bugün

kadına kıyaslama şansı vermemek içindir bunun bilinç altında yatan sebep. bir başka deyişle kendini yeterli görmemek.
kadınının hayatı boyunca tek erkekle sevişmesini önemsemeyecek kadar bencil olan erkek davranışıdır, nedeni de bencilliği ve özgüven eksikliği ve biraz da empati yoksunluğudur. beyler, üzmek gibi olmasın ama bir de o kadının sizn cinselliğinizle mutlu olmayıp çareyi çevrede arama ihtimalini hatırlatmak isterim.
düz mantık etkisi ve şımarıklıktır.
bir kız, bekaretini kaybetmeden de cinsellik yaşayabilir. ve ne alaka ise; "masumiyetini kaybedebilir."
madem bu kadar önemsiyorsunuz bu bekareti, bir de işin bu yanına kafa yorun bakalım.
ayrıca; evlendikten sonra; "sen sevişmeyi bilmiyosaaan." diye aldatmaya kalkan bir erkek güruhunun varlığı da yadsınamaz bir gerçek.
bu konuda da bir karar verip öyle fikir beyan edin. zira oldukça gereksiz, oldukça bayağı duruyor buradan yazılanlar. çünkü bu durumun artık kadının insiyatifinde olduğunun fark edilmesi gerekiyor diye düşünüyorum. salt modernlik değil, kadının kendi bedeni üzerindeki hakkının meşruluğudur tartışılan. bir başkasının bedeni ile ilgili nasıl karar verebilirsin ki sen?
herkes sadece kendine ait bişeyler olsun ister.
neden mi, okulda ev hayatında hatta işte her yerde işte. okuluna işine evine düzgünce gelip giden kızlar var ve namuslu olup her işlerini hallediyor. ama bazıları işte başka başka şeyler yaşıyor. abartıyor.
onları görüyorsun.

yani kızın ilk hedefi seks değil cinsellik ne işte ne okulda ne evde geldiği öğrenci evinde.

ha olan da bana ne ama buna önem veren erkek ve kızlarda yobaz olmaz vermeyen orospu godoş olmayacağı gibi.
yobaz olduklari icin.

