bugün

Sözlüğün espri kalitesinin yerlerde süründüğünü bilen bir yazar olarak Öncelikle belirtmekte fayda var,burada ki ''artık kadın'' cümlesini her türlü kullanıldıktan sonra bir kenara artık olarak atılmış kadın şeklinde ele alıp yine iğrenç ve ucuz espriler yapmayın aslanlar.

son dönemlerde kendi arkadaş çevremde de sıklıkla görüyorum kimse bir kadın kız için deli divane olup kendini hırpalamıyor içkiye vurup kapısına dayanmıyor. Eskiden olduğu gibi o kızla tanışabilmek için türlü türlü senaryolar yaratıp uygulayan kimse kalmadı herkes olacağına varır olursa olur olmazsa şeyime kadar modunda..Bu durumun nedenleri herkesçe farklı olabilir ama bence bu durumun asıl sebepleri kadınlara güvensizlik ve sosyal medya sayesinde Yeni alternatiflerin bol olması durumu yani herkes Bir diğerini bir diğerinde unutabiliyor kimse tutkulu bir aşk meşk peşinde değil. O anı kurtaracak herkesle olabilmek  yeterli . Tamda bu yüzden piyasada 30-40 yaş arası evlenmemiş kız enflasyonu yaşanmakta. Erkeklerdeki bu durumun geçici bir trend olduğunu düşünmüyorum muhtemelen daha uzun yıllar bu şekilde devam edecek
tek tipleşmeden ötürüdür. birinin diğerinden farkı kalmayınca neden uğraşasın. denk gelene yürürsün. sonuçta o anda en iyi ihtimal sen isen daha iyisini bulduğunu sanana kadar senindir.
(bkz: Adam haklı)
Ulan biz edkiden kizin evini ptt den arardik. Annesi cikinca kapardik. Cep telefonu yoktu.
utanirdik. Araya kiz kanka sokardik tanismak icin.
Mektup yazar gonderirdik.
Face yok telefon yok. Nasil gorusecen.

Kizin evinin onunde geceleri kac tur atardik. Kizla kutuphanede bulusurduk. Oyle kitap kurdu olanlar oldu ya.

