bugün

feminen takılan ve 'erkeklere güvenilmez sevgili gereksizdir' gibi takılan ama aslında içten içe sevdiği kişiler olan ve onlara ulaşamamazlığın verdiği hazımsızlık nedeniyle kendini bir anda erkek ırkına düşman ilan eden kızdır.

ulan iki gülsem götün başın dağılacak sus yoksa gözlerimle bayıltırım seni kezo.
Feminist kadın tiplemesidir. Hem feminist hem de kezban olan kadındir.
Vibratör satın almak için sıra kuyruklarında kavga ettiklerini görür gibiyim...
cahil cesaretine sahip kendini güçlü hisseden kızdır.

ferrarisi yok diye yüz vermediğiniz o delikanlı erkekleri öldürmek gerçekten kolay değil bebeyim. sen git takıldığın kırmızı pantolonlu makyajlı erkekleri öldür.
"gel öldürebiliyorsan öldür" diyeceğim kızdır. *

ben de kendime pencak silat pratiği yapabileceğim birini arıyordum zaten. *
feminist kadın falan değildir. direk maldır, cahildir, öküzdür, kabadır. Feminizmin tanımını tekrardan yaptırmayın bana. Feminizm, erkek düşmanlığı değil, erkeklerle eşit olmak için çabalarlar. 200 yıllık feminizm, bu salaklar yüzünden sizin gibi dingillerin ayağı altına alındı.
(bkz: ay nolur öldürmeyin erkekleri)
(bkz: lütfen öldürmeyin)
(bkz: hunharca ağlayan smiley)
Bu gun de su kizi siksem mi acaba diye dusunen bi erkege denk gelmesi muhtemeldir. Ve sonunda kutuyu actirir.
Dünya feminizm partisinin genel başkanı olan kızdır. Hırsız cumhurbaşkanına göre çocuk doğurmaya dahi karşıymışlar.
erkekler tarafından ilgisiz bırakılmıştır acilen kafa atılmalıdır.
Dildosuyla mutlu demek ki.
Kendisine yakın davranan ilk erkeğin altında inleyecek kızdır.
O da bir şey mi ben erkeğe seni si**erim diyeni duydum. Gerçekleştiremeyecekleri eylemler.. Bulamadıkları sevgili yüzünden söylenen söz durumudur.
Femen bir kadın beyanatıdır. Önce gitsin memelerini büyütsün.
Aslında erkekliği öldüreceğiz demek istiyor olabilir.
başından geçen kötü bir olay yüzünden bütün erkekleri genelleyen feminist kadındır.
Bıyıklı gözlüklü karadenizli olanlar kalsın yaa diyeceğim kızlardır. Sacmalıyorsunuz canlarım.
erkeklere kızdığı için böyle bir söylemde bulunmuş olabilir. belki de partnerine kızmıştır, soğumaya bırakılmalıdır.
Dunyanin sonunu getirmek isteyen kizdir.
sonra gider dildo, strap on satın alır, gocunmaz.
"soğuk mühür mü vurduracaksınız?" sorusunu sormak istediğim kız.
erkeklerin kadınları öldürmesi önermesine sonuna kadar karşı çıkan * ancak kendisinin erkekleri öldüreceğini savunan gerizekalı kızdır.

harbiden destekleyin de birleşsin bunlar. sonra toplu halde ugandaya falan süreriz belli mi olur.
Feminist olup çadırda vermiş hatundur.
bunu her yerde söylemese iyi eder.

(bkz: örselerler bacım)
(bkz: herkes beybi feys değil)
(bkz: herkes kibar bi beyfendi değil)
(bkz: yapma gülüm sikerler)