bugün

güzel yurdumun güzel türkülerinden biri. sözleri kah anlamlı kah anlamsız ama çok eğlenceli. hele okuyan kardeşimiz de bir çocuk olunca * tadından yenmiyor efendim. izliyoruz;

http://www.youtube.com/watch?v=tMRdD1wnD88
(bkz: bu ne beter bir şarkıdır yarabbi)
ahmet kural ve murat cemcir'in başrollerini paylaştığı düğün dernek filminin soundtrack'i. fragmandaki halaylara cuk oturmuş türküdür.
eyvah eyvah daki eğlenceli türküleri anımsatan hareketli ve muzip türkü.

düğün dernek filmi için yeniden düzenlenmiş ve harika olmuş.

http://www.youtube.com/watch?v=zHOYklXHT8Y
yakında gündem olacak olacak türkü.
Gelir diye umdum yar, yatsıya kadar bekledim gözlerimi yumdum yar.
yurdumun güzel türkülerinde. ilkokul müzik kıtabımızda vardı bizim. tabi ahmet kural ile murat cemcir söyleyince pek de bi keyifli olmuş.

gelecek cuma vizyona girecek düğün dernek filminin soundtrack i aynı zamanda. çok gülücez gene amk.
güne mutlu başlamak için dinlenebilecek sountracklardan birisidir.
yine gülmedim. beceremiyorlarsa yapmasinlar film falan.
ahmet kural - murat cemcir - selçuk aydemirin olduğu her işi izlerim. senaryosunu selçuk aydemir çalgı çengiden önce yazmıştır ekibin aklında uzun senelerdir olan bir proje. ankara semalarından sivasa geçmeleride önemli bir detay olmuştur bence. sıcak ve samimi bir ekiptirler benim gözümde. prensip olarak biz gülmediğimi anda işi bitiririz demektedirler ve bu star tv işler güçleri devam etsin derken kendileri bitmesini istemişlerdir.
düğün dernek filmi ile tekrar gandeme gelmiş ve ahmet kural ile murat cemcirin oldukça iyi yorumladıkları sivas yöresi türküsü.
beş gündür aralıksız dinliyorum. ahmet kural- murat cemcir ikilisi muazzam seslendirmiş. dımdım yar diye ortalıkta dolanıyorum ya la.
sözlerini serdar ortaç'ın yazmış olabileceğinden şüphelendiğim türkü.
ahmet kural ve murat cemcir'in seslendirdiği harika parça.
çocukluğumdan beri bildiğim türkü, nerden bildiğimi bilmiyorum ama hep söylerdim. iyi de olmuş ama böyle, güzel olmuş.
yarmış türküdür. bu kadar saçması loke loke den beridir gelmemişti *
entariye baget vurunca çıkan ses.
Ortaokul yedide müzik öğretmenim tarafından ezberlediğim müzik.
melodisi ve kafiyesi güzel, lakin anlamı çok vıy vıy.
düğün dernek adlı filmin 18 günde 6 buçuk milyon izlenen şarkısı.
bokum gibi bir şarkı mı türkü mü neyse artık.
ya nolur azalarak bitsin mabelden sezaiden bile daha kötü bi geyik bu ya.
yine güzel ülkemde fenomen olmuş saçma sapan bir oyun havası. insanlar bunu söyleyerek ya da dinleterek komik olduklarını düşünüyor olabilirler ama itici ve antipatik oluyorlar farkında değiller. sizi görünce kusasım geliyor.
ahmet kural ve murat cemcir tarafından düğün dernek adlı sinema filmi için yeniden derlenen anadolu türküsüdür. oldukça eğlenceli bir müzik klibi tarzında videosu çekilen türkünün sadece youtube isimli video paylaşım sitesinde ki izlenme oranı an itibari ile 8.972.232'dir.
bir an önce kolbastı gibi azalarak bitmesini dilediğim boku çıkan, türkü. yeter amk lan. susun bi.