bugün

Bazı mallar pakistan'ı müslüman olduğu için sevdiğimizi sanıyorlar. Koduğumun trolleri. Pakistan o şerefsiz araplar gibi satmadı bizi. Urdu kadınlar kollarındaki bilezikleri türk ordusuna gönderdiler. Buna vefa denir.

pakistan ile kıyaslanamayacak millet.
aile mesleği zanaat olan bir kesimi vardır ki, o kesimi genelde fena olmayan insanlar.
Kürdün teröristliğini barzoluğunu fiziksel çirkinliği ve yahudinin açgözlülüğünü/para hırsını almış millet. Osmanlı'nın son yıllarında Türk açlıktan duvarı kemirirken tüm ekonomiyi elinde tutan Ermeni,Türk'ü eşek gibi çalıştırmıştır karın tokluğuna, öyle ki o dönemde yoksul Ermeni diye bir şey yok!
1915'ten çok öncesinde de Türk köylerini basıp, kadınlara çocuklara tecavüz etmiş sonra öldürmüştür. Bir anda olmadı olanlar. Yakalanınca da ''Osmonlo bize bahmoyor''. En son Batı cephesinde Britanya ordusu ile savaştayken doğuda asker ve asayişin olmayışından yararlanıp sürüyle insan öldürmüşlerdir. Çoğunlukla Suriye'ye ve Gürcistan'a sürüldüler ki Suriyeli mültecilerle birlikte on binlercesi geri döndü.
memleketimde ermeni olmak küfürdür. hatta birine hakaret edilmek istendiğinde ermeni tohumu denir. öyle pis bir izlenim bırakmış, en az araplar kadar hain insanlardır.
Şurada yazılanları okuyunca insanın içi sızlıyor. Bu denli nefret söylemi üretmek nedir, amaç nedir? Bu sadece türk milleti için değil, kürt milleti, ermeni milleti vd. olan şeydir. Bu söylemin sadece bu topraklarla sınırlı olmadığını, dünyanın hemen her yerinde eş zamanlı açığa çıktığını da görüyoruz.

Hindistan'da Hindu milliyetçiliği revaçta, Amerika'da acayip bir söylem var, ingiltere ve Fransa'da da durum bu şekilde. Milletleri oluşturan şey insanlardır. Bir insanın tepkisi ait olduğu millete atfedilemez. Misal ben bir sürü Azeri adamla sohbet ettim, Türkiye Türklerini sevmediklerini ifade ettiler. O zaman duymuştum ilk, Türkiye türkü ne lan dedim, türküz işte. Tabii sonradan mevzular anlaşılıyor.

Ancak tüm bunlar milliyetçilik kökenli değil. Bunların ekonomik kökenli olduğunu düşünüyorum. Dahası dünyanın her yerinde bu şekilde. Tüm bu olayların temeli ekonomik. Yani 1915 yılında yaşanılanlar üzerine çokça polemik döndüğü için oraya girmeyeceğim. Orada birçok denklem var çünkü. Ancak karşımızda billur gibi açık 6-7 Eylül olayları var. Bu olaylarda yaşanılanları kimse meşru gösteremez. Devletin, Yalan bir haber çıkarıp, polisler karakoldan çıkmayıp, insanları birbirlerine kırdırması nedir? Dönemin komutanlarından 1990 lı yıllardaki açıklamaları bile yeter.

Bu yüzden burada yapılan bu tip "yanlış milliyetçilik" (faşizm demiyorum buna, o bambaşka bir konu. O gerçekten yürekleri pislik olan insanların grubu, en azından burada faşistlerin varlığının yok olduğunu düşünüyorum) tekrar düşünülmeli.

Ermeni şöyle böyle değil, bir ermeni şöyle böyle.
Türk şöyle böyle değil, bir türk şöyle böyle. vb.

Açıkçası bu sizin dediğiniz gibi olursa türkler kadın cinayetleri konusunda, cinsel taciz konusunda ve çocuk tecavüzlleri konusunda oldukça başarılıyken; gelir adaletsizliği konusunda, bilimsel üretim açısından, tarımsal üretim açısından en başarısız milletler sıralamasındadır. Ancak bu önerme yanlıştır. Ki gerçek vatan haini (hatta insanlık haini) kadına şiddet uygulayandır, bilim yapmayandır.

