bugün

Ben doğal, sade ve bakımlı hatun seviyorum boya kubune düşmüş gibi makyaj yapan hatunu değil. Bana acayip şekilde itici geliyorlar.
Avratta sahtecilik sevmiyoruz anam.
Neneme makyaj yapsalar o da dünya güzeli olur. Çirkinliğini örtmeye çalışıyorlar ama karakter ele veriyor bir süre sonra. O yüzden her şeyin doğalı makbul gençler. Zor bulursunuz ama Bulursanız da kaçırmayın.
valla makyajlı görmekten bıktık.
bugün bir değişiklik yapıp makyaj yapmadan işe geldim, beni sevebilirsiniz.
ilk sebep tabi ki nitelikli dolandiriciliktan sakinmak.

Arac alirken bile iki kez ekspertize sokuyoruz siz hayirdir.
öyle bişey yok, cildime zarar vermemek (en çok da üşengeçliğimden) günlük hayatta makyaj yapmam o yüzden bende yadırganmıyor ama sürekli makyaj yapan arkadaşlarım nadiren makyaj yapmadığında sürekli hasta mısın, ne olmuş yüzüne gibi absürt sorular soruluyor.
makyajsız doğal kız seviyoruz diyorlar ama takip ettikleri beğendikleri tüm kızlar ful estetik ve makyajlı..
dudakla ten arasında yabancı madde istememelerinden.
ben makyaj yapmıyorum beni de seviyorlar mı acaba diye korkutur.
makyajsız daha melül melül bakıyorlar ondan daha temiz oluyor cildi. pürüzsüz bir ten görüyoruz. öbür türlü boya kadın tenini kapatıyor.
Sade, yalın ve bakımlı daha güzel. Boya küpüne düşmüş hatun hoşuma gitmiyor benim.
Ne oldugundan eminsin en azindan. Öteki türlü altindan ne cikacak belli degil.
her kadın en iyi marka kozmetik ürünlerini alamıyor, en iyi markalar haricindeki hemen hemen tüm kozmetik ürünlerinin kokusu ve tadı bana iğrenç geliyor.

aşırı makyajlı kadını öpüp yalayamıyorum, ondan pek sevmem.
(bkz: Kıskançlık)
Etek bile giydirmez bu erkek size. Bugün güzel gelen şeyler yarın sizi boğmaya başlar. Tercihlerinize müdahale etmeyen erkekler seçin hanımlar.
Makyajsız kadın seven adamın ruhsal bir arızası vardır.

Ya da gözleri bozuktur.
Makyajsız kadın severim zira insan ya olduğu gibi görünmeli yada göründüğü gibi olmalıdır.
pasta gibi düşünülmesi gereken durumdur. şimdi bir pasta alıyorsun üstü böyle meyveli falan çeşit çeşit kremalar var. sen ne seviyorsan üstünde var. alıyorsun pastayı eve gidiyorsun kesip servis ediyorsun ama keki berbat. pastanın yüzde 70 i kek malum üstündeki sadece dolgu. kek bayat ve lezzetsiz olduktan sonra üstüne atılmış 1 kat kremanın meyvenin hiçbir cazibesi kalmıyor.
Hafif makyaj severiz. Bir göz kalemi, bir rimel belki bir de ruj. Yanağınızı öpünce fondöten tadı istemiyoruz.
darbe, çizik - mizik var mı diye olayı net görmeleri.
Çünkü makyaj malzemeleri parası ile 2 çocuk okutulur.
Biz makyajsız kız sevmiyoruz makyajsız da güzel olan kızı seviyoruz çünkü masrafsız ve gerçek güzellik bir şeylere bağımlı olmaz.
erkekler hakkında bazı bilgiler:
1. erkekler güzelliğe çok önem verir.
2. erkekler en çok doğal güzelliğe önem verir.
3. bir kadın makyajsız da çok güzelse kesinlikle doğal halini tercih eder. bu tartışmasızdır. bunun aksini iddia eden erkekleri kesinlikle tanımıyordur ve evrimsel biyoloji bilmiyordur.
4. eğer bir kadın makyajsız çok da güzel değilse en güzel hali nasılsa onu tercih eder. bu konuda pragmatisttir.
5. eğer erkek malın önde gideniyse, kadının yalnızca kendisine güzel olmasını istediği için onu kısıtlar. bu sebepten kadının makyaj yapmasına engel olabilir. bu da en sonunda pure purple violet in de dediği gibi kadını artık beğenmemesine ve terk etmesine neden olabilir. ama bu yalnızca makyaj yaptığı takdirde güzel olan kadınların başına gelir. doğal güzelliği saklayamazsın. böyle erkekler mal zaten onları tartışmaya gerek yok.
Kısa vadede makyajlı kız daha çekicidir. Makyajsız da gideri olduğu görünürse uzun vadeli planların içine dahil edilebilir. Bunun aksini söyleyen algı operasyonu yapan çirkin bir kızdır. Son.
Ya yalan soylemeyin beyler. Ondan mı boya küpüne düşmüş kızların kuyrugundasınız. Ayrıca yakında hepimiz makyajsiz gezeriz. Hersey çok pahalı.