bugün

nik değişimi akımına dahil olan izmirli, göztepeli ve daha da önemlisi ak partili yazardır.

keza uludağ sözlük recep tayyip erdoğan sevdalıları ve uludağ sözlük göztepe sevdalıları platformu adlı gurupların kurucu üyesidir.
izmirli, göztepeli ve en önemlisi de aşırı derece recep tayyip erdoğan sevdalısı yazardır.
göztepelidir. tayyip erdoğan ne la?
iddaa nin kitabini yazmis yazardir.
(#25168099) Başlık up'lamada çığır açan yazar. Aynı entryi olduğu gibi bir daha girmek. vay canına.
(#25173096) iddaanın kitabını yazmış yazar. 1000 tl bastım 2830 tl aldım. adamsın adam.
ilk defa iddaa tutturmuş bir yazar.

yeter amk.
Karşıyaka dan selamlar getirdiğim yazardır kendisi.
atatürk düşmanı vasat yazardır.kendisini kuzey daglarına bakıp güneye dogru silkmek istiyorum.
En son paylaştığı resimde, yüzündeki sivilceler için krem falan var diye mesaj attığım yazar.
güzel bir kadın. fotosunu gördüm.
Kimi fotograflarında iguanasıyla birlikte çektirdiği resimlerini paylaşmıştı. Yeminlen hayvan onca çirkinliğine rağmen daha sevimliydi.

edit: benim gördüğüm fotoğraflarda erkekti lan yoksa iguanayı mı erik çekirdeği diye tanıtmaya çalışmıştı acaba.*
Erkek kullanıcı. Götü görüp idrak kabiliyetini yitiren abazanların umut dünyasını yıkmış olmayalım tabi ama.
(#25387106) lümpen.
seksi ve laik bir yazar.
yarım saat sonra başlayacaktır, kaçırmayındır.
2,10 oranlı hırvatistan kazanmıştır.
1,62 oranlı çek cumhuriyeti çifte şans da kazanmıştır.

kuponumuz 2de 2 gitmektedir, 4 maç kaldı maşallah diyindir.
kupon ilk entryde mevcuttur.
ve 2,00 oranlı amerika maçı da 1-0 amerikanın üstünlüğüyle devam etmektedir.
kazanması halinde sadece 3 maç kalacaktır.
Yakisikliiiii.

Lann bidd izmirli galiba.

Bulusalim mi?
sadece ak parti sevdalılarıyla buluşacak olan yazardır. cehape zihniyeti uzak dursundur.
Büyük bi kupon tutturup milyarder olsa da sözlüğü bıraksa.
Oha hemde bornovadan.

Bornova merkez mi

kucukpark tarafi mi

manavkuyu tarafi mi

evka tarafi mi

nerdensin?
erik çekirdeği acıdır, özellikle daldan koparılmış ve olgunlaşmamış erikleri yerken insana işkence eder, damak tadını mahveder. sen öyle misin kardeş? gerek tayipçiliğinle gerekse karakterinle tam bir kayısı çekirdeğisin, kırıp kırıp yemelik.
egonu si pardon seveyim senin.

sakalsız o havuzda olandan.*