bugün

müslüm gürses'in varisi olmaya aday yegane arabeskçi.çok içten çok damardan söyler,nitekim kendisi birçok arabeskçi gibi maddi ve manevi anlamda zor günler geçirmiştir.piyasada 7 yasal albümü bulunmaktadır.bunlarda yanlızca mcd olarak yayınlanmıştır.üstadın 7 albümü olmasına rağmen ülke geneli yayın yapan arabesk radyo/programlarında yanlızca 3 şarkısı çalınır.

sırası ile albümleri;

1.Damardan Arabesk 1
2.Damardan Arabesk 2
3.Koparamam Kalbimi
4.Ateşlere Attın Beni
5.Dedim Ya
6.Ayrılalım
7.Harabe Gönlüm

en çok sevilen/çalınan şarkıları ise.

1- arkadaşça sev
2- harabe gönlüm
3- koparamam kallbimi
4- o kadın
5- hayat kadını
6- gençliğim
7- sensiz yaşanır mı
8- sokaklardayım
müslüm gürses'i taklit eden ve ona özenen, sesini ona benzeterek meşhur olmaya çalışan taklitçi ve kişiliksiz kişi.1961 tekirdağ doğumludur.
adı pek bilinmeyen, şarkılarının birçoğu radyolarda müslüm gürses adıyla istenen şarkıcı.öyleki dj'lerin dilinde tüy bitmiştir müslüm gürses değil erol budan diye.bu adam şarkı söylerken dikkat edin, sesini müslüm baba'ya benzetmek için kendisini öylesine kasmaktadır ki, şarkıyı ritmindn çıkarmaktadır.ayrıca biz müslümcülere de yaptığı yalakalıklar da cabası.zırt pırt müslüm hayranlarına jest yapmalar, bizler hakkında gaza getirici söylemeler falan.ama başka çaresi yoktur.çünkü o da iyi bilir ki müslümcü kesime kendisini sevdirirse mşhurluğu artacak, belki o da müslüm baba gibi olacaktır.ama birçok müslümcü onun bu taklitçi, babanın varisi olma hevesini bildiğinden pek oralı olmamaktadır.açık olarak söylüyorum ki ben bu adamdan nefret ediyorum, hem de öyle böyle değil.değil bu adamın şarkılarını dinlemek, ismini bile duymak istemiyorum.
(bkz: erol budan albümleri)
dün akşam ankara'da yayın yapan yerel bir radyo kanalına çıkan şahsiyet.gerek konuşma biçimi gerek düşünceleriyle ve cevaplarıyla müslüm gürses'i taklit eden kişi.
Sesi müslüm gürsesle çok benzer.

(bkz: gideceksen eğer kendin bilirsin)

şarkısı çok güzel!
özellikle kendin bilirsin adlı şarkısı ve koparamam kalbimi adlı şarkısı dinlenmelidir.

anladım taş kalbin sevmek bilmiyor,
denedik bu sevgi bize yetmiyor,
yokluğun başımı taşlara çalsa,
gideceksen eğer kendin bilirsin.
uçurumun kenarına isimli bir şarkısı vardır ki, kişinin arebesk müzik dinliyicisi olmamasına rahmen adamın anasını ağlatır.
facebook arkadaş listemde olan sanatçı.
facebook profili:
https://www.facebook.com/...le.php?id=100002540304610
"kendin bilirsin" adlı şarkısı acayip güzeldir.
orhan abimizin zaman akıp gider adlı hicaz şaheserini, bas bariton sesiyle çok güzel yorumlar. Kaldı ki,bahsi geçen eseri bagirmadan söylemek gerçekten zor bir iştir. dinleyenler, tornavida yemiş gibi hisseder.

http://www.youtube.com/watch?v=Iylb6X3ALFQ
(bkz: arkadaşça sevsen razıyım yine)
arabeskin sarı babası.
müslüm gürses'in sesine yakın bir yorumu vardır. "kendin bilirsin" ile efsanedir benim gönlümde.
en meşhur parçası harabe gönlümdür. tikilerin bilmediği, arabesk camiasının saygıdeğer üyelerinden biridir.
hayatımda dinlediğim en ağır en bedbaht arabesk şarkıların sahibi olan, sarı baba lakaplı sanatçıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=FN505QLp1os
çok güzel şarkıları olan pek nam yapmamış, sarı baba lakaplı sanatçıdır.
Muhteşem bir sese sahip biridir arabesk severlerin dinlemesi gereklidir.
kendin bilirsin parçası gönüllerde taht kurmuş sanatçı.
müslümü andıran ses.
uçurumun kenarına getirir adamı. öyle şarkılar...
o kadın
koparamam kalbimi
meyhane köşesi
kendin bilirsin

gibi şarkılarıyla ayrılık acıma ortak olmuş undergraund arabesk sanatçısıdır. sesi müslüme benzemez andırır. müslüm gibi söylemeye çalışmaz çok farklı. ama ismini cismini bilmeden dinlersen müslüm sanman olasıdır.
kendin bilirsin.
gençliğimizi kemirmiş sesi müslüm babaya aşırı benzeyen sanatçı.
kendin bilirsin parçası ile bizi bizden alan sanatçı. şu sıralar nerede kim bilir.
O güzel sesini septum deviasyonuna borçlu olan arabeskçi.