bugün

mutlu olmasınlar, gebersinler.
yatak odası,(açılış)
salon,
mutfak,
oturma odası,
banyo, (kapanış)
yatak odası...(standart hep böle devam eder.)

işte bunlar hep seks.
Yedir, kumandayı ver, gece kesinlikle hayır deme!!
Bıçak bir şey kullanmadan tırnağınızla soyduğunuz portakalı ona yedirmektir.
Seks-Yemek-Masaj.
yaşlarına göre değişir.
'sen bana ne yap biliyor musun?' ile başlayacak yollardır.
Özel eşyalarına dokunmayın, telefonunu kurcalamayın, ders çalış demeyin sıkıştırmayın, istediğinde onun olun, erkek arkadaşlarıyla vakit geçirmesine izin verin, ölümüne sadık kalın, nasılsa öldüğünde birini bulursunuz.
olur olmadık yerlerde memelerinizi gösterirseniz mutlu olur.
çok konuşmamak.
bazen alttan almak. *
yanındaki erkeklerden uzaklaş ve sadece sevgilin ile ilgilen yeter.
kendi adıma konuşacak olursam, sev beni, sadece benimle ilgilen, sana ömrümü vereyim.
karnını doyur, kumandasını ver önünden çekil. bu kadar basittir.
sevis. sinirsizca.
Yanında tam bir ezik gibi davranmak, başkalarının yanında sürekli onu ön ğlana çıkarıp övgü ile bahsetmek, dünya sadece onun etrafında dönüyormuş gibi hissettirmek, yalanlarını görmemezlikten gelmek, çapkınlıklarını erkekliğinin şanındanmış gibi görmek, tartışmadan o ne derse kabul etmek, hep elinin altında garantide olduğunu ona hissettirmek, ilgi beklemeyip sürekli ilgi göstermek. Kısacası hayatın boyunca ondan hep bir adım geride durmak.. Erkekler için bu bildiğin ego orgazmı.
iyi hizmet, iyi yemek, erkek konuşmak isteyince konuşmak, susmak isteyenci susmak, iyi seks,
kadını mutlu etmekten daha kolaydır.
- ÇOK SORU SORMAYIN. SÖYLEDiKLERiNi KURCALAYIP BUNALTMAYIN.

- ZEVK ALDIĞI ŞEYLERDEN SiZiN iÇiN VAZGEÇMESiNi BEKLEMEYiN.( FUTBOL, ARKADAŞ...)

- BAZEN ANNESi OLUN AMA iPiN UCUNU KAÇIRMADAN. ARADA SEVGiLiSi OLDUĞUNUZU HATIRLAYIN.

- AiLESiNE SEVMESiNiZ DE SAYGILI OLUN.

- GEÇMiŞi DEĞiL ANI YAŞAYIN.

- SEKS'TEN KAÇMAYIN, TUTKULU OLUN.

- BiR DE iYi PiLAV YAPIN. ERKEKLER PiLAV SEVER.

( HEPSi Bi YANA KENDiNiZ OLUN YETERLi)
Samimi olun, aldatmayın ve konuşurken gözlerinin içine bakın. Ha bide daima yanında olun. Beni bunlar mutlu eder.
(bkz: prostat masajı)
ağız sadece konuşmak için değildir. daha az konuşun daha fazla gülümseyin.
Hiç tahmin etmediği bir anda sadece erkeklerin sevdiği sizin zevk almadığınız bir organizasyona bilet almak, mesela derbi bileti.
Zordur. Bunu kadın aklınızla bilemezsiniz. Bir erkeği gerçekten neyin mutlu edeceğini ona sorun. Kendisinden başkası bilemez.
En başında aşırı konuşmamak gelir lakin bazı erkekler de çok konuşan kızlardan hoşlanır durum böyle olunca önce erkeği iyi tanımanız gerekir ama en önemli kural yalnız bırakın lan bizi.*