bugün

merak edilesi sorulardandır. ancak karşı tarafa bu merak ettiriliyorsa merak ettiren taraf gerçekten karakterli mi diye de düşündürür insanı.
evet sever. hemde gerçekten çok sever. ve evet karakterli adam gibi adam diyebileceğimiz biri.
birini sever. diğerine ilgi duyabilir en fazla. bu kişiler öz hakiki karaktersizlerdir. allah belalarını versin tez vakitte.
dörde kadar yolu var.
erkekler paylaşımcıdır, aynı anda 2 değil bir çok kızı sevebilirler, sevgilerini paylaştırırlar.
Ne demiş atalarımız?

Bi koltukta iki karpuz durmaaz.
Karaktersizse evet.
Aynı Anda iki ateş yakarsa yanacağı kesindir.
adam değilse evet. lan bir erkek olarak bizim ağır abi takılan ibneleri hiç anlayamıyorum. şimdi namus muhabbeti olduğunda asarım keserim ayağı yaparlar, ama yeri geldi mi el alemin evli karısına salça olacak kadar da aşağılıklaşırlar. 2-3 hatunu idare etmeyi bir bok sanarlar. klasik önüne gelen bana veriyor havası işte.
bu tip bir erkeğin içinde ibnelik cevheri vardır, kadınlara salça olduğuna takılmayın siz.
kısacası karı budalalığı adam gibi adam işi değil, bunu bilir bunu söylerim kardeşim.
tabiki sever tuhaf bi yanı yoktur bunun. hiç mi bi erkeğin kız yakın arkadaşları olamaz diye de düşündürtür.
sorunsala gel. niye aynı anda iki kişiyi sevmeye çalışıyorsunuz arkadaş? sonra bok olur o. sevgiyi bölmeye kalkarsan biri eksik, biri fazla olur zaten her türlü teke düşer bir süre sonra o. o yüzden hiç zorlamayın durumu. sevin birini adam akıllı gidin onla işte.

ne dertliymişsiniz arkadaş.
"dörde kadar yolu var."
Biraz ironik gözükse de gerçekten yasamayan bilmez.karakteri en sağlam adam bile olsa bu zorlu duruma dusebilir. Oyle bir iskencedir ki bir kisiden fazlasini sevmek yahut sevmek zorunda kalmak her gun parca parca oldurur. Kotu biri oldugunuzu her gun yuzunuze carpar. Vicdan rahatlamaz. Hep eksiktir bir seyler. EkSik olan sevilmedir aslinda. Daha fazla se vilme hirsi. Ask bir tanesidir elbette lakin digerleri de vazgecilmez oluverir kirmaktan korkarsiniz , uzmekten... Bir gun gelir kurdugunuz o ask besgeni yerle yeksan olur sonra ahlar vahlar... Bir siiri hangisi yazdirdi onu bile bilmemek o kadar aci ki. HangisinE ithafen ilham geldi... Keske iki kisiyi farkli zamanlarda sevmek olsa. Keske bolunmese ask ama nasil bir zamanlama ise artik ardi arkasinca gelir hepsi.

Her bitenle baslayandi ask
Bitemedim sende
Biteremedin beni
Kaldim son nefeste..
(bkz: unutulamayan eski sevgili)
kızların babası ise tabi ki sevebilir olarak açıklanabilen sorunsaldır. * *
recommended 1, max. 4.
saçma bir sorunsaldır. bir sorunsal bir sorunsala gel beraber sorunsallayalım demiş.sevmeye çalışırsa sever amına koyayım. deşmeyin lan.
ikisini platonik sevmesi daha mantıklıdır. Seçim yapma durumu zordur, mutlu olma ihtimali düşüktür efendiler.
sevmesine severde idare etmesi maharet ister.
birini sevdiği kadar olmaz. Yani açıölçer gibi bir şey olsa da bu iş için ve ölçseniz bir kızı 80 sevebiliyorsa, iki kız arasında kararsız kaldığında ikisine 50şer düşer.
Karaktersizlik değil de kararsızlıktan olur olursa. Sonuçta sevmek mutluluk veren bir şey değil, sevilmek mutluluk veren bir şey. Hasreti boşuna kimse çekmeyeceği için o da karar vermeye çalışacaktır her daim.
Siyahi erkekler için mümkün. Fazladan dalakları var. Sadece dalakları mı?
(bkz: ohooo)
sevemez kalp tektir. 2sine de "ciğerim" der ama 2 tanedir.
kalbi temiz iki kızı aynı anda tanırsa apışık kalabilir..
üstüne ikisi de güzelse o erkek kararsız kalır, ikisini de sever heralde.
ne biliyim lan.
sevebilir. birinde olmayan özellikleri diğeri tamamlıyordur. gönlün kayar. olur mu olur. ama bir süre sonra çok yıpratır.* ayrıca dünyada bu şekilde 3 kişilik ilişki sürdüren insanlar da mevcuttur.
sever abicim sever.

iki de sever 7'de sever.

yeniçeri kazanı gibi gönül var bizde.
erkeklerin o lanet olası iç güdüleri onları bir oyuncak gibi esir alırken her boku yapabilirler. hiç biri hiç bir zaman samimi olamazlar. mideleri kaldırabilecek kadar iğrenç yaratıklardır çünkü.