bugün

sal olabilir kis mevsiminde. bir gün boyunca sal ile yat, kokusu sinsin üstüne, ver sevgiline.
sevgiliniz degilse de alinabilir kesinlikle.
saat al bacım saat al...
bir alternatif olarak kemer ve cüzdan seti.
bir çeşit tavsiye isteğidir. erkeği tanımadığımızı farzedersek cüzdan kemer saat falan alınır. ancak tanınan biriyse ona özel birşey alınmalıdır. şahsen ben arkadaşıma nane likörüyle onun yanında verilen süslü 2 bardağı almıştım. arkadaşın kokteyl tutkusu vardı. birazda ben gazlamış oldum. swh
başkalarından fikir alınarak değil de hediye almak istenilen kişinin zevkleri veya ihtiyaçları doğrultusunda seçilmesi daha mantıklıdır. en güzeli iki kişi için de özel bir anlamı olan ya da olabilecek şeylere yönelmektir. eğer hiçbir şey bulamıyorsan kasmayacaksın, birine hediye vermek zorunluluktan olmamalı insanın içinden gelmeli o zaman fazla düşünmezsin zaten.
Formata giriyoruz oleey.
doğum yada özel günlerde erkeklere alınabilinecek hediyelerdir.

gözlük
saat
elektronik eşya
Saat iyidir herhalde. 1 senedir beraberiz herifle bizim için önemli olan bir şeyimiz yok.
bir hediye önerisi olarak erkek arkadaşı terk etmek. önce biraz üzülsede bi süre sonra "iyi ki terk etmiş lan beni allah bilir sözlüklerden hediye fikri alıyodur" diyebilir.
not: eğer onu bir hediye olarak terk etmeyi seçersen, sözlükteki birinin fikrini uygulamış olacağından adam haklı olacak ya da paradoksal olarak ilişki kayması yaşanacaktır.
tekrar düşündüm de an itibariyle ilişkiniz kadük olmuştur.
(bkz: forma)

Fanatik arkadaşiniz varsa, en güzel hediyedir.
saat. Biraz paraya kıymanız gerekebilir.
50/2 iplikten mamul, saten örgülü, manşetli gömlek ile çok şık kol düğmeleri. boşalmazsa bana getir kafasını kırayım.
en sevdiği arabanın maketi olabilir.
kesinlikle maket. uğraşıp dursunlar, karı kıza sarmazlar böylelikle.
tuttuğu takımın bardağı.
formadır.
Dijital aletlerden birisidir.
saat
cüzdan
gömlek
ayakkabı
parfüm
kemer
forma
bardak
kol düğmesi
her şey aq. aklınıza geleni kabul ederim yani.
70 yaş üzeri iseniz falina, çorap, havlu olabilir. hatta çok ileri gidip beyaz don almayı bile düşünebilirsiniz. renkli don almayın ama sen pis bir adamsın ya da karında kadınlık sıfır amk anlamına gelir.
yeni bir laptop, saat.
1. forma. ( öncesinde ağzını yoklayın istediği isim ve numarayı baskı yaptırın )
2. saat. ( öyle dandik değil, kaliteli bişii olsun swatch, tag heuer gibi )
3. hobisi varsa hobisiyle ilgili araç gereç ( fotoğraf çekmeyi seviyorsa lens vb. )
4. ve favorim kol düğmesi. kullanamıyorsa manşetli gömlek ile beraber alın. bunu da 19 liraya satılan yerlerden almayın. azcık paraya kıyın ve özel yapan yerlere yaptırın. ( gümüş ve isim kazılan yerler var ) işe yararsa gelin bana teşekkür edin ki işe muhakkak yarar. işe yaramazsa beni tanımıyorsunuz.
Hic sevmem bir erkege hediye almayi. Cok bellidir ne alinacagi cünkü. Saat , ayakkabi , gomlek , kol dugmesi , kemer falan. Valla icim daraldi yazarken.
forma bayanlar forma. net forma.
(bkz: rolex)

not: doğum günü için ideal. gerçekten çok ideal. on numara bir hediye. bence para biriktirip alın bana.
Zippo. Sigara içse de içmese de. Net.