bugün

bunun dişilikle ya da erkeklikle bir alakası yok.

erkek de yapar kadın da yapar.

kişilikle ilgili bi olaydır.
birini mi?

benim şu anda as kadroda 2 kişi, yedeklerde de muhtemelen bi 5-10 kişi vardır.

yanlış bir önermedir.

iki hatun nereme yetsin?
bu tür karaktersizliklerin erkeği kadını olmaz.karaktersizliğin cinsiyetle bi alakası yok .
şahsen hiç bir zaman bu tarz bir erkek olmadım karşındakine yapilabilecek en büyük saygısızlık bu. bir insan yeni birşeye yelken açacaksa mazideki çoktan bitmelidir.yoksa açıldığındanda hayır gelmez.
Hatunun trip atıp canımı sıktığı zaman diliminde daha önce mıncıkladığım hatunlarla görüşmemden bahsediyorsanız onu sonra anlatırım fakat.. kimin bacağını sıkmışım tramvayda?..
genis kadro ve alternatiflerin olmasi iyidir ama bir turlu basaramiyorum tek olsun benim olsun.
yedekte birini bulundurmak kızlara ait bir şey. erkekler aynı anda 4ünü 5ini yürütüyor yedek falan yok.
Benim adim tatar ramazan ben bu oyunu bozarim.
yanlış. yedek te olsa her birinin bir stresi var. çekilecek gibi değil.
şüphelerime tuz basan, derin düşüncelere sürükleyen başlık. Bahsetmeyin şöyle şeylerden.
Çok doğrudur. Gizleyebildiklerini sanarlar ama gerçek üzücü ve acınasıdır.
kendi adınıza konuşun hayatta yedek bulundurmadım hepsi as oyuncuydu *
Biz erkekleri yedek bulundurmaya sürükleyenler yine kızlar. Çünkü zaman geçtikçe kızlarda tek erkeğe bağlı mı kalıcam güzelim daha iyisini bulabilirim havası başlar. Erkekte bunun başına gelebileceğini düşündüğünden böyle bir yöntem geliştirmiştir.
Gavatlığına kılıf bulanları göstermiştir.
gerçeğini zor bulan erkek milletinin bir de yedekte birini bulundurduğu iddiası istisnadan öteye geçmez.
Hurafedir.
Bu devirde erkekler osbir çekmeye sabun bulamıyor.
Bu devirde meme berkecan’ın ağzında be annem. Erkek 1 taneyi buldu da yedeklemesi kaldı.
kızlar sebep oluyor buna. şimdi ayşeyi sevdin hiç bir kıza bakmadın sudan sebeple tekmeyi vurdu ayşe. ne oldu mal gibi kaldın ortada. eee sende ayşe varken yedekte helin, pelin, selin tutacaksın baktın ayşe tekmeyi vurdu ya da vuracak sana, geç yedek kulübesine seç birini. zaten o ayşe de seni yedekte tutuyordur merak etme. senden iyisini buldu mu sen iyi bir insansın ama yapamıyorum zart zurt der tekmeyi vurur. gencim güzelim elimi sallasam ellisi havalarında.

piyasa böyle kızları geç evli kadınlar bile eşinden iyisini buldumu senle anlaşamıyorum felan sudan sebeplerle boşanıyor ya da aldatıyor. artık tv dizilerinin etkisi mi insanları etkiledi. evli kadın pubg den sevgili bulup kaçıyor. haberlere biraz bakın anlarsınız.

erkekleri savunmak için yazmadım. ama kızlar , kadınlar kendi edip kendi buluyor. geçen bir kızın bayağı parasını yemiş herif evlilik vadi ile adamı görseniz tipte yok kandırmış benzinliğim var zenginim diye. biride dairesini felan yedirmiş adam kadından ufak çıkmış ağlıyor. sosyal medyadan buldum yakışıklı baktım istek attım diyor bide. sonra iyi erkekler yok erkekler kötü.
Kocaman bir yalandır. Yıllar önce kendilerini terk eden kadın yüzünden hala perişan hisseden ve kalbi kırık olan bir sürü yalnız erkek var. Saçma genelkemeler yapmayın lütfen.
diğer erkeklerin hakkını kim gasp ediyorsa boynu altında kalsın. hatta boyu posu devrilsin.
Erkek değilmişim(!) şimdi onu anladım
--spoiler--
Bu devirde meme berkecan’ın ağzında be annem. Erkek 1 taneyi buldu da yedeklemesi kaldı.

--spoiler--

Yapma ya sokuk... %70iniz çirkin , sizi kıymete bindiren hunharca hergördüğüne yazan kekolar. yoksa çoğunuz çöp.
görsel
başlıkta bu görseli aradım bulamadım.
işte onlar da haseki, gözde, kalfa , acemi dediğimiz durumlar.
birini buldular da yedeği kaldı amk.türkiye la bura ne yedeği .cinsel açlığın afrikası .
Yok öyle bir şey yahu. Nereden çıktı bu?