bugün

bence yakışıklısın deyin dünyalar onun olur.
(bkz: çok aşığın var diyorlar)
erkeğimiz göklerde.
evinize davet edip birlikte makarna yapmanız erkeğinizi çok mutlu edecektir.**
Ekonomik kararları almasına izin verilmeli aracın şoförü olmasına izin verilmeli ve düzenli olarak beslenmelidir.işinize gelirse...
aynı futbol takımını tutun; dünyaları vermiş kadar olursunuz.
yağını-suyunu düzenli olarak kontrol edin.periyodik bakımlarını ihmal etmeyin.mazallah hararet yapar!
çok basit olan ama bayanların sadece erkeklerden bir şey isteyecekleri zaman uyguladıkları yollardır.
kendisiyle taraftarı olduğu takımın maçına gitmek, hele bir de tuttuğu takıma tezahürat ederseniz dünyalar onundur.
hevesini kırmamak.
(bkz: evinin kadını çocuklarının anası olmak)
anne baba için; adını mutlu koymak. tamam soyut mutluluktan bahsediyoruz. adı mutlu olan cidden mutlu mesut yaşıyor. gözledim.
(bkz: 1 kere versen yeter)
* söz verdiğiniz hayaller için ileride, "yalan söylemiş" denilmemektir. ciddi düşündüğünüz bir erkekle sonuna kadar gitmek.
* 12 saat "batak" oynayın yeter *
sikmek bunlardan biri. beyninizi siktireceğinize erkeği sikin.

ilişkiymiş, ilişkiyi yürütmekmiş, kadını-erkeği mutlu etmekmiş? manyak mısınız, siz mutlu oluyorken yanınızda mutlu olabilen biri varsa ne ala. bırakın artık bu magazinci ağzını.

en zavallıcası da erkeklerin, erkekleri mutlu etme yollarından dem vurması. "bana şöyle davranın ki mutlu olayım." siktir git.
güzel yemekler..
istemedikleri sürece mutlu olmazlar; uğraşmak faydasızdır. taşıma suyla değirmen dönmüyor çünkü.
erkekleri mutlu etmek mümkün değildir. kalçası daha yuvarlak birisini görünce tüm mutluluklarınız siliniverir zaten. siz kendiniz olun. mutlu olmak istiyorsa olur, olmak istemiyorsa zaten olmaz.
onu mutlu etmek isteyen sevgili ;
onun gözlerine bakarak bütün samimiyetiyle seni seviyorum demelidir.
ama artık 'seni seviyorum' demenin bile boku çıktı.
boku çıktı çünkü bu laf amacının dışına çıkarak iki günlük aşkların içinde yer almaya başladı.
'seni seviyorum'...
bu söz öbeğini hakettiği yere çıkaracak olan kız , erkek için aranılan kızdır ki o da artık bir ütopyadan ibarettir.

(bkz: biz erkekler)
(bkz: sakso çekmek)
onu sevmektir.
onunla mutlu olmak.
sadık olun, o mutlu olur. (bkz: garibim hadi gül biraz)
(bkz: becerip atın)
hic bir yaptığına birşey dememek, ot gibi daima süpersin, iyisin, sen istersen öyle olsun, senin istediğin olsun, haklısın demek.
çok fazla bir şey istemezler aslında.
-televizyon izlerken kumandayı ona verip asla televizyonun önünden geçme
-acıktığında sevdiği güzel bir yemeği hazır bulsun
-şımartılmaya ihtiyaç duyduğunda iltifat et vb. basit ve her insanın ihtiyacı olan şeyleri verdiğinde dünyalar onun olur.