bugün

sadece sevdiğini söylesin yeter en iyi hediye budur. (bkz: fakir ama gururlu genç)
Kayak, paten, özel tasarım kulaklık. Bunlar benim aklıma gelenler.
(bkz: my lesbian neighbours)

http://www.searchquotes.c...22923_Funny_quotes_15.jpg
(bkz: entry nick uyumsuzluğu)
kesinlikle zippo çakmak. böyle bir şaşkın, bir mutlu,bir tatli oluyorlar paketi açınca falan. test ettim onaylıyorum.
opel marka çakı.
saat almayın. yeter.
Krampon, forma....
Bundan güzel hediye olmaz.
Oyuncuysa ve konsolu varsa şöyle sevdiği bir oyunun koleksiyoncu versiyonu olabilir. PC oyuncusuysa Steam'den hediye edebilirsiniz. Ya da sevdiği bir filmin/animenin/çizgi romanın figürünü de alabilirsiniz.
(bkz: pahalı kondom)

eğer arkadaşınız seks manyağı ise idealdir.
patik alın kış geliyo .yün içlik.
fanatik bir erkekse tutuğu takımla ilgili bir hediye olabilir. hediyenin kızı erkeği olmaz. karşındaki insanı tanıyorsan eğer en doğru hediyeyi alabilirsin. herkese göre değişir. playstation çok oynuyorsa oyun alınabilir. araba sevdalıysa arabasına bir şey alınabilir. sigara içiyorsa çakmak olabilir ya da özel bir sigara gidip de marlbora, winston falan da alma şimdi özel dedik yurt dışından pahalı bir şeyler olsun.
dildo.
gay erkeğe ne olacak?
Sicacik bir gulumsemeniz.. icten edeceginiz bir kac hos kelam erkek icin en guzel hediyedir.

ehehe.. nah oyledir.. saka tabi.. para verin siz.. atin onune 300-500 bisey.. o gider kendine en uygun hediyeyi alir.. ya da rus'a gider o paraynan bilemedim bak simdi.. ben olsam rusa giderdim misal.. haa ama paraniz yoksa da sey yapmayin hic.. cozulur.. her sey para degil neticede.. bir sekilde odesiriz... ehe heh.
18gb lık flash bellek verse yeter bana aq.
pazardan tokat yaprağı alıp sarma yapın. eğer güzel yaparsanız sizi doğruca nikah dairesine götürecektir.

işte kanıt. (#21103540)
artık konsol, gömlek, saat, kravat falan almayın amuğa goyim ya.. ben sevdiğim kıza hep yaratıcı hediyeler verdim lan.. en son epilasyon aleti hediye etmiştim.. yanlış anlaşılsam da sıradanlığın dışına çıkmıştım en azından.. uzun lafın kısası sıradan hediyeler almayın biraz araştırın..
(bkz: Rusya ya tek yön uçak)

Edit:
(bkz: şaka yaptım aşkım)
(bkz: parfüm)
şişme yatak.
sigara içiyorsa şekilli bi küllük alınabilir. bu tavsiyeyi de babanız vermez haa! *
pocket pussy. (bkz: blue mountain state)
saat. ayakkabı. t-shirt. pantolon. zevkine göre herşey olabilir.
saat, kravat.
Takım forması, çok seviniyorlar.
Kıyafet, ama tek bi gömlek alıp vermeyeceksin öyle, spor gömlekse üstüne hırka gibi bir şeyle, klasikse şık bir kravatla falan daha hoş oluyor. Tuzlu da olsa dert etmeyin, giyip en sevdiklerim deyişi yetiyor.
Bana zippo alan kız bulun diye yalvaran arkadaşlarımdan dolayı zippo diyorum bir de.
Odası için bir saatle beraberinde dart gibi bir oyun güzel olabiliyor. Imkan varsa darta fotoğraf bastırabilirsiniz sevimli olur.
Öğrenci evinde kalıyorsa ve evde tavla okey gibi oyunlar yoksa bunlardan alın gözü dönüyor. Bu özel gün hediyesi değil tabi aman aman.
Kitaplarla arası iyiyse şu kombin güzel olabilir, sevdiği bir yazarın kitap seti ya da birkaç tanesi, çeşit çeşit kahve ve bir kupa, dizaynı size ait olan ayraçlar. Ayraç işi önemli, fotoğraf ya da kendi cümlelerinizi bastırarak yapabilirsiniz veya tamamen el emeği olabilir.
Herhangi birini doğumgünü gibi bir zamanda kullancaksanız elinize bir şarap ve iki kadeh alıp giderseniz oho mis.
kazak alanı s*ksinler ulan.