bugün

eş olarak diyorsanız eğer, erkekler sadece düzgün bir kadın ister. fazlasına uğraşmayın yapmacık oluyorsunuz.
kendini ifade edebilen, iletişimi güçlü bir kadın.
https://m.youtube.com/watch?v=yGONMbaK73U#
sevgi.

ama başka kimse yazmadığına göre, unutun gitsin.
Mutlu bir yuva, iyi bir kazanç, sağlıklı uzun ömürdür.
Erkekler kadın ister
Erkek seks ister
Erkeklee sadece cinsellik ister
bu başlıklar altında erkek ya da kadın yani insana dair genelleme ve çıkarım yapmak fazla fazla ahmaklık sanki.

insan kendi içinde hikayesi olan bir canlı. Ayrı ayrı milyarlarca canlı. Ortak isteklerinin olması o cins hakkında nasıl bir analiz sunar size ?

Ben bulayım 10 tane seks delisi kadın

"Kadınlar penis ister." vaovvvv ne büyük tespit yaptım.

Siktirin gidin aptal aptal entryler girmeyin.
Ne isticek standart şeyler fazlası değil.
la minör isterler.
Hangi erkek/kadın olduğuna bağlı olarak değişecek isteklerdir.

Erkek eğer tabiatına ters düsmeyecek talepler peşindeyse, en çok isteyeceği şeylerden biri kendini kendine ve sonra çevresine kanıtlamak olacaktır. Ve sonrasında bir kadını sevmek. Yoğun Sevilmek beklentisi olmaksızın sevmek.

Sevilme Beklentisi kadınlara has bir şeydir. Ve surekli yeniler kendini.

Erkek, kendisi tarafından sevilmeyi kabul etmiş, buna onay vermiş kadını sevme arzusundadır. Zaten sevileceğini bilir o noktada.

Fakat günümüzde her şey birbirine karıştı. Kadın erkek rolleri dahi.

ilgi beklentisi olan erkek kadar goze çirkin gelen bir baska şey bilmiyorum.
Birbirni tekrar ede iki heceden oluşur.
görsel
Elde etmek için yeterince çabalamadıkları birçok şeyi..
görsel
Tutamayacağı sözler vermeyen, yarı yolda çekip gitmeyen birini ister.
Erkekler canları istediğinde sevisebilecekleri bir hizmetçi ister.
Yukarıda yazan bir yazara “baban da annenden bunları mı istiyordu ve istekleri yerine geldi mi” diye soracağım ayıp olacak. Neyse ben kendi isteklerimi söyeleyeyim bir “insan” olarak; saygı, anlayış, bana bir şeyler katması (karşı cins açısından bakarsak), birlikte eğlenmek, ortak alanlar, beni çekebilmesi (çekilmez bir insanımdır. Çekebilmesi de tuhaf oldu)... öyle işte. Her insanın isteyeceği şeyler.
Sabah kalkinca sucuklu yumurta istiyorum.
Şevkat, tutku.
Beni tekrar sevmesini. Herşeyimi veririm şu an.
erkekler, sahiplenme içgüdüsü altında şekil vermeye çalıştıkları bi kil yığını olarak görüyor kadınları. oysaki bir kadın kendine özgü şekliyle güzeldir, muazzamdır.
At, avrat, silah.
Ara ara ipini gevşet, karnını doyur, suyunu ver yeter. Basit bir sistemdir erkek.
Kendileri gibi aynı düşüncede çıkar da olanı ister.
ne istediğimi tam bilmesem de ne istemediğimi biliyorum.

telefonum her çaldığında sırtıma bu sefer nasıl bir angarya yükleneceğini düşünmek istemiyorum. sorumluluktan kaçanların emniyet halatı olmak istemiyorum.
Huzur ister. Anlaşılmak, karşılıklı içmek dertleşmek ister. Evet sevişmekte ister. Bazı şeyleri anormal olarak görmeyin artık.
Bal bulsa kaymak ister, ateş bulsa çakmak ister.