bugün

http://1.bp.blogspot.com/...5qzstiRdCI/s1600/ugly.jpg
yaratığı bulduk beyler.
(#23119149) sağlam kafa *
merak edenler için ifşa ettiğim nadide yazar..

http://www.youtube.com/watch?v=Oqnaa7llP6Q
(#23300419) kendine çaktıracak yazar.
sözlüğü inci sözlük formatında kullanan, sözlük'de ki varlığı yediğiniz yemeğe konmakta ısrar eden "bok sineği" rahatsızlığı boyutuna ulaşmıştır.

bir litre vajina suyu için kaç kız gerekir/#23104229
vajinayı tuzlayarak yalamak/#23219110
vajinasında demir yamultan kız/#23218806

cinsellikle zehirlenmiş bir "beyin" örneği, kendi pespaye irin dolu dünyasına çağırıyor insanları hayasız! cinselliği tanrı edinmiş bir bünye. al o çürümüş ve kokuşmuş cesedini de yanına kokuşmuş zihinlerin arasına katıl, senin gibi insanların düşüncelerine zehir akıtan bir kişiliğin yeri hazır. ait olduğun yere dön, fikirlerinle aynı gıda dan beslenen inci sözlüğe git, veya başka bir çanağa göm kafanı ama yeterki leş kokun yayılmasın bu ortama. gelmesin burnumuza. o dar o sığ zihninide al ve buradan git.
Karanlik gucleri uyandiran yazar. Gercek anlamda. Ulan anlattigi seyleri okudaniz altiniza edersiniz bildigin. O yuzden size iyilik yapiyorum ve bunu sizinle gunduz paylasacagim.
Ayni zamanda bir daha sozluge girmeyecek sozluk yazaridir.
sözlükte yakışıklı erkek olmadığını söyleyen bayan yazarlara sinirlenmiş yazar

görsel

devamı gelecek.
gerçekten buysa bu nasıl erkeğin lezbiyeni sorunsalını başlatır.
bir ara cam4 te iki erkek olarak çıplak show yapıyorlardı.

yeminle.
yaşı azıcık büyük olaydı eyidi yazarı.
30 sn önce çekilen foto

görsel
nazara gelmese bari.
ben böyle amelelik görmedim. adam hakikaten fotoğraf paylaşmış. bir de garip garip pozlar. tövbe tanrıma... kendini yakışıklı zanneden erkeğin o içler acısı çaresizliği gözlerden fışkırıyor. öyle dövme ile falan olmaz o işler ama, yazık...

ayrıca:

(bkz: so gay)
sözlükte olmasaydım yakışıklı denebilecek yazar kardeşimizdir.
gercekten yakisikli bir kardesimiz, kendisiyle bol bol capkinlik yapma umidiyle..
cix adam yalnız bizim semte gelirse öldürürler bunu.
sözlük yazarları fotoları açıp tipiyle dalga geçmeyi düşünürken tüm yazarları göt etmiş yakışıklı kardeşimiz.
Bir yakışıklı bulduk o da erkeğin lezbiyeni(gey) çıktı. Uff hç şans yok bizde kızlr yhaaa..
(#23435333) Tavşanlı oyuncağını istediğim yazar. Çok güzel değil mi ama.
instagram linkini atsın sözlükcek rahatlayalım. hayır rahatsız olduğumdan kesinlikle değil kolay diye. swh.
Sakal bıyık bıraksam, küpe taksam, dövme yaptırsam bi de araba çarpsa da estetik olsam aynısıyısım.
Canısı ya.
bir günaydın fotoğrafıyla günü açması gerek.
Olayı argümanlarına ayırmak gerekirse şayet:
Şimdi bir tane erkek lazım adı X olsun
Bu X liseye gelsin bıyıkları terlesin aynaya baksın desin ki "ığğğğ bu ne ayol erkek gibi bıyığım çıkıyor vajinasına koyayım"
Beden eğitimi derslerinde kızların pembe adilbas eşofmanlarına bakıp imrensin "annea bende niye yok bana neden almıyorsun" diye evde saatlerce ağlasın
Okuldaki erkek arkadaşlarıyla takılsın bi kaç gün nargile içmeye gitsinler desin ki: "ne mal ya bu erkekler resmen iyreeeğnç."
Her cümlesinin başına "ay" diyerek başlasın.
Arkadaşları ona "ay mı? ay nedir hırrım." gibi tepikler versin.
Kendini sorgulasın "ay ben kızım galiba annemin rujunu bi sürsem nasıl olur acaba" desin
Sonra pembe adilbas eşofmanlı kızlardan birine vurulsun.
Gitsin kıza yürüsün.
Kız da buna tav olsun.
Sonra ilk buluşmalarında X manava uğrayıp 2 tane patlıcan alsın.

kafam patates oldu ben gidiyom yazdıkça anlarız bu arkadaşı da neyin neysiymiş.
işin bokunu çıkaran erkeğimsi. lan kızların ilgisini bölüyosun bi git mına koym.