bugün

''kaça anlaşıyorsun? '' şeklinde bir soru sorulması gereken kızdır.
genelde iri yapılı, futbolu yada basketbolu çok iyi oynayan ama erkeklerle arkadaşlıktan öteye gidemeyen kız modelidir.
çevremdeki kızlar beni de el üstünde tutsalar sürekli, Geç olduğunda evime kadar bıraksalar, arada bi'şeyler ısmarlasalar, beni güldürmek için sürekli espiriler yapsalar,
Ben de bu kız tipi gibi olur, kızlarla daha iyi anlaşırdım.
aksine güzel,çekici kız tipidir. bu nedenle hemcinsleri tarafından kıskanılır,sevilmez.
akıllı kızdır ne kadar iyi gibi dursa da çoğu kızın birbirinin kuyusunu kazdığını bildiğinden daha saf ve temiz olan erkeklere yönelmiştir.
kötünün iyisi mantığı ile hareket eden kızdır kızlar ile ilişkilerinde bir süre sonra kıskançlıkların aradaki bağları koparacağını bilmektedir. bir de her iki cinsle de pek muhabbet'e girmeyen kız vardır o da asosyalliğe girmektedir. *
saminin tepki gösterdiği kızdır.

http://forum.paticik.com/...0/929/592/1b_450xNULL.jpg
kızlardan ilgi göremeyince karşı cinse yönelen kız tipidir. karşı cinsin onunla ilgilenme, anlaşma amacı bariz bellidir. ya fuckbody ilişkisi ya da modern eskort ilişkisidir. tabi masum olanları da mevcuttur. hemen etiketi yapıştırmayalım efendim.

bu hanım (!) kızlarımızın yaşam tarzı, kafa yapısı, sohbetleri, ilgi alanları kız arkadaşlarınınki ile uymayabilir. tabi ki bu da çok normaldir. ancak asıl mesele şudur ki, bu hanım kızımızın derdi ilgi görmek, ortamların odak noktası olmak, pışpışlanmak, fışfışlanmak, hohohlanmak olduğu için erkeklerin arasında bu tarz ihtiyaçlarını daha iyi gidermektedir. çünkü kızlar (yancı değilse) başka kızların bu tarz ihtiyaçlarını karşılamayazlar. hatta aksine yerin dibine sokmak için uğraşırlar.

bu tarz hatun kişileri isterler ki,

hep beni dinlesinler -erkekler
en çok bana sorsunlar -erkekler
hep bana gülsünler -erkekler
hep benim yanımda olsunlar -erkekler
hep beni örnek göstersinler -erkekler
hep bana yardım etsinler -erkekler
en güzeli ben olayım (ortamların)
herkesin kankası olayım -erkeklerin

gibi uzar gider.

bir ortamda bu hanım kızımızın yanında 9 adet kız 1 adet erkek olmak üzere 10 kişi varsa. bu hanım kızımız '' ahmet dün ne oldu....ahmet geçen gün şöyle şöyle...ay ahmet çok komiksin...aşk olsuuuaaann ahmettt... ya ahmet yeaaa.....'' gibi sadece o erkeğe endeksli sohbet ederler. adeta oradaki 9 kız yokmuşcasına. bu durum diğer kızlardan kimisinin sinirini bozar, kimisi bi tarafı ile güler, kimisi aldırış etmez, kimisi de onunla sidik yetiştirir.

aldırış etmeyip bi tarafı ile gülen kız tipi onayladığımız hatun kişisidir.

üniversite vb sınıf ortamlarında hep erkeklerle oturup kalkarlar, yerler içerler. sigara içmeye beraber çıkarlar. neredeyse sıçmaya bile beraber gideceklerdir. yalnız bizim beylerinde yüzde 90 ı onunla yatma peşindedir. ulan nasıl etsek de atsak derdindedirler. geriye kalan yüzde 10'luk dilimin ise kız arkadaşı vardır. bu süreçte kanka ayağına yatıp, sonra olur da ayrılırlar ise, nasıl etsem de yatağa atsam derdinde olurlar.

bu arada bu erkeklere endeksli modern kezbanların sevgilisi varsa muhakkak şehir dışındadır. bu gariban sevgilinin yüksek ihtimalle olup bitenden haberi yoktur.

bu tarz kızlara sorarsınız mesela:

-aa sen de mi o sınıftaydın, sizin sınıfta ayşe vardı tanıyor musun?

+ hmmmsss... ayşe mi... ummmmh. cık. ben ztn kızları tanımam. erkeklerde dha ii anlaşıorum cnm yhaa... kızlarla pek muhabbetim olmas.

bu günlük bu kadar sevgili sözlük erkeklere endeksli modern kezban türünü gördük. bir sonraki tespitimizde buluşmak üzere.
Ortamlarda "amına koyayım" cümlesini çokça kullanan kızdır.
Erkekleri daha kolay evirip çevirebildiğini farketmiştir.

Asla ben olamam, erkekleri sevmem.