bugün

Güvenilcek kız bulamayan bir erkeğin aradığı mutluluğu yada neyse artık başka bir şeyi her önüne gelen kızda arama şeklidir.
insanın midesini bulandıran durumdur! allahım bazen yanında yüzüne tükürmeyeceğin kızlA GEZEN EZiK ERKEKLER görüyorum allah belanı versin diyorum içimden! bu kadar mı midesizsiniz?! amı olsun yeter tabii! allahın abazaküsleri sizi!!!
(bkz: herkese veren hatunlar) olduğu sürece bitmeyecek kısır döngüdür .
(bkz: ey vajina nelere kadirsin sen)
belki amına değil fikirlerine aşıktır. bunu ancak, bir kızla am için çıkan biri söyleyebilir. nitekim bir kadın sadece amdan ibaret değildir.
yanlış önermedir. (bkz: benimkinin de bir şerefi var)
Bu kesimin birazda saf olmasından kaynaklanan nadir ama derin yaşanan bir durumdur.
(bkz: erkek değil mi ayol) sanki kız versiyonu yokmuş gibi.
var olan bir durumdur. ilk entrynin saçmalığını es geçiyor ve devam ediyorum. bu önerme bütün insanlar için geçerli olsa da sözkonusu erkek cinsiyeti olduğu için oradan gidiyorum. erkekler gerçekten de her kıza aşık olabilen canlılardır. bir gün bir kız için yanıp tutuşurken ertesi gün ona karşı bir duvara dönüşüp başka bir kıza aşık olabilir. bir gün bir kızın peşinden koşarken ertesi gün kızın arkadaşı için aynı şeyi yapabilir. ya da sevgilileri varken sevgilileri dışında bir kıza da aşık olur bunlar. erkekler her an herkese aşık olup her an herkesi unutabilmektedirler. Bu duygularını eyleme dökmekten ise hiç çekince duymazlar.
erkek bir buzdur, kız bir ateş. ateş buza yaklaşırsa buz erir, su olur. sonra su ateşi söndürür.
sene olacak 2013 ama bazılarının hala sevişme isteğiyle aşık olmak arasındaki farkı göremediğini belirten önerme.
çiftleşme dürtüsünün duygusal olarak yansıması.
yanlış önermedir. kızlar öyle zanneder.*
yok öyle bir şey erkek adam diyorsan tek kişiyi sever sen erkek görmemişsin.

O sevmek değildir. Hoşlanmaktır ibne,gavatlar Ona buna AbazanCA YAZILIYO Seviyorum falan diyor sonra herkesı seviyor su erkekler muhabbeti çıkıyor.
güzel kızlarında yamuk, tipsiz erkeklerle beraber olabildiğini düşünürsek o kızların amacının ne olduğu sorgulayacağım bir durumdur.
kendisini ne bileyim bir adriana lima, bir kate upton zanneden yazar yarı önermesi.

bir insana aşık olabilmek için gereken tek şartın dış güzellik olduğunu düşünüyor olman kafa yapını açıklıyor aslında ama, ben yine de bu entry'yi girmek istedim. süslenmeye harcayacağın vakti iki kitap okumaya, iki film izlemeye ayırsan da kültürel birikimini geliştirsen azıcık, hayata farklı bakarsın belki biraz daha.
imkansızdır.