bugün

amiral , bu adamı hiç sevmiyorsun .
ben de bu adamı zorlama buluyorum .
bir başka nokta daha , bu adam ders
verdiği üniversitede öğrencilere " çocuk
lar , sakın evlenmeyin " diye devamlı
telkinde bulunurmuş . bir kaç kişiden
duydum . akıl var , mantık var . kimse
evlenmezse , türkler 40 - 50 senede
yokolur gider . sonra bu vatandaş çıkıp
memleket edebiyatı yapıyor . yazdığı
kitaplar güzel . orası ayrı .
iki üç yıl önce ince için türk siyasetinde yeri yok demişti.
sen 10 lira olur dedin 19 lira oldu diyerek hapse de atabilirlerdi...
"Erol Mütercimler’in doların 10 TL olacağına ilişkin açıklaması nedeniyle yargılandığı davada, üzerine atılı eylemin kanunda suç olarak tanımlanmadığı belirtilerek beraat kararı verildi."

Aslında olan ya erol sen 10 dedin ama bu 19 a dayandı hadi sen git bak keyfine, güzel tahmin yapmışsın sende kupon felanda vardır yok mu bir maç veresin ?
68 yaşında olmasına rağmen yaşını hiç göstermeyen araştırmacı, öğretmen, yazar, asker, fizikçi, stratejist, televizyon ve radyo programcısıdır.

Her programda unvanı farklı oluyor ahah.
görsel
aslen karslıdır. pek çoğumuz gibi o da terekeme karapapak türk'üdür.

kafkasyanın yiğit aslanıdır. asker kökenlidir.. siyasetten, stratejiden vesaireden çok iyi anlar..
eğitim görevlisidir... atatürk hakkında yazdığı son eseri başucu kitabı olabilecek türdendir.
(bkz: muharrem ince tayyip bey in istediği adaydır) diye iddia etmişliği vardır bir kere.
hangi yandaş saçmaladı diye açıp bakıp, erol mütercimler in söylediğini görünce üzüldüm. 2018 Haziranı başında yayınlanan programda da daha önceki analizinden tamamen farklı bir analizletayyip erdoğan'ın ilk turda seçimi kazanacağını belirtmişti. sanıyorum kişisel bazı husumet ve kırgınlıklar, kanal kitlesine yaranma veya muhafazakar aydınlardan fazlaca etkilenme gibi olası nedenlerden ötürü kendisinin bu gibi tavrına muhatabız. anlamadığım şu abdullah gül muhabbetinin uzatılması. chp nin iflah olmama sebebi yıllardır tabanının istekleri ve ideolojisini uygulayarak istikrar sağlamak yerine farklı kitlelerde oy alabilmek adına ortaya karışık bir görüntü vermesidir. beğenin beğenmeyin muharrem ince en azından chp lidir. chp nin tartıya kendi içinden bir adayla çıkması yine de doğrudur. ekmek için ekmeleddin talihsizliği yaşanmasaydı abdullah gül değil ama abdüllatif şener iyi bir alternatif olabilirdi. seçime 3 hafta kala bir araya gelen muhalefet güçlerinin ne yapabileceği konusunda fikir ortaya koymak yerine hala aday tartışan kişinin kalibresi beni şüpheye düşürür. erol bey i severim ama dobra olmamız gerekiyor.
Sağlam bir komplo teorisyeni. Buna kalsa kapı kapı gezip hepimizi sikecek birileri. Oğlum çok korkutuyon gereksiz yere yaa.
Karslı ve terekeme karapapak türküdür.

Biz Karslıların ve ramililerin gurudur.
Perincek ha ahahahaha.
Şu apo ile sevişen.
Fetö ile en son temas kuracaklarin hepsini fetocu yaptiniz. Ama Esas fetöculer cirit atiyor.
CHP parti sözcüsü de yobaz ve çomar demek ki.
Özür dilemedimi daha?
ağzındaki baklayı dayanamayıp çıkartmış sözde akademisyendir. kendi partisi bile sahip çıkmayıp ortada bırakmıştır. böyle elinde patlatırlar işte.
Öyle her aklina geleni canlı yayında konuşursan olacağı budur. Ama iyi olmuş, içinde ki kini boşaltmış. Bedelini de öder.
**********~
trafikte 54 plakayı görünce milletin yanaşmaya korktuğu adamlara çattın bunun bedelini elbette ödetecekler. bu memleket delisiz değil bunu unutma
Ya biri suna soylesin. Trafikte 54 plakayi kimse siklemiyo. Amk hiç gülecegim yoktu aksam aksam.

Ayrica erol hoca kimsenin soylemedigini soylemis, gote got demis. Sadece sapiklar ve ahlaksizlar degil vatan hainleri ve rejim dusmanlari da buralarda yetisiyor.
Necmettin Erbakan da zamaninda rejim degisikligini kastederek "gecis dönemi kanli mi olacak kansiz mi gorecegiz" demisti.
Genellikle televizyon programlarında beyefendi üslubuyla tanıdığımız ama son kırdığı potla bütün imam hatip mezunlarını töhmet altında bırakarak saçmalayan ve baltayı taşa vuran akademisyen.

imam hatipleri sevmeyebilirsiniz, haz etmeyebilirsiniz. Ben de şahsım adına bu okulların dini bir mahiyetten çok ideolojik kimliğe büründüğünü düşünenlerdenim. Fakat hakaret etmek, sapık, tecavüzcü demek yanlış olur. Haklıyken haksız duruma düşürür insanı.
göte göt demiş kişidir.

sahtekar ve sapık kavramlarına ek olarak vatan hainlerinin de çıktığını düşünenlerdenim.

15 temmuz kumpası dediniz, içeriye atılanlar da, ülke dışına kaçanlar da, taraf değiştirip devletinin yanında olduğunu iddia eden sahtekarlar da, alayı imam hatip mezunu.

kodumun müptezellerinin hayatları şov, sorsan bir de din allahla kul arasında derler.

yanardöner yavşak sürüsü.
gayet doğru söylemiş

ama

esnada tansiyonu düştüğü için yalnış kelimeler kullanmış.
hukuken hiçbir cacık çıkmaz...zira hakaret suçunun pasif sujesi belirsiz veya "bir grup" olamaz. he tabi hukukun düzgün işlediği ülkelerde olur bu.
adamın işi komplo teorisyenliği. adam hoca. bunu anlayabilecek zekaya sahip olmayanlar anlamaz gayet doğal.
fetö denen azgın dinci tarikat da hapse attırmıştı bu adamı.
kesin dinciler tarafından tekrar hapse atılmaktan çok korkmuştur.
olur da girerse gene onuruyla yatar çıkar
bu ülkede herkes nedim şener gibi olsaydı türkiye cumhuriyeti kurulamazdı.
https://youtu.be/coBIkOcs6gE?t=3
stratejist mi? ilginç meslek isimleri öğreniyorum şu sitede.
Başı büyük dertte hapise girebilir.