Milletler değil, insanlar önemli. Bir deprem olsa koşa koşa yardım gideceğiz dinine milletine bakmadan insanların. Çünkü bizler her şeyden önce insanız. 99 depremini yaşayanlar bilir. Kimse kimsenin ne olduğuna bakmadı, yardım etti, evlerini açtı, yemeklerini paylaştı. Esasında buradan bakmak daha önemli diye düşünüyorum. sonuçta Soykırım oldu olmadı, ermeniler katliam yaptı yapmadı, 6-7 eylül olayları, asala eylemleri, varlık vergisi vb. bunların hiçbirini birey olarak ben yapmadım, geçmişte kimin yaptığı da zerre umrumda değil (bilmeyelim demiyorum).

Ben bugüne ve yarına bakıyorum. ve ne yazık ki, ait olduğum milletin (türk) iyice gerilediğini, saçma sapan işler yaptığını, hiçbir şey üretemediğini ve kum havuzda oynayan çocuk gibi sadece kendine zarar verdiğini görüyor ve üzülüyorum.

Şu yazılanlara bakarak insan olarak ben utandım. Yahu yazık değil mi kelimelerinize? On yıl sonra bakıp utanmayacak mısınız onlardan? Pess doğrusu!
akrep gibi bişey.
galeyan: gaza gelmiş ermeni.
Rum ermeni arap kürt sikimde degiller sevmek zorunda degilim bunlari.
(bkz: kürdüm sıkıysa yargıla)

Muhabbetine döndü ortalık. Alın şunu sahneden yeterince şov yaptı. Ne var ya yaz geç bak dalgana bana ne be bilader demek gelir içinden adamın.
Ortodoks hristiyan olur bu kişiler. Sıklıkla süryaniler’i de ermeni sayarlar; oysa süryani süryani’dir, ermeni ise ermeni. Armen ırk mensubudur ve evet anadolu’nun kadim halkıdır.

Yalnız bir bunların, bir de gürcüler’in alfabeleri fena... anla anlayabilirsen!?
kolsuz agop, levon panos dabağyan gibi ermeniler de vardı yalnız.
Acayip faşist bir halktır scope da türkiyeden merhaba diyince direkt banlarlar. Anadolunun en kadim sakinleriydiler yine bekleriz.
Anadoluda kripto olarak bolca bulunurlar türk milliyetçisi gibi kürt gibi gözükebilirler.
Şaka gibi ama bir hakaret olarak kullanılıyor.

(bkz: ermeni gavuru)
(bkz: ermeni dölü)
(bkz: ermeni) tek başına bir küfür gibi.
" Naber lan ermeni? "
O.ç demek gibi bi şey.
kayıp israil oğulları ve tamamen Siyonizme müthiş derecede işe yarıyacak bir ırk.
M. ö 501 de ortaya çıkan halktır zannedilenin aksine kendilerine ermeni demezler hayk derler ermenistan bölge adıdır ve iran imparatorluğu tarafından kullanılmıştır.
Keşke soykırım yapsaydık dediğim ırk.
bugünkü ülkücülerin etnik ırkı. adamlar daha düzgün türkçe konuşamıyorken millete türklük edebiyatı yapıyor amk.
(bkz: untermensch)
Baba tarafından olduğum.türk vatandaşı olup bundan gurur duysam da kökenimi de asla inkar etmiyorum.
Bir köpek ismi.
Pis ırk.
ermeni, lütfen diyerek uzaklaştırılabilen ırk.
iğrenç fenotipe sahip kişiler barındıran ırk.
(#40257575)

Anadolu'ya ermeniler balkanlardan gelip urartu devletini ve hayasa-azzi kültürünü yıkıp o topraklara çökmüslerdir ne hitit ne lidyalı ne frig aq bir kere ermenice ile anadolu dilleri aynı dil grubuna girmiyor aq mal mısınız nesiniz aq.