bugün

belki de o yüzden şuan 3 yılı devirdik. çok zeki maşallah benim kadar olmasın. benden kat kat da bilgili maşallahı var. böyle söyleyince de götü kalkıyor ama ne diyim yani. doğruya doğru.
Zeka, kadının şehvetidir bence.
Atacağım adımı bilir ama çok karışmazsa, tadına doyum olmaz.
Biraz haklı önermedir. Yani ben benimle birlikte yaşayacak kadının benden zeki olmasını isterim. Evet isterim bunu, fikir çatışması bu şekilde doğar.
benim gibi kendını begenmıs bırı olarak samımı soyluyorum ki , sevdıgım kadın benden zeki ve ıyı kalplı bırı olmalı. Kısaca cekıp cevırmelı beni. Bu yüzden dıs gorunus ıkıncı planda kalıyor . Zaten zeki kadın isterse güzel ve seksi gozukmeyi basarabılır bence.
duygusal zeka önemli tabi. bir sürü saçlarının altında neden bu kadar azlar merak ediyorum.
Göz ardı edilmeemeeli olan gerçek. Doğru amk.
biz erkekler zeki kadınlardan tırsarız. istemeyiz hayatımızın içinde. dışardan begeniriz sadece, "helal olsun, ne kadar zeki bir kadın" deriz. ama onu hayatımıza sokmak istemeyiz. neden, çünkü erkekler olarak, şişirilmiş egolarımız var.
Sı götürmez bir gerçektir.
Bakarım severim, genelde erkekler herkese bakar. Bakmak değil, ele avuca alıp görmek önemli.
lakin ahlak* ve güzellik kadar ehemmiyetli de değildir. hatta senden zeki kadın başına bela olur *