bugün

Airlander 10.

görsel
Sadece erkeklerin hoşlandığı şeyler olarak filtrelendiğinde geriye çok fazla şey kalmamaktadır. Bu dünyada sadece erkeklerin yapabildiği çok az şey kaldı ama yinede bir zorlarsak;

- Babalıkla ilgili keyifli anlar
- Berber koltuğuna oturup şöyle saç sakal komple traş, üstüne bir masaj
- En nitelikli kıza sahip olma

Erkeklerin daha çok hoşlandığı şeyler,
- Otomobiller.
- içinde rekabetin yoğun olduğu şeyler, Futbol, bilgisayar oyunları ve bu ortamlarda kazanma hissi.
- Teknolojinin en üst seviyesine sahip olmak ve kullanmak (eski çağlardaki silah kullanımı ile benzeşmektedir).
-
yavşak kızlar. erkekler onlara yavşayan kızlardan hoşlanır.
Elektronik eşyaaaaağğğh. Sakinim. Bayılıyorum.
Bayramda bana PS 4 alırsanız eğer hayatınızda duymadığınız hayır duaları ederim mesela.
playstation*.
Ürkek ve masum kadınlar. Çoğu alfa erkek öyle hatun sever. He bir de iri gözlü olacak.
Sallamayın işte her erkek meme meraklısıdır.
Saçları düz veya dalgalı, burnu ufak, beyaz tenli güzel bi kızın dizinde yatmak ve saçımda elini gezdirmesi.
derbi galibiyeti. beraberlikten hoşlananı da gördü bu gözler.
görsel
yarrak..

not: sadece kendi yarrağım..
görsel
gözlerinin içine bakabileceğim, kokusunu içine çekebileceğim, elini tutunca kalbimin kıpır kıpır olabileceği bir hanım kız diyeceğim ama aklıma memeler geliyor napiyim amk!
hoşlanacağım
sohbet edebileceğim
sevişebileceğim

kadın .
Meme(min 85b olmak uzere).
gece vakti koyu muhabbetli ortam.
adam gibi rakı sofrası.
sevişmek.
playstation zevki.
milli maç zevki.
uyumak.
araba.
motor.
ava çıkmak falan..

hep belli başlı şeyler yani fazla bir şey beklemeyin, gidip louvre müzesinde venüs de milo heykelinden hoşlanan erkek beklemeyin yani, ne işimiz var bizim louvre müzesiyle ya da venüs de milo heykeliyle.
değer bilmek. şımarmak yerine bunu denerseniz bir gün şirinleri görebilirsiniz.
bakışlar. evet gözler çok önemlidir.
en çok taş gibi kızların yanında dolaşan abuk tiplerden etkileniyoruz. hadi ama kızlar bu kadar da olmaz!
içinde kadın geçen her şeyden etkilenir.
akilli kadinlardan.
erkeklerin hoşlandığı şeylerdir. mesela kadınlar.

şimdi ben bu başlığa çok güldüm arkadaş.

aynı arkadaş, iki tane başlık açtı. kadınlar en çok neden etkilenir ve erkekler en çok neden etkilenir diye.

kadınların başlığında bir sürü entry olmasına rağmen erkeklerin neden etkilendiği hakkında kimse birşey yazmıyor.

bunun iki nedeni olabilir.

birincisi: erkeklerin neden etkilenip etkilenmediği kimsenin umrunda değil.
ikincisi: erkekler o kadar çok şeyden etkileniyor ki, hangi birini yazalım düşüncesi.

böyle de sosyolojik tespit yaparım işte...
kumandaya çok iyi yapışmış ve kenar kıvrımları kalkmayan bant. işte sana karşı boş değilim. ne de güzel tutuyorsun o pil kapağını öyle. canım benim. keşke herkes senin gibi olsa. biliyor musun sen herkesten farklısın. ya ne biliyim. hiç bi bant senin gibi değil. burası kasıyor msn'e geçelim mi? niye geç mesaj atıyosun? iyi.
Derbiler, sahilde dostlarla bira , pc, internet , video oyunlar, motorlar (iki anlamda ) arabalar, fln filan..