bugün

makyajdır , iddaadır gibi değil , hareket davranış gibi, erkek yaptığında anormal kız yaptığında normal karşılanacak şeylerdir.

-kızın birden dudaklara yapışması.**
hemcinsinin koluna girip hadi şu dükkana da bakalım hayatım demek.
kadınca şeylerin tümü.
makyaj, etek, elbise, saç yaptırmak, kaş aldırmak, topuklu ayakkabı, trasparan giysi, saça aksesuvar takmak, vs.
okuldan her çıkışta veya girişte sanki uzun zamandır görüşülmemiş gibi şapır şupur öpüşüp sarılmak.
(bkz: kol kola girmek)
(bkz: vedalaşırken yanaktan öpmek)
hemcinsle el ele dolaşmak, düğünde kavalyesiz kalınca hemcinsle dans etmek, hemcinsin facebookuna aşkooom, bitaneeem, bebeyiiim gibi şeyler yazmak. (bkz: bunu yapan insan olamaz)
(bkz: kaş aldırmak)
hemcinsiyle aynı yatakta yatmasıdır. öğrencilik yıllarında yatacak yer eksikliğinden erkekler de bunu yapsa bile kızlara çok anormal gelmektedir. ama kendileri hemcinsleriye el ele bile yürüse bi anormallik söz konusu olmamaktadır.
(bkz: ped kullanmak)
(bkz: kısır günü düzenlemek)
(bkz: jartiyer giymek)**
hemcinsiyle sevişmek. evet ama türkiye için böyle. lezbiyenler baş tacı, gayler tü kaka. gizli gayler ise işin cabası.
istediği kıyafeti giyebilmek.
"erkek adamı bozar mı lan bu?" gibi endişesinin olmaması.
uluorta popo kaşımak.
sağa sola bakmadan iki elle direksiyona yapışmış biçimde, sol şeritte at arabası hızıyla gitmek..
trafik kurallarına sonuna kadar uymak ve otobanda bile 30 ile gitmek..
(bkz: trip)
uyuyakalmak.

(bkz: sevgilinin her gece uyuyakalması)
-ay nıssı olmuşaamm
-yıa bilmiyoruaam kı şımdııı, sankı sına kırrrmıssı dıha çık yıkışıyoduaaa

gibi.
yanında hesabı ödeyecek para bulundurmamak.
bir erkek arkadaşınla aynı yatakta yatmak.
normal denilen saçmasapan kavramın göreceli olduğunu ispatlayan örnekler silsilesinden bir demet sunmaktan öteye gidemeyen şeylerdir.
saçmasapan tripler atmak, hiç haberin bile yokken küsmeler..
-hayatım bugün bişeyler yapalım
-aa yok mert ben sana küsüm taam mı???
bız kızlar kız kıza oturmaktan ,aynı yatakta yatıp sabahlara kadar dedıkodu yapmaktan keyıf alırız.
ama durum erkekler olunca ıkı erkegın aynı yatakta yatması bana hep garıp gelmıstır.
ağlamak ulan! çağan ırmak filmlerine gidemez oldum, millet dalga geçecek diye.
Kızların tuvalete giderken beraber anlaşıp gitmeleri normal kaçarken,,erkeklerde bu durum garipsenebilir.
(bkz: 3 kadının 1 erkeğe tecavüz etmesi)

şunu normal karşılayanlar var. evet. yazık.