Simdi facede durt okulda gor whatsap.
Her sey kolay. Ucuz. Ulasilmasi kolay. Degersizlesiyor iste.
kadınların para daha doğrusu parası olan erkek peşinden koşmalarından dolayıdır. herkes aynı zaten para peşinde koşuyor farklı biri yok peşinden koşulacak o yüzden erkeklerde akıllı koşmaz tabi.
Adam yazmiş aga. Super tespittir.
Verdiğin emeklerin, onlara hiç bir şey ifade etmediğini gördükden sonra oluşan sallamama durumudur.
sonuna kadar haklı tespit yalnız ben bundan memnun değilim. Artık kadın peşinde koşmayı bırak bir çoğu kadınları peşinde koşturuyor.
Eskiden kadına ulaşamama vardı. insan ulaşamayınca kendini başarısız hisseder hırs yapar ulaşmaya çalışır. Ulaşamazsa deli divane olur.
Şimdi ulaşım kolay yollar duble.
başka bi taraftan bakacak olursak ta artık kızları aşk meşkle kandıramayacağını anlamış olmalarıdır.
sosyal medya sayesinde herkesin gerçek yüzü ortaya çıkmış.
imkansız hayallerle hayal kurmak tarih olmuştur.
davul bile dengi dengineyi iki tarafta keşfetmiştir.
büyümelerinden ötürüdür. siz ve çevriniz -aynı zaman da ben de bu güruhun içindeyim- büyüdükçe, yaş ilerledikçe kafa yavaş yavaş başka şeylere de çalışmaya başlıyor. ne bileyim ulan şu okul bi bitse işe başlasak bu takım clde neden sonuncu oldu tatilde nereye gitsek askerlik ne salak şey vb düşünceler yer ediniyor kafada. biz bu yönde ilerlerken kıymetli kızlarımız da okul bitse de evlensem kimle evlenecem evim nasılbir yer olacak kocam nasıl biri olacak kaç çocuğumuz olur inşallah bamya çıkmaz vb şeylere kafa yoruyor. sanırım bu sebepten ötürü biz erkeklerin her geçen gün piyasa değeri artıyor. unutmayın bunların derdi evlenmek ve düzgün bir adam iseniz istediğinizi alırsınız. rahat olun panpalar.
önceden seks ulaşılması çok güç olan bir şeydi şimdilerde ise o her yerde ve çoğu erkek için sadece bunun önemli olduğunu düşünürsek pek gerek kalmadı kadın peşinde koşmaya. en azından eskiye göre.
Şunu belirtmekte de fayda var; bu peşinden koşmama durumu erkek muhabbetlerinde konusu açıldiginda erkeklerin birbirlerine hak verip en iyisini yapıyorsun abi demeleriyle sonuclaniyor.yani hemen hemen tüm erkekler tarafından kanıksanılmış bir durum. Kimse ilgi göster peşinden koş kazanmaya çalış. .şeklinde akıl vermiyor
sacma sapan bir beyan. arti erkek milletinin birbirini yaladigi bir baslik daha. kesinlikle ya artik kadinlar sizin pesinizden kosuyor, sizi paylasamiyorlar.
tabi yersek.
globalleşme ile herkesin istediğine kolayca ulaşabilmesi sonucu meydana çıkan haklı davranış biçimidir.
Şimdi dostlar, herkes kendi iç dünyasında eşsiz genelin içinde ise hiç birşeydir. Hal böyleyken birine haddinden fazla değer verip göt kaldırmanın alemi yok. sırf bu sebepten kendini prenses sanan kezban dolu heryer. azıcık adam olup samimiyet göstermek yetmiyor kimilerine. amaç 100gr kaldırmaksa sıfır eforla elde ediliyor zaten. kasmanın alemi yok. ne demişler paran varsa yancıkta...
iyi oldu böylesi dedirten bir haldir kendi adıma. Eskiden kapılara dayandık öldük bittik de ne oldu amca? Bu kafaya girdim gireli daha huzurlu ve rahatım. Hatta daha geçen gün takıldığım kız içinden gelip yemek falan yaptı, ilk kez biri bana yemek yaptı lan bi ilginç oldum. Hasılı, arada insan kıymete binmek istiyormuş onu fark ettim. Milletin kapısını aşındırırken de bunun olması zor gibi.
buna rağmen aynı kızların götünün kalkması da bir enteresan durumdur. ama üzülüyorum eskiden erkekler sevdiği için peşinden koşardı. saf bir tutku vardı. şimdi haybesine yürüyünce kendini yücelten kızlar var. üzülüyorum bir çoğu gerçek aşkı bile tadamayacak. rastgele yürüyen birine olur diyecek. alışacaklar birbirlerine aşk sanacaklar evlenecekler sonra ayrılacaklar. neyse sikimde değil.
açık toplumlarda ağırlıklı olarak gözlemlenebilir. bu durumun günümüzdeki en net örneği japonya'da yaşanmaktadır.
sebebi kadınlardır. çok büyütülüyorlar. aslında insanlık ta çok büyütülüyor ama o konulara girmeyelim.

bir kadının size verdikleri ile, aldıkları bir birini tamamlamıyorsa bırakacaksın. ya da hiç başlamayacaksın.

kadınların aklından geçen, kadınlığı ile eş ya da sevgili olmayı bir sanmalarıdır...
Gerek kalmıyor ki kızlar sağolsun...
çevreden yaptığım gözlemler neticesinde doğruluğu olan bir iddiadır. tabi şimdi yaş itibarı ile ve evli barklı olmamız sebebi ile bizden geçti bu işler ama bakıyorum gençlere bizim zamanımızdaki gibi değiller, kendilerine özgüvenleri fazla, bu belki içi boş bir özgüven ama durum böyle. olursa olur olmazsa mikime kadar bir halleri var bu kadın erkek işlerinde. bu iyi mi kötü mü bilemiyorum, bence erkekler için iyi bir olay. öyle aşkından deli divane olup yukarıda birçok yazarında bahsettiği gibi şişelerin dibini gören, kapılara dayanan adamlar olmayacaklar en azından. hemcinslerim adına mutluyum.
mallıktır. Ben koşup tavlıyorum ve seks seks .
Gelisen teknoloji,kuresellesme,dunyanin kuculmesi, insani ve manevi iliskiler yerine, maddi seylere ve paraya onem verilmesi,bir de kadinlarin sosyal hayatta cok fazla rol almalari sonucunda kacinilmaz olarak gerceklesen sonuctur. Bir cok sebebi vardir fakat gelisen teknoloji ve iletisim imkanlari sonucunda insanlar doyumsuzlasmistir.
aşk ve sevgi gibi kavramların prim getirmemesi,aslolanın tabelada yazan skor olduğu gerçeği erkekte bu tavrı ortaya çıkarır.

harbiden ilişki yaşayıp balayına gideceğine, haybeden ilişki yaşayıp alayına git.
dogru olan beyandir. ama yersek.
dünyanın sonu mu geldi.