bugün

her sozlukte bir porsuyon bulunan kişilik.
otomatiğe bağlamış olan ibne.*
bunu yapmasının pek bir önemi yoktur, ancak en azından genel/yerel seçimler için yapmamasını dilediğim homo habilistir. *
okuma bilmeyen yazardır.
okumadan artı oy verirse kanka denilecek heteroseksuel mükemmel şahsiyettir okumadan eksi verirse nedense ibne olan aslında hakedene hakettigi gibi muamele yapmış elemandır.*

eksi ve artı oyları bu kadar umursayan bir beyin reyting kölesi olmuştur.onun için bilgi paylaşımı ve öğrenmek popüler olma yolunda bir hiçtir.belki büyürde belki popülerligin ve begenilmenin bir boka yaramadıgını anlarda belki geçte olsa topluma yararlı bir birey olur diye umut ettigim yazara oy veren şahsiyettir.*
anlamadan etmeden eksiyi basan yazarcıktır.
(bkz: önce bir oku)
ocağına incir ağacı dikilmiş ismi ayıp arkadaş. bahçesi kuruyacak, ne yazık.
tanımı kontekst olarak değil, cümle bazında değerlendiren i*nede olabilir kendisi. okumamaktan daha tehlikelidir bu durum.
"at gözlüklü ibne" de debilebilir.
- cümlenin uzunluğunu beğenmedim eksi verdim arkadaşım. olamaz mı?
ya da
- okumak istedim ama, uzun olduğu için okuyamadım. yani bir bakıma, uzun olduğu için eksiyi bastım.
ya da
- de'yi ayrı yazmayan adamın entrysini okumam ben, basarım eksiyi...
gibi gerekçeleri olabilecek yazar.
ibneliğini bu konuda da tasdik etmiş kişidir.
netice de şöyle düşünür;
-ayol hep bana mı basacaklar? sıra bana geldi normal şartlarda bişey basamıyorum bari böyle tatmin olayım.bas eksiyi..
entry girdikten sonra bende otomatik olarak "ben" butonuna basma isteği uyandırmış yazardır nasıl bir takipse hiç sektirmez bu ibne hemen eksim gelir.
son girdiğim entrlerin tamamında başıma musallat olmuş ibnedir ki buna benim nickimin altına yazı yazanlarda dahildir.
ulusozlugu benimle paylaşamayan bir ibneye sahip olduğumu fark ettiren yazar.
not: ben seni sevdim be, hep kal hep takip et sakın uzaklaşma olurmu sevgili ibne?

edit: ibne bir tek bu entryi eksi oylamamıştır...
kendisini daha çok merak ettirmeyi başarmış, saygım artmışdır. *
fiiliyatta değil, karakter olarak hayat kadını çocuğudur.
sözlüğü kişisel soruları yüzünden sidik yarış meydanına çeviren ibine modeli.. o kadar üstüne gidilmemesi gereken ibne türü..aslında özünde gayet iyi olabilen yazar türü..evet olabilir,ne varki bunda..ibne demeyin ya ayıp oluyo..belkide bilmeyerek yapmıştır.. * * *
kuvvetle muhtemel ileri derece ibne.
en asil duygunun insanıdır.
bayanları ilgilendirmeyen konu .yiyin birbirinizi
seri eksi oy veren ibnenin amca oğlu.
dün en çok oylama yapanlar listesine giriyordur, elbet bulacağız seni ibne.
karakter olarak büyük bir hayat kadını çocuğudur. kullanıcı adına eksi oy verir aslında, sonra da "demokrasi, düşünce özgürlüğü hede hödö" diye konuşur bu mal. halbuki, okusa beynine bir şeyler girecek belki... gerçi okuyarak beynini kullanmaktan aciz bir bünyeden bekleneni vermektedir.

oku öküz oğlum, oku... oku yine ver eksini...
kedidir kedi ayy pardon ibnedir ibne.
(bkz: hanım yoksa yoksa ben serii eksi veren allammmm)
arabada 5 evde 15 internette de seri vermeye programlı ibne.
bilsin ki kendisi gerçek hayatta yakalanırsa şayet, klavyedekiden biraz daha uzun ve hacimle bir ekside (bkz: **) yemesi suretiyle kendisine verilecektir.
ortaya çıkınca linç edilecek ibine türüdür.