bugün

hiç ölmeyecekmiş gibi yaşarlar,
hiç yaşamamış gibi ölürler...

demişler.

mekanın cennet olsun türk popunun kralı. allah gani gani rahmet eylesin.
http://alkislarlayasiyoru...i-sadri-alisik-97-dk-1971
mekanı cennet olsundur. erol büyükburç hiçbir zaman saksı olmadı. türk popunun kralı yok artık. dünya ne kadar geçici bir kere daha anladık.
ülkemin güzel insanları birer birer vefat ediyor...
Allah rahmet eylesin
http://www.milliyet.com.t...-kaybetti-gundem-2027209/
evinde ölü bulunmuş. mekanı cennet olsun.
Hakkın rahmetine kavuşmuş.
Hayatımda ilk kez ünlü biriyle fotoğraf çektirdim,Zorlu Center da karşılaştık içimden dedim ki bu adam efsane Popmüziği kuran adam o hatıram olsun.Çok kibar adamdı allah rahmet eğlesin
79 yaşında hayata gözlerini yummuştur.
adam saksı değilim ben dedi, saksıya toprak oldu.

allah rahmet eylesin ne diyelim.
vefat etmiştir.
Türk pop müziği denildiğinde akla ilk gelen kişi olmalıdır. nevi şahsına münhasır Türkçe pop, rock and roll, soul ve tango yorumcusu, şarkı yazarıydı. 1960'lardan itibaren yükselişe geçmiştir. farklı birisiydi.
Saksı değildi allah rahmet eylesin saksı olmayan adam.
Lan daha dün afişini gördüm konseri vardı.
Vay be. ..
ülkemizde ilk pop müzik yıldızı olan ve zamansız vefat eden ilk eşi emel büyükburç aracılığıyla uzaktan akrabam olan sanatçıydı. büyük olasılıkla kalp krizinden vefat etmiştir. allah rahmet eylesin.
ölen sanatçıdır.
haberi duyunca şöyle derinden bi "ohhhhhhhh beeeee kurtulduk" çektim açıkcası. birçok kişi gibi üzüldü numarası yapacak biri değilim, kimse kusura bakmasın.
acayip şaşırdım bir anda herkes böyle öldü deyince sevin veya sevmeyin adam değerli bir sanatçıydı Allah rahmet eylesin.
Türk popunun kurucusu öldü ne desek az.

görsel
iki güzel insan ayrıldı bu fotoğraftan. Soldan sağa doğru gidiyor heralde sağdaki abla dikkat etsin.
Etiler'deki evinde ölü bulunmuş Türk pop müziğinin ünlü isimlerindendir.

allah rahmet eylesin
Mekanı cennet olsun inşa'allah
Allah rahmet eylesin.
Tanrı rahmet eylesin.
Vefat etmiştir.
Bir çınarı daha kaybettik.
Rahmetli annem ve babamın dügününde babamın nikah şahidi olmuş mor pantolon ve mor ceketi vardı üstünde babamla fotografları var beraber çok severdim kendisini ve şarkılarını mekanı cennet olsun inşallah allah rahmet eylesin.
saksı değildi! allah rahmet eylesin.