bugün

ciddi bir konu konuşulur,biter. ardından kısa süreli bir sessizlikten sonra şu diyalog geçer;

-kanka 100.000 tl verseler götünü siktirir misin ?
+100.000 az kanka.
-lan senin kıllı götünü kim ne yapsın. tamam ulan 500.000 tl verseler siktirir misin ?
-düşünürüm kanka. 500.000'e veririm herhalde ya.
+peki teklifi değiştiriyorum.1 milyon tl ama seni sikecek adam davar gibi bir herif.ağzına sıçacak senin yine kabul mü ?
-belden aşağsını uyuştururlar ise kabulüm.
- nerdesin kaç gündür olm sen?
+ hacım sorma rıhtımda 4 kişi öldürdük, sonra gemiye bindik, herhangi bir gemiye, sonra hacım gemi okyanusun ortasında battı, tank falan kullanıyoruz , sonra polisler yakaladı

Muhabbet naklen aktarılmıştır.

Hararetli hararetli anlatıyorlar, sanırsın dünyayı kurtardı amk.

Dedim ne anlatıyorlar lan bunlar sabah sabah, büyük ihtimal oyundan bahsediyorlar.

Bu arada eleman %60 mış.
Bugün balkondan aşağıdaki ergen çocukların muhabbetlerini dinledim acayip güldüm. Lan dedim bunlar acaba ütopyada mı yaşıyorlar. Öylesine dar konular var ki sadece kendi etrafında olan konuları konuşuyorlardı. Birde biri diğerine salak mısın olum öyle değil o diye yanlış bir bilgiyi savunuyordu. Acayip güldüm. Bizde mi böyleydik lan zamanında yoksa.
Hayatını doğan görünümlü şahin otomobiline adamış lavukların zırvaları.
Biriniz de moleküler fizikten, Şeyh Cüneyt'in saltanatından bahsedin amk.
aşk, sevgi, yanlızlık ve sevgili gibi konulardan oluşan gereksiz laf kalabalığı ve tahminlerle süslenen israf edilmiş söz yığınlarının genel adıdır.