bugün

galatasaray'ın -tam anlamıyla- içini dışını bilen abimiz. *
çaylak olmuş büyük galatasaraylı, dövmeli ağbi. çaylaklığının bitmesini ve aramıza tekrar katılmasını dört gözle beklemekteyiz.
belli bir yaştan sonra doğum günü kutlamak pek iyi bir şey değildir esasen ama abimizdir es geçmeyelim.*
41 kere maşallah. * *
doğum günü yazarıymış, aşkolsun hiç haberimiz olmadı. nice mutlu ve sarı-kırmızı senelere, istanbul'dan kocaman saygı ve sevgilerle...
öncelikle; (bkz: sözlükte yaş kavramının olmaması)

bu adamı görmeseydim de tanımasaydım da saygıdan, sevgiden, hürmetten yine "abimsin" derdim. yaşının kafaya takılacak bir yeri de yok. "41 kere maşallah" gerçekten ama yaşla ilgili değil; karizmasına, "adam gibi adam" oluşuna, sözlükteki duruşuna... "41 kere maşallah". takımına bağlı olduğu gibi, sevdiği, saydığı kişilere de gönülden bağlı olan karizma abidesi. kelimeleri kifayetsiz bırakan, mümtaz şahsiyet.

o değil de; yeni yaşında da koştursun efenim sözlükte. şu sıralarda kendisine florya metin oktay tesislerinde bir kutlama yapılıyor mikrofonlarımız florya'da.
doğum günü yazarı, dün değil bugünmüş. yeni yaşını; kırk gün kırk gece kutlamasını, hediye olarak da; galatasaray'ın yeni bir forvet transferini dilediğimiz, yazar. iyi ki varsın, iyi ki doğdun. nice sarı-kırmızı ve başarılı senelere...
thor'un günü olan bu günde 41nci doğumgününü kutladığımız, galatasaray ve metal aşığı abimiz. ayrıca kendisine ilginç dertlerim için yaptığı danışmanlıktan dolayı teşekkürü borç bilirim.
görsel
(bkz: up the irons)
doğum günü çocuğu. pardon, doğum günü abisi. doğum günü şerefine sözlük kapatılmıştır. reklam süsü verilmesi hoş olmadı yalnız.

bar kapatmak gibi bakmak lazım aslında. bu jesti kim yaptı bilmiyorum ama taşaklı adammış. ericadamstr abim kadar olmasın.

edit: nice yıllara efenim. benden bir gün önce doğmuşsun yalnız. seneler öncesinin 21 ocağı. *
an itibariyle tanıştığım ve deli dolu olduğunu da an itibariyle tespit ettiğim yazar abimiz. yeni yaşının kendisine şans getirmesi dileğiyle.
karizmatik insan, doğum günü kutlu olsun. *
ben nasıl mesleğinden sebeple tanıdıysam sözlükteki bütün galatasaraylıların da bilinçli olarak tanıması gerekli. galatasaray ın antropolojik kütüphanesi sayılır yaş itibariyle. tabi onun yaşında bir çok galatasaraylı vardır doğrudur ama bu abi hala rockçı, metalci ve psikopat. yani kişisel değerlerine gönülden ve sonuna kadar bağlılık ilkesiyle bağlı. pek fazla takip etmiyorum ama sözlükteki galatasaray taraftarları bir zümre oluşturup dayanışıyorlarsa eric abi oluşumun mihenk taşıdır zannımca. tanıyın gençler tanıyın...

iki kişilik özel mesajım ise; doğum günün kutlu olsun reis. gönülden bağlandığın herşey ile.

(bkz: sözlüğün değerleri)
sözlükte şans eseri karşılaştığım metalci ve motorcu abimiz. sırf şu iki özelliği bile, kendisini sırtıma alıp gezdirmem için yeter. doğum günün kutlu olsun.
doğum günü kutlu olsun, ömrü uzun olsun, içinde ki galatasaray aşkı hiç bir zaman sönmesin, tabi sevgili ve saygıdeğer eşi* ile şen bir hayatı olsun.
omuz omuza şampiyonluk kutlamaları yapmamız dileğiyle..

şimdi hediye de istersin sen aga;

(bkz: http://www.galatasaray.or.../futbol_as/haber/5961.php)

42. doğum günün için hazırlanan hediyeni de müjdelemek isterdim ama şimdilik haldun ile aramızda*
bir ömür boyu yürüyedur aslan agam!

edit: sevgili eşine hörmetlerimi sunmayı unutmuşum, beatrice lea hörmetler..
tanımıyorum, yani tanışmadık daha kendisiyle ama sanırım şu an ders çalışmam gerektiğini bilmemden dolayı köprüden önceki son çıkış oldu bana. yeni yaşının mutlu, kutlu olması dileğiyle. o da bizim gibi aslanmış, hele diyorum niye yakın geldi!

(bkz: yürüyedur)
iyi ki doğmuş değerli galatasaraylı ağabey.
kendisine 21.01.2010 yerel saatle 00:30 civarında attığım doğum günü mesajını hala yanıtlamamış olan asabi sevgili. Huysuz fırça sakalına kurban olduğum hayatımın aşkı. iyi ki varsın ve daha nice senelere, yanımda olmaya devam et.
omuz omuza verip birlikte terörü bitireceğim adamdır kendisi. bir ben, bir o, bir de manowar cd'si ile bütün güneydoğu'yu temizleriz icabında. *

(bkz: brothers i m calling)
acımı paylaşan çok değerli ve hassas insan...*
karşılama komitesinden, gs, klasik ve metal müzik üçlüsünden haz alıyor ve şık yazıyor.
sözlüğe dönüşümü kutlayan ve beni mutlu eden, aslan abimiz.

--ölümüne--
bize her sevdadan geriye kalan
sadece, galatasaray!
--ölümüne--
yolladığımız atkıyı önümüzdeki kışa saklayan holigan.*
okumuş, yazmış, rocker ve aslan gibi galatasaray lı. e daha ne olsun, abimizdir, sevdiğimiz, saydığımızdır..***

peşindeyiz
güzellikleri takdir edinmekten gocunmayan, galatasaray sevdalısı bir yazardır.
saygı duyulandır.
kral kişilik, en sağlam rocker.
sohbeti ile karşısındaki kişiyi hemen bağlar kendine, yabancılık çekmezsiniz.
(bkz: talk show sunucusu)

ayrıca eskişehir'de geçirdiği öğrencilik günlerini hiç unutmayandır, unutamayandır.
(bkz: üniversite hatıraları)
Türkiye'ye gelsin birlikte maça gideceğiz, emre belözoğlu'na söveceğiz kişisi.

eski karaborsacı.*