı uğrasin bu saflıkla onları da ben kandirayim.
Adamın ne olduğu soyadından belli.
oytunkaran 2700 e çalışırdı.
27:bin maaş yine fazla bence.
Ertem Şener’in sessiz olanı...

Ertem açık açık “alem duysun ben biat ettim” demeyi tercih ederken...

Ersin ise “ ben işimde gücümdeyim aaaa alla alla TRT’den teklif mi gelmiş çalışayım bari” gibi gösterme yoluna gitmiştir.

Fakat gerçekler eninde sonunda ortaya çıkıyor işte...
Aylık maaşı eğer gerçekten 27.500₺ ise 500 bin ₺ iddiasında bulunan herkes çıkıp özür dilemelidir.
aylık maaşı 27.500 liraymış.

https://video.haber7.com/...-duzenin-maasini-acikladi
düzen i kurmuş gibi.
Trt'den 400 bin, TFF'den de 100 bin lira aldığı iddia edilen spor spikeri. Bir spiker 400 bin lira alıyorsa yorumcu allah bilir ne kadar alıyordur amk. Ota boka vergi toplayan Trt derhal satılmalı halkın vergileri nerelere gidiyor belli değil.
Ayda 500 bin maaş alan haramzade fbli.
ali koç : o zaman bilmen lazım
james earl cash : 50 oyuncu aldın niye bir tane sol bek almadın?
ali koc: keyfimizin kahyası mısın? hem, sen kimsin yahu?

ilahi jimmy.*
ali koc: fenerbahce nin hangi futbolcuyu aldigindan sanane amkdmun jimmysi sen kimsin...
james earl cash : sahanızda kupa kaldıran takımın taraftarı. objektif bir futbol sever. 10 senedir taraftarınızı kekleyip duruyorsunuz. yakışmıyor. selam ve dua ile alicim.