bugün

sevebilir. Buna iki kadın arasında kalmakta denebilir. Aslında yanlış bir durum olmakla beraber. Bazı erkek ve kadınlarda iki kadın veya iki erkek arasında kalmak daha çok tercih edilen psikolojik bir durumdur.

Kendimden biliyorum. Lisede iki kızı benim için kavga ederken izlemek hayatım boyunca şahit olabileceğim nadir olaylardandı. Evet bu yaşandı..
Sonuçta iki kafalı bir canlı olarak, bence biri öbürüne, biri öbürüne.
iki az bile o engin yüreklerine yavşaklar .
Aldatmak ne ola acaba, ha bunu normal görenlere sorum!?
Kor. (@)
daha önce hiç kimseyi sevmedim, sevemedim.

yaşlı sayılmasam da, ufak denilecek bir yaşta da değilim.

ama çok saçma gelir bana; ballandıra ballandıra 2-3 kişiyi aynı anda idare ettiğini, ağlaya ağlaya aldatıldığını veya nasıl terkedildiğini falan anlatanlar.

seven aldatmaz, seven başkasına bakmaz, seven bırakmaz.

seviyosanız adam gibi sevin amına koyim.

aşkı, şehvetle karıştırmayın.
Üç kızı aynı anda sevdiğimiz de olur.
kadın da erkek de aynı anda çok fazla kişiyi sevebilir. bütün olunmaz,tam tutkuyu gerçek aşkı o ikisinde de bulunmaz. onun sakinliğini severken diğerinin her işi kendisinin çözmesini sevebiliriz.
Tabii ki de sever.

-Eşini
-Kız çocuğunu
Cevabı kesinlikle evet olan sorudur.

1- eşini seviyordur.

2- eşinden olan kızını çok seviyordur.
Birini tam seversen ikinciyi görmez bile gözler. iki kişiyi seviyorum diyen aslında kimseyi sevmiyordur.
baş ağrıtır. bi tanesi bile yeter adamın canına ot tıkamaya.
Tabikide sevebilir ama mutlaka birini daha fazla seviyordur.
yüzlercesini bile sevebilir. mesela ben victoria secret izlerken hepsini seviyorum.
ben şuan aynı anda dört evet yanlış okumadınız 4 kızı birden seviyorum ama dörtüde çok güzel.
yanıtı belli soru. her gün otobüste farklı bir kıza aşık oluyoruz.
iki kızı varsa neden sevmesin gayet sevebilir. Zihniyetiniz kötü demişmiydim daha önce? Hemen ooo iki kız mı ooo bilmem ne bile yapar. Aynen böyle devam beyler.
sever insan sevmez mi.
sevemez ama sikmek ister. böyle de iğrenç varlıklarız.
Bence sevemez. illaki öyle bir şey hissediyorsa o iki kızı da sevmiyor demektir. Sadece seviyorumuş gibi hissediyodur.
Kızlar birbirine benziyorsa sevme olasılığı daha da yükselir.
sevmeyi bırak amına bile koyar.
sevemez.

aklı hep ağır basan tarafta kalır.

seviyor-muş gibi yapar ama.
erkek olan birden fazla sever adam olan birine aşık olur.
Sevemezler. Akıllarında tek bir kişi vardır ki o ikisi bile olmayabilir. Tektir esas sevdikleri.