baska bir aciklamasi olamaz.
kendi eksikliğidir, ondan daha iyi sevişen biri olmuştur da aman kadın elimden uçup gitmesin der.
inanmayın türkiyedeki çoğu erkek bekarete önem verir. bir kızdan hoşlanır, sever, aşık olur veyahut evlenmek ister gibi gibi o zaman önem vermeyebilir. yok benim önceliğim bekaretini kaybetmiş diyen erkek var mi acaba aranızda? türkiye için konusuyorum dedim baskalardan örnek vermeyin.
Önem verme nedenleri, erkeklerin de çok öncelerde kadınlar gibi iffetlerine sahip çıkıp evlenene kadar elleri bir kadın eline değmediği içindir. Fakat dönem öyle bir dönem haline gelmiştir ki bırakın elin ele değmesi 15 16 yaşından itibaren insanlar sevgili olmaya hatta ne yazık ki cinsel ilişkiye bile girmeye başlamıştır. Bunun özgürlük diye savunulacak bir tarafı yoktur. Şimdiki ben bakire insan ile evlenicem diyen erkekler ise tamamen kendi zevkleri uğruna böyle bir istek peşindedirler. 50 insanla yatıp kalkıp, evleneceğinde o insana bakire değilsen olmaz diyen bir canlı haline gelmiştir erkek. Bu kadınlar için de üzücü bir durumdur, zira evlenilecek ve eğlenilecek diye iki farklı bölüme ayrılıyorlar erkekler tarafından ve işin üzücü tarafı erkek bunu hissettirmeden yapıyor kadına. Evlenicem vaadiyle kandırıp yatağa, oradan iki hafta sonra da ben senin gibisiyle evlenmem diye sokağa.
1. yobaz olmak.
2. çağdışı olmak.
3. küçük bir penise sahip olmak.
4. onu da kullanmayı becerememek.
5. dergah ve şeyhten aldığı ilk cinsel eğitim.
6. kendine güvensizlik.
7. kadına güvensizlik.
8. kadına karşılaştırma imkanı vermemek isteği ya da vermediğini sanmak.
9. işin kolayına kaçmak.
10. eğitimsizlik ve cehalet.
namus bekçisi olmaları.
feodal düzenin ritüellerini farkında olmadan, daha doğrusu mahalle baskısı nedenyle, devam ettirmeleridir.
Doğacak çocuklarının başka erkeklerin cukunun girdiği delikten çıkmasını istemezler.
Sevdiği, evlenmek istediği kişinin bedenini, en mahremini başka biriyle paylaşması; üstelik toplumun geneli tarafından ahlaksızlık olarak nitelendirilen toplumsal bir gerçek ortada dururken ve yasalar tarafından bile yakın zamana kadar suç sayılmış olmasına rağmen bir başkası yada başkaları ile bunu yapmış olması çoğu erkek tarafından asla kabul edilemez birşeydir.
patlak lastiğin janta zarar vermesinden dolayı.
Patlak kızla evlenmezsen arkadan çekişli kızla evlenecen hadi ondan kaçtın ağzına almış kızla evlenecen. Kaçarı yok yani. En azından yediğini içtiğini bildiğin dürüst bir kadınla evlenmek daha mantıklı.
2. El değil de sıfır seviyordur belki de olamazmı.
insan araba alırken bile sıfır olmasına, kazasının vuruğunun çıkığının olmamasına dikkat ediyor bekârete dikkat etmesinden daha doğal ne olabilir be. Bunun yobazlıkla veya cahillikle hiçbir ilgisi yoktur. Patlak ve kendisi savunan kızlar ve onların meriçlerinin algı operasyonuna gelmeyelim beyler.
Bir kızın bekaretini bozunca ya da her gün takada tuka yapınca meziyet görülür , gurur duyar kendinle. Ama evlendiği kızda bekaret arar. Ooow şit.
evlilik öncesi ilişkiye oldubitti karşıyımdır.
oysa takıntım bekaret değil, eylemin yanlış oluşu.

evlenip boşanmış biriyle evlenmek sorun değil mesela. sorun gerçekten bekaret, iki damla kan olsa sorun olması gerekirdi. ama değil.

evlilik olmaksızın yaşanan cinsel ilişki tüm evrensel değerlerde ahlaksızlık, hayvanlardan farkı kalmaması durumudur.

insan erdemlerini korumalı, yozlaşmamalı. evlilik öncesi ilişki kullanmak ve kendini kullandırmak bir nevi. nesi hoş, insan nasıl kabullenir bunu.

onlarca kişi ile birlikte olmuş bir genelev çalışanıyla hiçbiriniz evlenmek istemez. ama sevgililik adı altında ilişkinin bu denli basite indirgenmesi çok normal.

10 senelik sevgilimle birlikte olduk, aynı evi-yatağı paylaştık. sonrasında ise her şey bitti. başka biriyle evlendim. tek fark bir imza ve yasal çocuk yapabilmek mi o vakit? o zaman neden evlilik var.
Her kadini sikmek isteyen erkeklerin bekarete onem vermesi de ne bileyim ne denir ki aq .
erkek daha önce ilişkiye girip milli olduysa kadında bakirelik araması bomboş iştir.
içgüdüsel olarwk erkek kendi çocuğuna babalık yapmak ister. Bu erkeğin en ilkel içgüdüsü. Bu yüzdendir ki son yıllarda babalık testi yaptıranların sayısında 3 kat artış var. Kimse yok efendim toplumsal baskı kültür örf adet filan demesin.
nasıl ki kadının ilki varsa erkeğinde vardır. o yüzden erkek kadının ilki olmak ister her zaman. ilk aşkı. ilk seks partneri gibi.
aileleri tabikide.