bugün

eli s.kindedir çünkü.
bir kaşar gelir hayatını siker gider erkek duygusallığını kaybeder. odun, öküz, hödük, sığır olur.
Çünkü onun duygusallığını bir dişi katletmiştir.

@1 haklı.
hepsinin ayrı bahanesi vardır ama çoğunluğu başarısızlıktan. bu başarısızlık genelde aşk hayatında olur ve suçlu hep " o orospuyu sevdim lan ben " şeklinde cereyan eder.

işte bu yüzden çareyi duygusallıktan vazgeçmekte görürler.
tecrübelerinden sonra nasıl bir bakış açısı kazanırsa duygusal kimliği o şekillendirir.
aslında başkasının karakteri ile karar alma durumudur bu... fırlamalar mutlu oluyor bende onlar gibi olmalıyım ben de mutlu olayım.
Biz kaybetmedikte noldu
Daha bi faydasını görmedim.
Sağlam kazık yediğinde.
çünkü doğalarında var odunluk. aklı hep bel altındadır. ezikler sizi
ondan sonra da yok şöyleydi yok böyleydi yok kadınlar yüzündendi diye zırlarlar. boşuna tıngırdamayın ciğerinizi biliyoruz biz. evet yani.
Erkek sever ilk önce masumca daha o içindeki piçliği keşfetmeden önce. Ama yalnışı sever onun olmayacağı sever ve kırılır, incinir , nefret eder ama gene sever.
Ama hiçbir zaman ilki gibi sevmez bu yüzden de duygusuz olur.
(bkz: barry london) izleyince anlarsın.
Erkek sever ilk önce masumca daha o içindeki piçliği keşfetmeden önce. Ama yalnışı sever onun olmayacağı sever ve kırılır, incinir , nefret eder ama gene sever.
Ama hiçbir zaman ilki gibi sevmez bu yüzden de duygusuz olur.
erkeklerin duygusal kalamama sebeplerinin tek ve yegane temeli evlilik öncesi cinsel ilişkidir. sevmek bir yana dursun kadına bir et parçası, bir zevk metası gibi görmekten dolayı ileri gelen duygusal ruh halini kaybetme durumudur.

veyahut; çok sevdiği insan/insanlar olmuş fakat aldatılmış, veya sevilmemiş akabinde bende sevilip ama sevmeyeceğim, bende aldatacağım hırsı ve düşünceleri ile duygusal ruh halini kaybeden erkek/lerdir.
hayata "erkekler ağlamaz!" ile hayata başlarlar. genelde aşkı sevgiyi öğrenene kadar sürer. bunun ne zaman gerçekleştiği önemli çünkü duygusallık ile abazan bir duygusallık arasında fark var bilirsiniz. sonrasında zaman gelir hormonlar kendileri yer bulur, kişilik oturur. şansa bak ki kişilik yerli yerinde herşey yolunda olsa bile duygularını kabullenecek birini bulmak çok zor. yok itici yok garip vs vs.

sonuç olarak erkekler... daha doğrusu herhangi bir insan duygusallığı kolay kolay kaybetmez. sadece onları dinleyecek yanlarında olacak kimse yoktur.
Erkek duygusallığını kaybetmez. Kadın kaybettirir.