bugün

kulağına sessiz ve küçük kelimelerle fısıldamaktır.

not: erkeğim, sevgilim var, merhaba kızlar mesaj atabilirsiniz. (bkz: oha bu değil)
gerçek bir erkeğin zaten farkında olduğu davranışlardır, tüyolarınızı torunlarınıza anlatırsınız. (tak masa kırıldı)
bilerek ve isteyerek bazı kelimeleri özellikle vurgulamalı bir tonla söylemek.

not: erkeğim.
biz erkekler tarafından yazılıyorsa olayda bir gariplik var demektir.
(bkz: Triceps)
hatun kişiler tarafından bu hareketin beni tahrik ediyor cümlesi ile fark edilen davranışlardır.
entry girmek.

mesaj atmayın erkeğim. ist dan katılıyorum. diğer bilgileri... ha mesaj atmayın demiştim sahi.
Kol kaslarının abartılı olmucak şekilde t-shirtlerini zorlaması veya gömleğin hafif sararak gömlektende belli olmasıdır.
Soğanı tek yumrukta ikiye ayırmamızdır. Cücüğü de hanım kişiye ikram edilir. Bundan daha tahrik edicisi varsa buyursun.
amuda kalkmaları.
not: uykuluyum.
Sert duruşlu Bi erkek tahrik edicidir. Sevişmesi de güzeldir.
nedense hep erkekler tarafından yorumlanan davranışlardır.
ulan erkeklerin tahrik edici davranışlarını anca bir kadın bilebilir.
neyin peşindesiniz!

not: duştan sonra beline lacivert banyo havlusunu dolayıp, vücudundaki su damlalarının kaslı vücudundan yavaşça aşağı doğru akışı.
gülmek. Yavşakça değil ama pek içten, pek samimi gülmek.
Not: erkeğim yazmayın.
Not2: şaka şaka kızım ama siz yine de yazmayın.
Not3: panda ve penguenler ölmesin.
Not4: amcam ölsün ama.
önce gözlerine sonra memelerine bakmak. ( göğüs değil meme ) sonra tekrar gözlere ve tekrar memelerine bakmak.

tahrik oldu oldu, olmadı kafayı çevirip kalçasına bakarak işin finaline cila çekmek.
bazen sadece bir kelime kulağına, ve bazen de sadece bir cümle. yollara gerek yoktur. yolu var eden bizleriz zaten.
Kerem bursin in kendini kasarak yaptığı tüm hal hareket ve konuşma tarzı. Tabi onun gibi abartıp kişilik boyutuna taşınmamalı.
Yakışıklı olmak ve bunu kullanabilmek. Net.
kadınların erkekleri tahrik etmelerinden daha zor bir olaydır. Aşık kadın için erkeğinin en normal, sempatik hareketi bile kadın için yeterlidir.
arkadaş tüm entryleri okudum.
Tavsiye edilenlerden hiçbirini yapmıyorum.
Kel, kör bir kirpiyim.
Kalantor da değilim.
Pek atletik de değilim.
Sadece kadınlara ilgi göstermeyi bıraktım. ( ilgi alanım değişmedi ılıklık yok şükür!)
yağıyorlar... Öyle böyle değil.
Imalı teklifler falan. Reddediyorum.
"Nerdeydiniz lan ellerim nasır tutarken yıllar boyu!?" diye haykırasım var.
Yine koptuk konudan (benim de hastalığım bu... Belki de budur nedeni)
ne diyorduk;
ezik durmayın aq... Isteseniz de istemem ama yan cep falan ayağı yapın...
cool olun... Yalnız allaha kul olun.
Kokuşuk bir delik için yavşaklık yapmayın.
(erkekler, tüyo almak için... Kızlar, vermek için mesaj atabilirsiniz!)
(şaka lan kimse boşuna yorulmasın.)
beyler! laf aramızda kadınlar parfümlerden çok etkileniyor.
Parfumunuzun mukemmel olmasidir sayin erkekler. Bir parfum , cogu kadini delirtebilir
edit: bunun neyini eksilediniz? eksileyenler gidin inek b.ku surun . bakalim ona kiz gelecek mi?
Sürekli yakın mesafeye gelmeye calismak.

Misalse defter gösterecek, yanına gelip defteri uzatırken nerdeyse hatunla yanak yamaha gelecek kadar yakınlaşmak,

Gülerken illa bi kola, omza dokunmaya çalışmak.

Saçın ne güzel, deyip saclarla oynamak. O ara o el ya yanaga ya da omuza falan değer.

Edit: tavsiye istenilirse güzel kokmak güzel bi çözüm..
yastık falan atarak başlayıp saçını çekme, havaya atıp tutmama falan derken bir takım uygunsuz yakın temaslara girme şeklinde olabilir. neyse bu ahlaksız konuda daha fazla ayrıntı vermeyeceğim.
elini tutmak. o derece.
sessiz kalıp, gerilimin en yükseğe çıkmasını beklemek ve tam o anda '' how about it then '' demek. kuzey londra şivesini tutturmayı başarırsanız belki işe yarar.

(bkz: the boat that rocked)