bugün

Genel olarak erkek için statüyü bırak kadın önemli değildir.
nefes aliyorsa sorun yok.
statü değil ama zeka seviyesi önemlidir.
Kişiliği ve karakterinin yanında hiç bir önemi yok benim için.
Statü değil benimsedikleri, yaşayış tarzı, giyim, kuşam, kültür vs önemlidir diye düşünüyorum
Temsil yeteneği olması bence önemli. Sonuçta insan evleneceği insanı eşine dostuna ailesine bu benim evleneceğim kişi diye tanitirken şüphe duymamali.
Tamamen insanın derinliği önemli. Kafede çalışıp dünyaya farklı bakabilirsin de ya da doktorlar mühendisler olup 1 kelime edemeyebilirsin de. E tabi doktor arkadaşım olunca biraz daha fazla soru soruyorum. Daha fazla konuşma imkanı oluyor. Fakat benim için statüsü ya da mesleği çok fark oluşturmuyor, çok ticari bir şey olmadığı sürece.
Bazıları kadının üstte olmasını yeğliyebiliyor hatta.
Statü değil samimiyet önemli.
Eğitimli olmak önemli ama üniversite mezunu olup iki cümle kuramayan bir kadın benim ilgimi çekmez.

Lise mezunu bile olmadigi halde dikkatimi çekecek kadar ilginç olabiliyorsa benim için makbul olan budur yoksa herkes artık bir şey mezunu.

Eğitim statü göstergesi diye yazdım yoksa bugün aydın doğanın oğlu aydın doğan Jr ( adı bu) gibi bir aristokratik statü aramiyoruz sanırım.
tabi ki önemli.

gidip öyle kezban, kırsal kesimden gelmiş, lise mezunu, entelektüel olmayan bir kadın nasıl olacakta benim yatağıma girecek efendiler sorarım size. bunca zaman sürekli burjuva kızları, aristokrat kızları, mankenlerle beraber olan bu bünye nasıl olmazda böyle bir şeye karşı çıkmaz.

kalitesi kadınlar gerçekten yok olmalı.
Statüyü sütü diye okudum. Süt önemli aga çocuklarım vitaminsiz kalmamalı.
her şeyi önemlidir, her şeyi.
Memeleri daha önemlidir.
benim için sadece düşüncesindeki süpernovalar önemli, statüsünün olmaması belki daha iyidir.
Mantikli ve bakımlı olması çok önemlidir eğlenmeyi de biliyorsa efsanedir.